Про нас

В умовах перманентної  економічної, політичної кризи, а тепер і воєнних дій, і, як наслідок, певної зміни кількісного та якісного складу клієнтури, кількома екскурсійними бюро та туристичними агентствами м. Львова було прийнято рішення підтримати створення нового сайту, який би пропонував як їхні послуги, так і функціонував, як туристичний портал, рекламуючи послуги наших партнерів по туризму по всій Україні.

Це дає змогу клієнтам отримати якісний і недорогий туристичний продукт. Для прикладу, у туристичній столиці України немає жодного туроператора, який би міг самостійно забезпечити щоденні  екскурсійні поїздки по замках «Золотої підкови» Львівщини. В той же час, кілька екскурсійних бюро та туристичних агентств Львова, інтереси яких представляє top-tour.lviv.ua, об’єднавши свої зусилля, не тільки щодня відправляють туристичні автобуси по вказаному маршруту, але і здешевлюють вартість поїздки для клієнтів.

Також, кожен з нас пропонує свої унікальні екскурсії та тури, яких, на даний момент, немає на інших сайтах, за винятком партнерських. Гарним прикладом може бути «Тур у Львів за пів-ціни», коли туристам пропонується проживання в шикарному трьохзірковому готелі за половину вартості при умові замовлення туру мінімум на три дні і дві ночі.

Як працює сайт, що представляє інтереси відразу кількох юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців? Насправді, досить просто. Якщо Ви представляєте групу осіб (школярів, студентів чи співробітників), то ми організуємо для Вас зустріч на вокзалі, поєднаний із трансфером в готель (хостел), поселення за принципом «ціна-якість-розміщення в центрі», недороге, натуральне та смачне харчування, ну і, звичайно, насичену і цікаву екскурсійну програму. Ціни на екскурсії у нас є одними з найнижчих у Львові, бо кожен з нас володіє об’ємною базою туристичних перевізників та гідів-екскурсоводів. Через це маємо змогу: 1) вибирати найкращих за оптимальними цінами; 2) підстрахувати один одного у випадку пізніх замовлень на період свят, коли перевізники та гіди майже всі заброньовані. Окрім турів по Львову та Львівщині, ми організовуємо також тури в Карпати, Прикарпаття, Закарпаття, Поділля та Буковину, Волинь. До речі, якщо Ви бажаєте подорожувати і по інших напрямках на території України, ми можемо порекомендувати Вам наших партнерів з інших міст, які якісно і недорого організують відпочинок для Вас. Ціни на тур у нас, чи наших партнерів по Україні є нижчими, або не вищими, ніж в інших туристичних компаніях. Якщо раптом Ви зможете довести протилежне, то ми готові компенсувати Вам різницю.

Якщо ж Ви телефонуєте від імені себе, пари чи кількох пар, сім’ї чи кількох сімей, і бажаєте замовити одну, або кілька екскурсій, чи тур, то тоді ми організуємо для Вас поселення в готелі 2* чи 3* в центрі міста за принципом «ціна-якість» (при замовленні туру на 2дні/1 ніч) чи «3* за половину вартості» (3дні/2 ночі) та найкращих екскурсоводів, які закріплені за тим, чи іншим туристичним бюро Львова. Окрім замовлення екскурсій/турів до Львова, Ви також отримуєте змогу подорожувати з нами по Західній Україні, чи, за нашою рекомендацією, з нашими партнерами по всій Україні. Якщо виявиться, що ціни на тури у нас, чи у наших партнерів по Україні є вищими, ніж у конкурентів, ми готові компенсувати різницю вартості зі своєї кишені.    

Дякую за увагу

Ініціатор створення об’єднавчого сайту туристичних послуг Львова та України, кандидат наук Остап Семенюк