березня 2023 / Щоденно

Автобусна оглядова екскурсія по Львову

Запрошуємо:

  • Піднятися на найвищу точку м. Львова – гору Високий замок, та оглянути місто з висоти пташиного лету;
  • Помилуватися найкращим бароковим храмом України та головною святинею греко-католиків Собором Святого Юрія;
  • Відвідати найгарніше на всю Східну Європу Личаківське Кладовище;
  • Побачити найвищий у Львові неоготичний костел Св. Єлизавети;
  • Оглянути багато інших унікальних об’єктів з вікна автобуса.

 

Вартість  вхідних квитків:

- Личаківський цвинтар - 50 грн (дорослий), 30 (учні та студенти).

- Собор Св. Юра - добровільна пожертва.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Високий Замок

Ви підкорите найвищу вершину Львова – Замкову гору, з якої відкривається неповторна панорама на місто. Гора височіє в близькості від історичної частини міста, що колись була оточена фортифікаційними спорудами. Почуєте цікаву історію виникнення та руйнування Високого Замку.

Собор Святого Юри

Головна святиня Греко-католиків в Україні.  Бароково-рококовий монументальний архітектурний ансамбль з виразними національними рисами. Інтер’єр храму вражає багатством і різноманіттям іконопису.

Церква Ольги та Єлизавети

Греко-католицький храм, колишній костел Св. Єлизавети, найвищий у Львові. Висота його шпилів - понад 80 метрів. Яскравий представник неготичного стилю у Львові. Неймовірна споруда як ззовні, так і з середини.

Личаківське кладовище

Місце поховань видатних людей. Музей сакральної скульптури під відкритим небом. . Площа кладовища складає понад 42 гектари, біля 300 тисяч поховань людей різних національностей і віросповідань розташовано на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, на могилах встановлено біля 500 фігур та рельєфів.

Львівський Політехнічний університет

Найстаріший вищий технічний навчальний заклад України та Східної Європи. Побудований в стилі історизму з мотивами неокласицизму та пізнього італійського неоренесансу.

Будинок органної музики

Знаходиться в колишньому костелі святої Марії Магдалини (XVII ст.). У 1932 році в цьому костьолі було встановлено виготовлений у Чехії орган фірми «Rieger-Kloss», найбільший на території України.

Коментарі, відгуки, запитання