червня 2023

Екскурсія Львів для школярів + замки, на 3 дні

Запрошуємо:

 • На найголовніші екскурсії містом: середньовічними кварталами та вуличками, австрійськими проспектами та вулицями, по підземеллях та автобусом;
 • Відвідати найгарніші замки Львівщини («Золота підкова») та дізнатися їхню історію;
 • Дітей та викладачів провести цікаво час не тільки під час екскурсій, але й після них!

У вартість входить: трансфери від вокзалу до хостелу, по маршруту автобусної поїздки по Львову та до замків «Золотої підкови», екскурсійне обслуговування, проживання в хостелі в центрі міста (2 ночі).

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки.

За Вашим бажанням організовуємо харчування для групи. Нижче подаємо один із багатьох варіантів:

 

1 день:

Сніданок: налисники з м'ясом (3 шт), соус на сметані, чай, цукерок "Трюфель". Ціна - 100 грн*;

Обід: борщ червоний (250 гр), картопля по-селянськи, відбивна куряча, салат з капусти, хліб, узвар. Ціна - 120 грн*;

Вечеря: голубці з куркою і рисом, торт медовий (150 гр), чай з лимоном. Ціна - 100 грн*.

 

2 день:

Сніданок: зрази картопляні з м'ясом (3 шт), слойка з куркою, чай з лимоном. Ціна - 100 грн*.

Обід: бульйон курячий (250 гр), пельмені по-царськи в глечику, салат з бурячка, хліб, компот. Ціна - 120 грн*.

Вечеря: деруни в глечику з грибами, салат з солоних огірків і квашеної капусти, хліб, сік. Ціна - 100 грн*.

3 день:

Сніданок: оладки, соус на основі згущеного молока, кавалок піци з полядвицею, чай. Ціна - 100 грн*.

Обід: зупа фрикаделькова, картопля фрі, котлета шкільна, салат м'ясний, хліб, узвар - 120 грн*.

 

Примітка: * - вартість харчування обов'язково уточнюйте з менеджером перед поїздкою!

 

Вартість вхідних білетів:

 • Личаківський цвинтар: дорослий – 50 грн, студенти та учні - 30, діти до 12 р. – 20 грн;
 • Олеський замок: дорослий – 150 грн, студенти – 100 грн, учні та пенсіонери – 50 грн;
 • Підгорецький замок: дорослий - 150 грн, студентський – 100, діти та пенсіонери – 50 грн;
 • Золочівський замок: дорослий – 150 грн, студенти – 100 грн, учні та пенсіонери – 50 грн;
 • Шляхетське казино: дорослий, студентський – 50 грн, школярі – 30 грн;
 • Підземелля монастиря домініканів: дорослий - 35 грн, студенти і школярі - 25 грн;
 • Аптека-музей: дорослий - 40 грн, студентський - 30, школярі - 15 грн;
 • Костел Єзуїтів: дорослий - 40 грн, школярі - 20 грн, дошкільнята - безкоштовно.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Автобусна оглядова екскурсія

Автобусна оглядова екскурсія серед груп дітей є однією з найпопулярніших. Ця екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інші визначні місця, які майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їх віддаленість від центру, але без яких Львів уявити не можливо. Це собор Св. Юра – головної святині греко-католиків України, та найголовніша пам’ятка України в стилі бароко; костел Св. Магдалени, що зараз є Будинком органної музики і мають другий по величині орган в Україні; костел Св. Єлизавети – найвища сакральна споруда Львова – висота шпилів майже 80 метрів; Національний університет «Львівська Політехніка»; пам’ятник Степану Бандері; монастир Св. Лазаря; гору Високий замок, з якої відкривається неймовірна панорама міста та інші.

 

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного міста»

Це найголовніша екскурсія містом. ЇЇ замовляють на канікулах, свята та будні. Ви ознайомитесь із середньовічними кварталами, монастирями, соборами, комплексом площі Ринок, арсенали, оборонні мури та споруди. Ви відвідаєте майстерні Шоколаду і карамелі. Серед об’єктів Ви побачите: руський, вірменський і єврейський квартали, Палаци Бандінеллі, Любомирських і Шольц-Вольфовичів, величні Латинський кафедральний і Вірменський собори, таємничу Чорну кам’яницю, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, оборонний Бернардинський монастир-фортецю, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, руїни синагоги «Золота роза», пам’ятник князю - королю Данилу Галицькому, королівський і міський арсенали, Порохову вежу та ще багато чого.

 

Майстерня шоколаду

У Львові є єдина в Україні майстерня, де вручну виготовляють вироби з шоколаду. При майстерні є великий магазин шоколадних фігурок, цукерків та інших виробів та кав’ярня, в якій можна випити шоколадної кави або гарячого шоколаду, з’їсти шоколадні льоди чи пляцок.

 

Сувенірний ринок

У центрі є безліч сувенірних магазинів, в яких продають все, від національної атрибутики до книг, іграшок, предметів мистецтва. Також, неподалік Оперного театру є ринок «Вернісаж» з великим асортиментом вишиванок, дерев’яних сувенірів, картин та інших товарів ручної роботи.

 

Замки "Золотої Підкови" Львівщини

Ці замки являються найкращими на Львівщині та одними із найкращих в Україні. Історія Олеського замку і його околиць цікава та драматична, вся окутана легендами. В цьому замку народився польський король і переможець турок під Веною Ян ІІІ Собезький. Ви почуєте захоплюючі історії про його народження та про трагічну любов шляхтича Адама Жолкевського і Марціани Данилович – дочки власника замку. Підгорецький замок є одним із кращих в Європі прикладів поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Золочівський замок в минулому був королівською резиденцією. На території замку є загадкові камяні брили із нерозгаданими шрифтами.

 

Екскурсія «Австрійський Львів»

Піша прогулянка по кварталам епохи правління Австро-Угорської імперії. Екскурсовод проведе Вас елітними кварталами центру Львова. Найголовнішими пам’ятками є будівля колишнього парламенту королівства Галіції і Лодомерії, зараз Університет ім. І.Франка, костел Марії Магдалени, найгарнішим у Львові палац графа Потоцького, вціліле крило палацу Сапігів, Львівську статую «Свободи», Картинну галерею, Головпоштамт, Бібліотеку Оссолінеум, єдину у Львову ширяючу статую Меркурія, палац-копія Палаццо Строцці з Флоренції, арсенал Сенявських, Ощадну касу, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу, найстаріший у місті готель «Жорж», легендарний «Гранд готель», 7-поверхова кам’яниця Шпрехера - перший в місті хмарочос, квартал «червоних ліхтарів» ХХ ст.

 

Екскурсія «Підземелля Львова»

Ви побачите загадкові підземелля аптеки-музею, де зібрана величезна колекція середньовічних пристроїв для виготовлення, зважування та зберігання ліків. В підземеллі Оперного театру є єдине місце, де можна спостерігати за рухом підземної річки Львова – Полтви. В підземеллях «Копальні кави» Ви дізнаєтесь як із шахти добувати улюблений напій львів’ян і дізнаєтесь чому саме Львів називають кавовою столицею України. В підземеллі домініканського монастиря Ви дізнаєтесь про історію життя найзаможнішої нареченої Польщі XVI ст. Гальшки Острожської, оглянете колишні катувальні камери.

 

Майстерня карамелі

На Ваших очах приготують справжні карамельки ручної роботи з натуральних інгредієнтів. Це дуже цікаве та захоплююче видовище. Тут можна продегустувати та придбати карамельки ручної роботи.

Коментарі, відгуки, запитання
×