Новий рік у Карпатах

Ну хто не мріяв зустріти Новий рік у Карпатах?!

 

Саме для цього Вам варто скористатися нашими новорічними турами в Карпати!

 

Гори – місце сили, краси, натхнення, свободи. Напевно кожен, опинившись на вершині, затамовував подих та давав собі можливість в тиші та спокої споглядати величність цього чуда природи. Саме тому всі ми так прагнемо потрапити сюди, піти в похід, піднятись на вершину, споглядати їх здалеку. Прекрасні у будь-яку пору року, а взимку густо всипані снігом, вони зачаровують казковістю. Складно стриматись та не покататись на лижах, погратись, наче малі діти у сніжки, повалятись у снігу, котрим останнім часом зима нас не тішить. Карпати взимку це щось інше, тут наявне відчуття ніби Ви десь зовсім у іншій казковій країні. Саме до гір люди втікають від щоденних буднів та проблем, за силою та енергією природи, котру тут можна віднайти, та про яку відверто забули сучасні мегаполіси.
Кожен з нас пам’ятає ще з глибокого дитинства справжню новорічну ніч з мандаринками, олів’є та величезною кількістю снігу. Останні роки ми все більше втрачаємо це відчуття казковості, білосніжний асфальт все частіше замінюється слякотою та де-не-де пухнастим снігом, котрий, на жаль, швиденько тане. Правильно кажуть, що глобальне потепління не за горами, бо якраз у горах, на щастя, все ще тонни снігу зимою. Карпати пропонують туристу цілу низку різноманітних розваг на новорічні свята. Починаючи від гірськолижного спорту, закінчуючи святковими ярмарками, дегустаціями чи екскурсіями у тематичні музеї.
Для гурманів тут знайдеться безліч карпатських делікатесів, страв та напоїв для дегустації, можна влаштувати справжній гастротур. Багато з Вас куштували бограч, банош чи бринзу, але їсти їх за межами Карпат, це як смакувати пахлаву в Києві. Тому, якщо Ви вже потрапили у тамтешній ресторан, обов’язково варто спробувати справжні місцеві делікатеси, адже тут їх можна скуштувати за традиційним, давнім рецептом, який не знайти в гуглі, що передавався з покоління в покоління, ніби сімейна реліквія.

Буковель на Новий Рік

Говорячи про Карпати, перше, що спадає на думку це звичайно Буковель – найпопулярніше місце відпочинку, як взимку так і влітку. У турі на 4 дні / 3 ночі «Новорічний Буковель: лижі, санки і гуцульські забавлянки» цей гірськолижний курорт перетворює Вашу поїздку у чарівну казку та захопливу пригоду. Замовивши у нас цей тур, вам не потрібно буде думати за пошук та бронювання готелю на знаменитому курорті заздалегідь! Буковель пропонує своїм гостям широкий вибір трас, як для новачків, так і тих, хто готовий спробувати стрімкіший спуск. Тут Ви зможете відточити свої здібності катання на сноуборді чи лижах, а хтось, щоб вперше на них встати.
Для тих же, хто прагне поспостерігати красу карпатських гір та природи, рекомендується піднятись канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель. Тут Ви побачите вражаючі краєвиди, ліс, вкритий снігом, наче ковдрою, та Ґорґан і Чорногірський хребет, котрі з такої висоти виглядають навіть нереальними, ніби з якої-небудь картини, яку ми звикли бачити у вітальні родичів. В такі моменти усвідомлюєш красу природи, її силу, і те які ми з вами маленькі щодо цього світу, а також відчуваєш гордість за країну в якій народився.

