Личаківський цвинтар
Личаківський цвинтар є найстарішим заміським цвинтарем Львова, який зберігся до сьогодні. Найдавніші збережені до сьогодні пам’ятники датуються кін. ХVІІІ ст. Площа кладовища складає понад 42 гектари, біля 300 тисяч поховань людей різних національностей і віросповідань розташовано на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, на могилах встановлено біля 500 фігур та рельєфів. Скульптори вкладали у гробницю весь зміст життя того, хто в ній спочиває. А «Личаківський цвинтар» став місцем вічного спочинку діячів культури, мистецтва, громадських діячів та інших відомих чи невідомих особистостей.
«Кохання безсмертне»
Відомою на весь світ стала історія кохання молодого митця Артура Гротгера та Ванди Монне. Смерть Артура не дала змоги їм обвінчатися, проте завдяки вчинку своєї коханої він навіки оселився на Личакові. Багато могил на кладовищі ховають в собі неймовірні історії кохання: за іронією долі трагічно загиблої жінки Яна Зега (винахідника гасової лямпи), Ольги Хоружинської – дружини Івана Іранка…
Меморіал воїнів УГА
У південно-східній частині Личаківського цвинтаря споруджується меморіальний комплекс воїнів Української Галицької Армії. Його верхня завершена частина присвячена воїнам УГА та УСС. На гранітних плитах викарбувано 239 прізвищ старшин, підстаршин та стрільців УГА, полеглих у боях за Львів (1918–1919 рр.).
Меморіал польських орлят
Полеглі «Львівські орлята», учасники боїв проти ЗУНР та проти більшовиків, поховані на Личаківському кладовищі. В меморіалі також поховані льотчики-добровольці зі США та військові радники з французької місії, що билися у складі польських військ.
Головна алея
Тут величаються пам’ятники культовим особистостям таким як: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, Маркіян Шашкевич та інші. Також тут спочивають письменниця Марія Конопницька, письменниця Габріела Запольська та інші, історії життя яких вражають.
Надмогильні пам'ятники світового рівня
Одна з легендарних історій належить Регині Маяковській: її надгробок відвідувачі цвинтаря називають «сплячою красунею» і саме він вважається найпоетичнішим на усьому кладовищі. Загадкова плакальниця з гробниці Трушковських та Закрейсів, у якої під час дощу певної інтенсивності вода стікає обручем до перенісся, завдяки і спадають краплі, створюючи враження що жінка плаче.
Бокові алеї
Бокові алеї не менш загадкові. Тут знайшли своє місце могила історика Івана Крип’якевича, могила видатного поета Грицька Чубая, польського і українського математика Стефана Банаха та інші.