листопада 2022 / Щоденно

Екскурсія “Львів для дітей зі смаком шоколаду”

Запрошуємо:

  • в найкращі солодкі майстерні у Львові: шоколаду, карамелі, пряників;
  • скуштувати львівський шоколад за смішною ціною, а групи школярів взяти участь в майстер-класі з виливання шоколадних плиток з барельєфами левів;
  • в таємничі підземелля: аптеки-музею, копальні кави і костелу єзуїтів;
  • придбати подарунки собі та своїм близьким.

 

У вартість входить: супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

 

У вартість НЕ входять: вхідні квитки на туристичні об’єкти, шоколад і майстер-клас з виливання шоколевів.

 

Вхідні квитки:

  • Аптека-музей: дорослий - 30 грн, студентський - 20 грн, учнівський - 10 грн;
  • Підземелля костелу єзуїтів: дорослий - 40 грн, школярі - 10 грн, дошкільнята - безкоштовно;
  • Природничий музей: дорослий 20 грн, студентський та учнівський – по 10 грн;
  • Музей-арсенал: дорослий - 20 грн, студентський та учнівський – по 10 грн.

 

Майстер-клас по виливанню шоколадних левів (за бажанням): від 125 грн/ос.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Майстерня шоколаду

Ще із середньовіччя Львів славився добрими солодощами, а у 19 ст. шоколад зі Львова експортували до всієї Європи. Це тому, що львівські кондитери вкладали свою любов у кожну цукерку. У майстерні шоколаду можна поласувати різними видами шоколаду та зробленими власноруч цукерками, також тут безліч виробів з шоколаду, шоколадних фігурок та напоїв.

Майстерня пряників «Юрашки»

Слово «Юрашки» несе в собі історію, пов’язану з нашим містом. Екскурсовод розповість Вам, що воно означає, а Ви зможете придбати пряники найрізноманітніших форм у майстерні.

Майстерня карамелі

У цій майстерні атмосфера по-справжньому солодка. Тут, у Вашій присутності, чепурні кондитери власноруч виготовляють різнобарвні карамельки. Цукерки не містять хімії, тільки цукор та натуральні екстракти і барвники.

Підземелля «Копальні кави»

Дізнайтесь, де «народжується» львівська кава. Не на африканських плантаціях, її як вугілля видобувають з шахти. Одягнувши захисну каску з ліхтариком Ви пройдетесь кавовою шахтою, дізнаєтесь чому саме Львів – кавова столиця України. 

Аптека-музей

Це єдина діюча аптека-музей в Україні. Тут і досі продають ліки, а у підземеллі зберігаються рідкісні експонати, пов’язані з фармацевтами та алхіміками. Ви побачите апарати для виготовлення ліків, обладнання для збору екстрактів з рослин, безліч баночок з кольорового скла, ліки, антидоти та багато іншого. Побачите кімнату в якій працювали алхіміки, пам’ятник відьмі та почуєте розповідь про історію цього місця.

Природознавчий музей графа Дідушицького

Засновник музею, граф Дідушицький впродовж життя більшу частину своїх статків направляв на придбання експонатів та утримання музею. Він був відомим зоологом, етнографом та археологом. Завдяки його вкладу державний природничий музей у Львові – один з найстаріших та найбагатших за складом науково-природничих фондів серед музеїв Європи. Тут зібрані найрізноманітніші експонати, чучела птахів, тварин, фрагменти метеоритів, гербарії рослин – все, що буде цікаво як дітям, так і дорослим. 

Музей-арсенал

Один із найцікавіших музеїв міста. Експонати зброї з-понад 30 країн світу. Тут представлені зразки холодної та вогнепальної зброї, військові обладунки та форми. Також у музеї є велика колекція посуду із зображенням зброї та колекція військових орденів. Незважаючи на те, що музей присвячений озброєнню, головно часів Середньовіччя, він користується великою популярністю не тільки серед хлопців, а й серед дівчат.

 Дім Легенд і пам’ятник сажотрусу (наразі зачинений!)

Біля входу в це загадкове місце Вас гостинно зустріне сажотрус який розповість багато цікавих байок та легенд, пов'язаних із закладом. Не забудьте вхопитися за його ґудзик – згідно львівської легенди, задумане бажання обов'язково здійсниться! Заклад складається з 4 поверхів та літньої тераси, на якій припарковано авто і відкривається захоплюючий вигляд на старовинні львівські дахи. Обов'язково залізьте у комин та киньте з нього монетки у капелюх сажотруса – найвищого пам’ятника у Львові, це ще один шанс для здійснення Вашого найзаповітнішого бажання!

Коментарі, відгуки, запитання