червня 2023

Тур для школярів у Львів+замки на 2 дні

Запрошуємо:

  • учнів та вчителів на спеціально організовану для них програму перебування у місті Лева з поселенням у найкращі хостели/бюджетні готелі центру міста, захоплюючими розповідями від популярних серед дітей екскурсоводів та відвідуванням майстерень шоколаду та карамелі;
  • побувати на двох найголовніших екскурсіях, що познайомлять Вас з нашим містом та екскурсійній поїздці по найгарніших замках Львівської області та одними з найкращих в Україні;
  • піднятися на найвищу точку міста Львова – Замкову гору, побачити найгарніший бароковий собор України, незабутні середньовічні квартали, оборонні мури, костели, монастирі, церкви, комплекс площі Ринок і ще багато цікавого;

 

У вартість входить: трансфер від вокзалу до хостелу, екскурсійне обслуговування, проїзд комфортабельним автобусом по маршруту автобусної оглядової та виїзної одноденної екскурсії по замках, проживання (1 доба).

 

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вартість вхідних квитків:

  • Личаківський цвинтар: дорослі - 50 грн, студенти - 40 грн, учні - 30 грн;
  • Вірменський собор: загальний - 10 грн;
  • Латинський кафедральний собор: загальний - 10 грн;
  • Олеський замок (дорослі - 150 грн, студенти - 100 грн, діти і пенсіонери - 50 грн);

  • Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 150 грн, студенти - 100 грн, учні і пенсіонери - 50 грн);

  • Золочівський замок (дорослі - 150 грн, студенти - 100 грн., школярі і пенсіонери - 50 грн).

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Оглядова екскурсія містом на автобусі

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найкращі та найпопулярніші місця Львова, без яких Львів уявити не можливо. Ви підніметесь на Замкову гору, а найвищу точку Львова, звідки відкривається неймовірно красива панорама нашого міста. Ви відвідаєте головну святиню греко-католиків України – собор св. Юра. В Україні це найвизначніша барокова архітектурна памятка. Також Ви побачите: костел св. Магдалени, зараз тут Будинок органної музики, костел св. Єлизавети – найвища сакральна споруда міста, монастир св. Лазаря, пам’ятник Степану Бандері, Національний Університет Львівська Політехніка.

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного міста»

Ця екскурсія ознайомить Вас з історичним центром міста. Вам покажуть середньовічні квартали, монастирі, собори, арсенали, оборонні споруди та мури. Екскурсовод проведе Вас площею Ринок, руською, вірменською та Єврейською вулицями. Серед найвизначніших об’єктів Ви побачите: Палаци Бандінеллі, Любомирських і Шольц-Вольфтовичів, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, Латинський кафедральний і Вірменський собори, відому Чорну кам’яницю, оборонний Бернардинський монастир, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, руїни синагоги «Золота роза», пам’ятник князю - королю Данилу Галицькому та багато іншого не менш визначного та цікавого.

Майстерня шоколаду

Усі люблять шоколад, ті хто не любить – просто не хоче це визнати. Ви відвідаєте неймовірне місце, де з любовю власноруч виготовляють шоколадні фігурки, церки та інші вироби. Крамниця майстерні шоколаду – наче музей. А в кавярні Ви зможете насолодитися гарячим шоколадом та тістечками. 

Майстерня Карамелі

На Ваших очах кондитери власноруч приготують карамельки з натуральних інгредієнтів. За цим дуже цікаво спостерігати, а ласувати кольоровими карамельками – ще краще!

Золочівський замок

Замок зведений у 1534 році, і довгий час служив як оборонна фортеця. Замок був захищений  валами з бастіонами та сухими ровами. Велику цінність мають Великий та Китайський палаци що розташовані на подвір’ї замку. На території замку знайдено великі кам’яні брили з дивними, досі нерозгаданими, знаками.

Підгорецький замок

Збудований у XVIII столітті замок був один із найкрасивіших у Європі. Архітектор поєднав ренесансний палац з бастіонними укріпленнями, що вражає всі покоління туристів. Біля замку розмістили парк, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Через дорогу від замку зберігся костел Святого Йосипа з дуже красивою архітектурною формою. Подейкують, що в замку живе привид Білої пані, історію якої Ви почуєте на екскурсії.

Олеський замок

Один із найдавніших збережених замків на території України. Збудований у ХІІІ-ХУІІ ст. вражає своєю величчю і досі. В цьому замку народився польський король Ян ІІІ Собезький. Про його народження існує багато легенд та історій. В замку розміщена одна з найбільших у Європі колекцій середньовічної дерев’яної скульптури.

Коментарі, відгуки, запитання
×