Відгуки клієнтів ТОП-ТУР Львів

Шановні наші клієнти (туристи)!

Адміністрація сайту “ТОП-ТУР Львів” вдячна вам за висловлені теплі слова в адресу нашого колективу.
Оскільки ми постійно змінюємося і прагнемо бути кращими, ми зацікавлені у зворотньому зв’язку з вами. Всі ваші зауваження та побажання будуть опубліковані і проаналізовані  нами  та приймуться до уваги.

Тому під час написання відгуку – просимо уважно прочитати власний відгук. Всі відгуки, які надійшли на сайт, розміщуватимуться в авторській редакції без корекції тексту.
У випадку негативних відгуків – текст відгуку протягом тижня буде  розміщений  на сайті після перевірки наведених фактів.  

З повагою, Адміністрація

 

 

Leave a Reply

 1. Добрый день.Спасибо большое Остапу.Очень нам понравилось.Дети очень довольны.При возможности созвонимся и к вам приедем.Группа с Киева 7-В класс колеж 272.Таня Катя.Дякую!

 2. Хочу розказати про свою поїздку у Львів. Вона тривала 2 дні, але була дуже насичена. Ми прибули вранці на вокзал, трамвайчиком приїхали в центр міста. В готелі залишили речі і пішли на екскурсію «Середньовічний Львів». Нам показали історичний центр міста, розказували про кожний заклад, кожний будинок. Потім ми попили кави з шоколадом у «Майстерні шоколаду». Там дуже цікавий магазин, багато шоколадних фігурок, правда не дуже дешевих. Після кави, пішли на екскурсію підземеллями Львова. Сказати що це захоплююче – нічого не сказати. Нам дууууже сподобалось. Дальше у нас був обід. Ми поїли в досить недорогому кафе, і попрямували на автобусну оглядову екскурсію. Ми були на Високому замку, на Личаківському кладбищі та ще в інших цікавих містах.
  Переночувавши в готелі, попивши львівської кави ми пішли на ще одну екскурсію «Австрійський Львів». Оскільки наш поїзд був аже вечером, ми ще відвідали 2 музеї. Осьтака історія про нашу маленьку подорож.

 3. Я с детства обожаю Львов, еще как мама меня возила маленькой. Теперь я вожу своих детей =)
  п.с. Спасибо за интересные экскурсии, малым понравилось!

 4. Ездила в поездку по Карпатам и водопадам. Очень понравилось. Спасибо гиду за прекрасную экскурсию.

 5. Приїхали з сиро-винного туру. Дуже добре що автобус з підігрівом. В готелі було тепло. Раніше був на Закарпатті лише літом, але і тепер там не гірше. Вражень море. Наступного разу візьму з собою дітей.

 6. Выходные были замечательные. Мы жили в 3* отеле. Ездили по замкам Львовской области. Были на экскурсиях по городу Львову. Посетили очень много интересных заведений, музеев. Были на балете в оперном театре (первый раз такое видели). Нам показали недорогое кафе, где мы обедали. Цены там дешевле чем у нас. Все было супер.

 7. Дякую менеджерам за чудову організацію відпочинку. Нам сподобалось, всім буду вас рекомендувати.

 8. Жили во Львове в отеле больше недели и ездили по Замках всей Западной Украины. Нам очень понравилось. Планируем еще поехать в такой тур по Карпатам, но уже в теплое время года.

 9. Был во Львове впервые. Впечатлений – море. Все не рассказать. Просто хочу поблагодарить фирму Топ-тур за такой замечательный уикенд!

 10. Спасибо Остапу Романовичу за прекрасный тур по городу. Все было очень хорошо! Детям понравились все экскурсии, очень сытные обеды. Хостел был чистым, уютным, а главное комнаты на 2-3 человека! Будем планировать следующую поездку – обязательно Вам позвоним! Спасибо.

 11. Хочу подякувати екскурсоводу Олі за чудову пізнавальну екскурсію. Нам було дуже цікаво слухати, не замітили як пройшли 3 години! Дякуємо!!!

 12. Дуже вразив нас тур «Гуцулка Ксеня». Все було чудово. Жили в готелі в Карпатах. Пробували місцеву кухню. Нам дуже сподобалось. Думаю, навесні ще кудись поїдемо!

 13. Я щойно повернулася з вашого туру. Мене переповнюють емоції. Щаслива, задоволена, буду рекомендувати вас. Надіюсь скоро ще побачимося!

 14. Ми брали у Вас великий тур на 6 днів. Може пам’ятаєте нас, у нас 4-ро діток. Хочемо ще раз подякувати Вам за Вашу роботу. Ми рекомендуємо Вас всім нашим друзям. Я впевнена що поїдемо ще колись до Вас. Адже у Львові є що ше дивитися.

  1. Доброго дня, Тетяна Гаврилівна, ми вас пам'ятаємо! Дякуємо за теплі слова, запрошуємо вас на літо до Львова. Знижки для вас будуть особливі!

 15. Поїздка на Каву до Львова нам дуже сподобалася! Всі кавярні там не відвідаєш, хіба на рік їхати))

 16. Були в турі за пів ціни. Хочу розказати свої враження. Нас поселили в 3* готель, але без сніданків. В перший день у нас було 2 екскурсі. Одна пішком, друга на автобусі. Ми думали під час автобусної відпочинуть ноги, але все рівно прийшлось ходити. На другий день ми поїхали на замки Львівщини, було цікаво. Третій день ми гуляли по музеях.
  Тур в цілому не поганий за такі гроші, екскурсоводи знають добре історію, місто нам сподобалося.

 17. Я живу у Львові вже 17 років, але добре не знала про центр, тому вирішила купити екскурсію. Мені все так класно розказали. Дивно шо я багато чого ніколи не чула.

 18. Привіт) Я учусь на архітектурному, і Львів для мене просто … без слів!!! Це саме цікаве місто для архітекторів)) Ще планую взяти у вас якусь поїздку по замках, але то все мабуть влітку..

 19. Хочем поблагодарити пана Остапа і фірму Топ-тур за такий чудовий відпочинок. Нам все тут влаштували, і квартиру, і поїздки, і екскурсії, і музеї. Все було просто чудово. У вас дуже гостинне місто!

 20. Була у турі за пів ціни. Готель був прикольний, а от екскурсії дуже довгі. Як на мене по 3 години забагато. А так то все норм.

 21. Висловлюємо подяку Остапу Романовичу за організацію туру. Мені і дітям все дуже сподобалось. У Вас дуже красиве місто, хороші люди. Дякуємо!