червня 2023

Тур для дітей та учнів на 2 дні «Вперше у Львові»

Запрошуємо:

 • на найпопулярніші екскурсії по Львову з відвіданням найвідоміших та найцікавіших місць;
 • в одному турі прогулятися історичними середньовічними та вишуканими австрійськими дільницями, піднятися на вершини міста та спуститися в підземелля;
 • скуштувати самому та купити для родичів і друзів те, чим славиться Львів: смаколики, шоколад, кава, карамельні цукерки;
 • побувати на майстер-класі з виготовлення шоколадних левів та вилити їх самому!
 • провести незабутні дні у місті Лева та приїжджати до нас ще!

 

У вартість входить: трансфер з вокзалу до хостелу, екскурсійне обслуговування, проїзд автобусом по маршруту автобусної оглядової екскурсії, проживання в хостелі (1 доба).

 

У вартість НЕ входить: харчування, вхідні квитки на туристичні об'єкти, майстер-класи.

 

Вартість вхідних квитків:

 • Личаківський цвинтар: 50 грн/дор., 30 грн/студ. та учн., 20 грн/діти до 12 р.;
 • Вірменський собор: 5 грн;
 • Латинський Кафедральний собор: 5 грн/дор;
 • Дім вчених: 30 грн/дор., 15 грн/школярі;
 • Підземелля Домініканського монастиря: 35 грн/дор., 25 грн/студ., або школярі;
 • Підземелля костелу Єзуїтів: 40 грн/дор, школярі - 20 грн, дошкільнята - безкоштовно;
 • Аптека-музей: 40 грн/дор., 30 грн/студ., 20 грн/школярі.

Вартість майстер-класу по виливанню шоколадних левів (замовлення за бажанням): 140 грн/дор., 65 грн/дит.

Вартість комплексного харчування:

 • Сніданки - 100 грн;
 • Обіди - 120 грн;
 • Вечері - 120 грн.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Автотранспортна оглядова екскурсія

Одна із найпопулярніших екскурсій по місту, що включає внутрішній та зовнішній огляд пам’яток архітектури та інші визначні місця, яких майже ніколи не показують під час піших екскурсій, але без яких Львів уявити просто не можливо. Ви підніметесь на найвищу точку міста – Високий замок та поглянете вниз з висоти пташиного лету. Завітаєте в найголовнішу святиню греко-католиків України - собор св. Юра, який є найкращою пам’яткою барокової архітектури в Україні. Також Ви побачите: Національний університет «Львівська Політехніка», пам’ятник Степану Бандері,  монастир св. Лазаря, костел св. Магдалени, в якому зараз Будинок органної музики що володіє другим за величиною органом в Україні, костел св. Єлизавети – найвища сакральна споруда міста.

Пішохідна екскурсія по історичному центру «Старе місто»

Це найголовніша екскурсія, на якій повинен побувати кожен турист. Екскурсовод ознайомить Вас з середньовічними кварталами, комплексом площі Ринок, арсеналами, оборонними мурами та спорудами, монастирями, соборами. Ви пройдете руський, вірменський та єврейський квартали, оглянете палаци Бандінеллі, Любомирських і Шольц-Вольфовичів, Латинський кафедральний і Вірменський собори. Побачите відому Чорну кам’яницю, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, оборонний Бернардинський монастир-фортецю, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, руїни синагоги «Золота роза», пам’ятник князю - королю Данилу Галицькому та багато іншого. 

Майстерня шоколаду

Львівська майстерня шоколаду відома на всю Україну. Тут, кондитери своїми руками з любов’ю виготовляють неймовірно смачні шоколадні вироби. В крамничці, що займає декілька поверхів, Ви обов’язково знайдете щось для себе та своїх близьких у подарунок. В кав’ярні можна поласувати гарячим шоколадом та іншими шоколадними десертами. 

Екскурсія «Австрійський Львів»

Екскурсовод проведе Вас кварталами, вибудованими в часи Австро-Угорської монархії. Найвідоміші пам’ятки, з тих, що Ви побачите: палац графа Потоцького, вціліле крило палацу Сапігів, будівлі Картинної галереї та колишнього парламенту королівства Галіції і Лодомерії, зараз Університет ім. І.Франка, Головна пошта, Бібліотека Оссолінеум, банк «Галицька ощадна каса», арсенал Сенявських, палац-копія Палаццо Строцці з Флоренції, Львівську статую «Свободи», єдину у Львову статую «ширяючого» Меркурія, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу, 7-поверхова кам’яниця Шпрехера - перший в місті хмарочос, найстаріший готель «Жорж» та інші об’єкти.

Екскурсія «Підземелля Львова»

Ви завітаєте у таємничі підземелля аптеки-музею, в якій зберігається найбільша колекція середньовічних пристроїв для виготовлення, зважування, фасування та зберігання ліків. В підземеллі «Копальні кави» Ви побачите, як «народжується» львівська кава та дізнаєтесь, чому Львів носить назву кавової столиці України. Під оперним театром Ви поспостерігаєте за львівської підземною річкою Полтвою. В підземеллі монастиря Домініканців оглянете колишню камеру для катувань, дізнаєтесь про кохання та долю найбагатшої польської нареченої Гальки Острожської. 

Майстерня карамелі

Тут, в по-справжньому  солодкій атмосфері на Ваших очах приготують кольорові карамельки з натуральних інгредієнтів. Спостерігати за процесом виготовлення дуже цікаво, а ласувати приготовленими цукерками – ще краще!

Коментарі, відгуки, запитання
×