Новорічний тур в Карпати на Гуцульщину на 3 дні

Під час туру «Гуцульський Новий Рік» Ви неодмінно відвідаєте мальовниче містечко Яремче. Поряд із Буковелем воно гідно витримує конкуренцію та збирає немалу кількість туристів. Місто приваблює гостей не лише гірськими ландшафтами, але й великою кількістю санаторіїв, лікувальних джерел та самобутньою культурою.
Хоча Яремче – містечко і невелике, та розваг тут вдосталь. Багато хто їде сюди саме для того, щоб потрапити у ресторан Гуцульщина. Окрім, традиційної карпатської їжі, він привертає увагу туристів своєю особливою архітектурою. Заклад варто по праву вважати музеєм Гуцульщини, виконаний строго дотримуючись чіткої тематики, він занурює Вас у давню культуру та традиції, навіть посуд у якому подають страви містить унікальні орнаменти. Але найцікавішим є те, що дерев’яний ресторан побудований без жодного цвяха ще десятиліття тому і він досі не втратив стійкості.
Аби поринути у гуцульську культуру, більшість туристів прагне потрапити також і на знаменитий ярмарок у Яремче. Тут можна придбати практично все: від традиційного гуцульського вбрання, до трав’яних чаїв, сирів і вина. Варто сказати, що багато людей відвідують ярмарок навіть не так, з метою щось придбати, як більше у прагненні подивитись на всілякі вироби місцевих ремісників, послухати від них історії про тонкощі роботи та відчути гуцульський колорит сповна. Але з пустими руками повернутись доволі складно, бодай баночку меду з горішками, та все ж кортить привезти у якості сувеніра.
Яремче вражає своїм географічним розташуванням, адже воно фактично знаходиться на березі річки та водночас серед гір. Тут Вам також і мальовничі водограї. Популярним серед туристів є водоспад Пробій. Він розташований у самому центрі міста, тож оминути його буде просто не можливо. До слова, оглянути його буде надзвичайно зручно, адже прямо над ним проходить пішохідний міст. Тільки обережно, не перехиляйтесь сильно, оскільки течія водограю доволі потужна, мало хто схоче виловлювати Вас взимку у сусідньому селищі. Варто відзначити, що в Карпатах в принципі безліч водоспадів. Один з найвідоміших – Шипіт, котрий ви імовірно вже мали змогу побачити у теплі пори року, адже він є складовою багатьох туристичних маршрутів. Проте взимку водограї виглядають зовсім інакше, особливо якщо вам вдасться побачити їх при дуже низькій температурі. У разі сильного похолодання замерзають навіть водоспади, тільки уявіть ці великі брили води, завмерлі у повітрі, аж кортить жбурнути у них палкою, щоб вони видовищно розбились об каміння. Але це робити звичайно не рекомендується.
Карпати багаті не лише природними скарбами, але й також історичними, етнографічними, культурними. Саме тому, в турі «Гуцульський Новий Рік» ви обов’язково відвідаєте Верховину – столицю етнографічного регіону Гуцульщина, де побуваєте в кількох місцевих музеях. Зокрема, надзвичайно відомим є музей “Тіні забутих предків”, присвячений однойменному фільму. Тут пропонується оглянути різноманітні реквізити задіяні в кінострічці, більшість з яких є нічим іншим, як автентичними гуцульськими атрибутами. Ба більше, цікавинкою даного місця є і те, що під час знімального процесу тут жив режисер Сергій Параджанов. Пояснював свій вибір він тим, що так міг краще зрозуміти та пізнати життя гуцулів і, відповідно, реалістичніше його відтворити на екрані. А як ми знаємо, йому вдалось це доволі не погано. Крім того, коли ж ще у вас буде можливість переглянути фільм у місці його створення, що пропонують зробити у музеї.
Ще однією місциною Верховини, де зібрано різноманітні предмети побуду та життя гуцулів є музей Романа Кумлика. Варто відзначити, що тут дозволяється не лише оглядати музейні експонати, а навіть зробити фотографію на пам’ять в автентичних вбраннях. Але це не головна родзинка музею – тут знаходиться величезна колекція різноманітних музичних інструментів, трембіти, скрипки, цимбали, зозулі і навіть кози. Ні не пташки і не рогата худоба, а давні музичні інструменти. Одним словом, вам ще багато потрібно побачити…
Раніше екскурсії у даному музеї проводив сам Роман Кумлик, власник музейної колекції, що роками самотужки її збирав. Погодьтесь, завжди найцікавіше слухати історію від її автора. Він навіть іноді грав на інструментах та розповідав про тонкощі звучання кожного. На жаль, до наших днів колекціонер не дожив. Зараз екскурсії проводить його донька Наталя Гузак. Кожного разу вона влаштовує цілий імпровізований концерт для гостей на інструментах музейної колекції. Таким чином, справа її батька продовжує жити.

Як Ви зрозуміли, Карпати взимку, особливо на новорічні свята, зачаровують по-своєму та пропонують низку розваг. Вам лише залишається обрати ті тури в Карпати на Новий Рік, які більше припадуть до душі.

Залишити заявку