Чому школярам після екскурсії Львовом вартує сходити на виставу в театр ім. М. Заньковецької?

Місто Лева нерідко називають культурною столицею України і воно підтверджує свій імідж наявністю аж 9-ти відомих театрів. Хорошим рішенням для відпочинку від щоденної рутини буде похід в один із них. На нашу суб’єктивну думку, найкращим варіантом для груп школярів буде відвідування театру ім. М. Заньковецької.
Однією з вагомих причин, чому варто навідатися саме сюди після шкільної екскурсії Львовом, є дешеві квитки, в той же час у знаменитому Оперному театрі вартість квитка дорожча в 2-5 разів.
В театрі М. Заньковецької ставлять багато п’єс талановитих класиків України. Тут дітки зможуть потрапити на вистави за мотивами творів знаменитого кобзаря Тараса Шевченка, сильної духом Лесі Українки, батька української літературної мови Івана Котляревського та багатьох інших визначних осіб, котрі зробили значний внесок у літературну та театральну спадщину України.
Працівники театру ретельно готують репертуар. Він, зазвичай, відповідає запитам театралів. До прикладу, п’єса “Різдв’яна ніч” не зникає з афіш театральних подій аж 1,5 місяці, як задовго перед Святвечором, так і ще кілька тижнів після нього.
Після насиченої екскурсії Львовом школярі можуть відпочити, переглядаючи виставу в театрі. Майстерність акторів вражає, тому від перегляду прем’єр, чи регулярних п’єс просто неможливо відірвати погляд. Варто відзначити, що велика кількість віртуозів сцени закладу мають статуси Народних артистів України.
Окрім відпочинку учні на деяких виставах краще закріплюють попередньо вивчений в школі матеріал, наприклад, “Украдене щастя” І. Франка. Таким чином відвідини театру ім. М. Заньковецької стануть не лише приємним бонусом, а й корисним.
Цікавим фактом є те, що оркестр, котрий грає в стінах будинку, є одним із найкращих у цілій Україні! Окрім цього вони, будучи українськими представниками на світовому рівні, отримували неодноразово гран-прі. Тому прослуховування мелодій від цих професіоналів буде справжньою насолодою для будь-кого!
Про початок вистав повідомляють дзвінки в три етапи, що дуже зручно, якщо на перерві діти вирішать відлучитись у буфет.
Не лише своїми п’єсами славиться будівля театру, зведена у класичному стилі. Через близькість до річки Полтва споруду поставили аж на 16 тисяч дубових палів! Завдяки цьому «фундаменту» вона стоїть і до сьогодні.
Про театр ім. М. Заньковецької можна говорити довго, але набагато кращим рішенням буде відвідати заклад опісля екскурсії Львовом для школярів.