Музей науки — ідеальне місце для шкільної екскурсії у Львові

Діти, котрі приїжджають на шкільну екскурсію у Львів, часто питають гідів, як потрапити в Музей науки. І це не дивина, адже відвідування цього закладу дасть змогу діткам знайти своє можливе покликання в житті.
Даний музей знаходиться в 20-30 хвилин їзди від центру міста Лева, а саме на вулиці Стрийській, 200а.
На території закладу знаходяться близько 100 експонатів, які допоможуть підростаючому поколінню детальніше пізнати світ. Музей буде цікавим дітям різного віку, навіть дорослий відкриє для себе багато цікавих моментів. Школярі зрозуміють багато явищ природи та побачать деякі процеси господарської діяльності людини за допомогою різноманітних тестерів, дослідів, пристроїв, засобів, ба, навіть, музичних інструментів! Комплекс розділено на 9 блоків, де діти зможуть без нудьги провести час.

Блок “Повітря”

11 експонатів, які належать до розділу “Повітря”, допоможуть пізнати явища, пов’язані з потоками повітря, безпосередньо на практиці. До прикладу, тут знаходиться кімнатка, де, як дорослі, так і діти зможуть відчути на собі пориви вітру під час урагану. Також ваша дитина зможе запустити пневматичну повітряну доставку між різними куточками країни.

Блок “Вода”

Крім кисню для існування людини необхідна вода. Під такою ж назвою тут створений наступний відділ, пов’язаний з пізнанням світу. Для цього було розміщено 18 зразків науково-технічного прогресу, котрі стануть в нагоді, щоб дитина змогла дізнатись набагато більше про воду, ніж знала до того. Аби показати детальне очищення води було зведено цілу композицію. На ній показано, як хмарка у вигляді дощу постачає воду, котра у кілька етапів проходить очищення. В цьому відділі можна створити міні хвилі і побувати на глибині Маріанської западини, про яку кожен знає ще зі школи.

Відділ електрики

В теперішній час важко уявити життя без електрики, через це засновники підготували пристрої для дослідження цієї складової. Будь-хто матиме змогу дізнатися як виникає електроенергія, а також виробити її самостійно. Цікавим досвідом буде й взаємодія з електричними струменями.

Відділ “Наука”

Для блоку “Наука” було виділено аж 40 експонатів, виставлених для допомоги школярам, в тому числі тим, хто прибуває на екскурсію Львовом, досліджувати даний напрям. Тут вони багато дізнаються про довколишній світ. Варто відмітити, що окрім звичних для нас речей, можна побачити також надзвичайні природні явища, в які важко повірити, але саме в цьому блоці ви дізнаєтеся, як і внаслідок чого вони виникають.

Розділ “Людина”

Дітям для свого вивчення створили розділ “Людина”, в якому прилади покажуть унікальність людського організму та чому хтось з нас краще чує чи бачить тощо.

Сфера оптики

Для відвідувачів Музею науки пізнавальними будуть зразки науково-технічного прогресу зі сфери оптики. Тут ви переконаєтесь, яким насправді є сонячне світло, перевірите, що буде при змішуванні різних відтінків світла та ще багато цікавого.

Блок “Акустика”

Для учнів, котрі захоплюються, або цікавляться музикою, було підготовлено блок “Акустика”, де представлено предмети для музичного розвитку. Також побачите свій голос у вигляді діаграми, відчуєте на собі звукові хвилі, зіграєте на великому піаніно, або усамітнитеся в кімнаті, зробленій зі скла, з барабанною установкою.

Спорткар “Формули-1”

Любителі перегонів також не будуть обділеними, адже на території музею знаходиться спорткар славнозвісної «Формули-1», за штурвал якої сідає абсолютно кожен, хто виявить бажання. Тут дитина зрозуміє, що Формула-1 – це не лише про швидкість і гонки, а й про важливість технологій і винахідливості.

Роботи та інші відділи Музею науки

Апогеєм насолоди для учасників шкільної екскурсії Львовом стане взаємодія з роботами. Тут малята зможуть подружитися з роботом, який дасть відповіді на їхні питання, заспіває пісеньку чи навчить своїм фірмовим танцювальним рухам. Штучний інтелект розмовляє декількома мовами, заливається рум’янцем, а в очах з’являються сердечка.
Музей науки навіть дає можливість відчути себе справжнім водієм трамваю!
Важливо, що заклад вчить бути толерантним до інших, тому тут школяр зможе спробувати їзду на інвалідній колясці з перепонами, видовбувати скельну породу задля отримання води, як це роблять діти країн Африки тощо.
Науковий музей займає велику площу і розміщений на двох поверхах. Так, на другому поверсі знаходяться розваги для вас і ваших діток, а перший слугує, так би мовити, відпочинковою зоною. Знизу розташовано кафе, де можна спробувати різноманітні смаколики, і крамниця сувенірів для придбання пізнавальної літератури, речей на згадку про відвідини закладу та багато іншого.

Беручи до уваги все вищесказане, можна зрозуміти, що під час шкільної екскурсії Львовом у Музеї Науки діткам буде надзвичайно цікаво та пізнавально!