Розповідь про шкільну екскурсію до Львова

Цього року для екскурсії класом ми вибрали місто Львів. Львів – моє улюблене місто ще з юності, тому дуже хотіла познайомити дітей з ним. Оскільки я не була тут більше 20 років, для екскурсії по Львову для школярів вирішила замовити екскурсовода. Але, вивчаючи інформацію по гідах, читаючи відгуки на різних форумах я зупинилась на тому, що краще не шукати екскурсовода, а звернутися в туристичну фірму, або екскурсійне бюро міста Львова. Ще під час телефонної розмови з менеджером фірми «Топ-Тур Львів», я зрозуміла, що можу не переживати на рахунок організації нашої поїздки. Мені залишалось тільки придбати білети до Львова і назад. Дуже потішило, що оплату можна було перерахувати в повній сумі на картку, оскільки я дуже боялась їхати з грішми у поїзді.

По приїзді у Львів нас зустріли на вокзалі, екскурсовод відвела нас на автобус на якому ми мали кататися найблищі години по місту. Ми піднімалися на Високий Замок, оглядали весь Львів з великої висоти. Наробили безліч фото. Ми заходили в відомий на всю Україну Собор св. Юра, в костел св. Ельжбети. Після цього ми поїхали на екскурсію по Личаківському кладовищі. Там дуже цікаво було як мені так і учням. Після екскурсії ми знову сіли в автобус і поїхали в хостел.

В хостелі ми тільки залишили речі, оскільки година поселення ще не настала. Наш хостел знаходився в самому центрі, недалеко від ратуші і оперного театру. Харчування ми замовили також у туристичному агентстві. На обід ми пішли в красиве затишне кафе. Нас годували борщем, на друге у нас була відбивна з картопляним пюре та овочевий салат. Дешево, але ситно і смачно. Після обіду ми пішли в хостел, поселились, сходили в душ і позасинали. Правда на сон ми багато часу не гаяли, зібрались і пішли на вулицю. По плану у нас була пішохідна екскурсія по місту.

«Середньовічні квартали Львова» – так називалась наша екскурсія. Ми гуляли по вуличках, вдихали аромати кави, заслуховувались музикантів, що стояли на кожній вулиці. Львів не тільки кавове а й дуже музичне місто. Нам дуже пощастило з екскурсоводом, розповідала голосно і чітко. Дітям та мені екскурсія сподобалася. Після екскурсії ми пішли на вечерю в те саме кафе. Їжа була так само смачна, порції великі. Після вечері ми пішли в хостел відпочивати, адже після важкої дороги та цілого дня екскурсій вже нічого не хотілося.

На другий день у нас запланована була екскурсія «Львівські підземелля». Вона виявилась не менш цікавою та інформативною. Діти були просто в захваті. Після екскурсії ми пішли в Львівську майстерню шоколаду, копальню кави, сувенірні магазини. Всі купляли ласощі та сувеніри для себе та батьків. З повними сумками львівських подарунків та гарним настроєм ми вирушили на вокзал. На прощання з містом зробили групове фото на вокзалі. Львів, ми ще повернемось!