Океанаріум у Львові— чудова локація для дітей з батьками та шкільних груп

Учнів під час виїзних поїздок іноді буває важко чимось зацікавити, але після того, як вони побувають на екскурсії Львовом, гіди майже завжди рекомендують відвідати Океанаріум. Заклад є джерелом пізнання світу морських жителів як для діток, так і дорослих.
Музей живих морських мешканців розташований на 3-х поверхах будівлі, де розміщено аж 20 великих акваріумів! Після купівлі квитка в касах Океанаріуму ви побачите перший серед них із зеленими черепахами та 80-ма видами риб. А загалом, в усіх акваріумах плаває та розмножується близько трьох тисяч видів морських істот.
Стіни закладу прикрасили макетами історичних риб та казкових істот, що дає відвідувачам можливість зануритися в пізнавальну подорож у минуле. Власники придумали цікаву інтерпретацію — малювання на каменях світлопровідною крейдою.
Біля кожного акваріуму є детальний опис його мешканців. Тому кожен охочий дізнається, які рибки між собою ладять, а які ні, їхні спільні риси тощо.
Важливо відмітити, що морські жителі в даному закладі зібрані з різних куточків світу, Так, діти зможуть оглянути різносмугастих дискусів з приток Амазонки, поширену в Північній та Центральній Америці панцирну щуку та багато інших мешканців прісних та морських вод. Огляд акваріумів займає пару годин, він чудово доповнює програму прогулянки Львовом для школярів, або батьків з дітьми.
Повертаючись до характеристики риб, зокрема панцирної щуки, хочемо наголосити на її унікальності, адже саме вона, за думкою науковців, є однією з найдавніших представників цього класу тварин, яка не змінила своєї первісної зовнішності. Цей вид львів’яни називають істотою з тілом риби та мордою алігатора, адже її “дзьоб” справляє неприємне враження.
В Океанаріумі є власні гіди, котрі розкажуть про користь для господарської діяльності людини деяких видів, що проживають у водному середовищі. Для прикладу, гігантські гурамі використовують для боротьби із заростанням акваріумів водоростями. Через свої великі розміри ці рибини повинні мати достатній простір для пересування, тому їх поміщують у велетенські оглядові акваріуми місткістю 700 л. Їх вони вичищають доволі швидко.
У штучній водоймі, яка також тут розташована, плаває інша, давня за походженням риба – аравана. Її особливістю є спеціальний міхур, що дозволяє їй піднятися на поверхню води для ковтка повітря. А опісля аравана опускається на відповідну глибину.
В незвичному акваріумі з опуклістю плаває багато рибок-клоунів, забарвлення яких варіює від насичено пурпурового до жовтого. Назву «клоун» рибки отримали через неправильної форми білі поперечні смужки, облямовані тоненькими чорними, котрі нагадують грим веселуна.
Для хижих прісноводних мешканців було виділено окремий акваріум. Найцікавішим його квартирантом є піранья звичайна. Неодноразово дітки чули про її існування, а при відвідуванні закладу зможуть на власні очі побачити і оцінити цю хижачку.
Риби — не єдині морські жителі акваріуму. Тут також можна побачити цілі сім’ї скатів-леопольдів, забарвлені в чорний колір з білими плямками.
В Океанаріумі також проживає мурена, яку прозвали морською змією через її зовнішній вигляд.
Тунельний акваріум, створений для акул, подарує неймовірні відчуття та спогади вашій малечі, бо вони стануть учасниками подій з життя цих хижаків, що розгортаються просто над їхніми головами! Дане шоу запам’ятається надовго як батькам з дітьми, так і учасникам учнівської екскурсії Львовом.
Родзинкою майже вкінці туру Океанаріумом буде акваріум у формі батискафа з різнобарвними яскравими водяними мешканцями! Також дітки зможуть побачити і дізнатись, як жителі різних вод співіснують, проводять свій день, чим працівники «декорують» помешкання різних риб. Наприклад для риби-клоуна важливим є наявність актинії.
У закладі побачите неймовірні лабіринти, коралові рифи та цілі підводні ліси зі своїми «місцевими» жителями. До того ж, засновники створили тут музей ракушок, різних за формою, величиною та візерунками.
У величезній крамничці поруч з виходом можна придбати речі на морську тематику, серед яких іграшки, скриньки зі скарбами, копії кораблів тощо.
Описати унікальність даного закладу неможливо, краще відвідати його після екскурсії Львовом для дітей чи екскурсії по місту Львову для школярів!