Відгук про шкільну екскурсію до Львова

Мої дітки з класу довго мене просили привезти їх на екскурсію до Львову.

 

Дуже важко було взяти квитки на поїзд, але перед тим як їх купувати ми вирішили перестрахувати себе і передзвонити в котрусь із львівських туристичних компаній, щоб вони організували нам екскурсії по Львову. В інтернеті можна знайти дуже багато інтернет-реклами туристичних фірм та екскурсійних бюро міста Львова. Але чомусь нам сподобалась тільки реклама львівської туристичної агенції «Топ-Тур Львів». Написано все дуже коротко, але чітко.

По приїзді у Львів нас зустріла екскурсовод Наталія Романюк, яка відразу ж посадила нас у комфортний автобус, що мав нас возити по маршруту першої екскурсії. Таким чином, ми не згаяли ні хвилинки  часу, а вже з 6:00 ранку у нас почалась автобусна екскурсія по Львову. Проте, хоча екскурсія і називається автобусна, насправді вона є комбінованою, автобусно-пішохідною екскурсією. Перший вихід був біля костелу св. Єлизавети (зараз це церква святих Ольги та Єлизавети) та пам’ятнику Степану Бандері. Наступний вихід відбувся біля собору на площі святого Юри, звідки ми відправилися на огляд собору св. Юра. Окрім того, була ще і третя зупинка автобуса біля підніжжя гори Високий Замок. По дорозі до цих об’єктів гід чудово розповідав нам про всі пам’ятки архітектури, повз які ми проїжджали.

Розповідь гіда та архітектурні об’єкти були настільки цікавими, що діти від захоплення миттєво пробудилися і лишень встигали повертати голову в одну чи другу сторону, як їм вказував екскурсовод. Екскурсія по Львову на автобусі тривала 2 години 45 хвилин, після чого нас привезли в центр міста біля кафе, де ми мали сніданок. На сніданок подавали млинці з куркою та круасани з чаєм. Всі діти смачно і ситно поїли.

Після сніданку ми відправились на пішохідну оглядову екскурсію (середньовічними кварталами Львова). Під час прогулянки тісними львівськими вуличками екскурсовод Наталія розповіла нам багато цікавого про старовинні будинки, палаци, костели, монастирі, оборонні споруди, Латинський та Вірменський собори та багато іншого. Після екскурсії ми відразу помчали в майстерню шоколаду. Це місце для дітей було найбільш очікуваним. Пробули там більше години часу.

Обід ми не замовляли у туристичній компанії, оскільки діти мріяли завітати у Макдональдз. Подорож до Львова нам дуже сподобалась, обов’язково приїдемо ще, і обов’язково звернемось в туристичну компанію «Топ-Тур Львів».