червня 2023

Відпочинок в Карпатах на Новий рік в турі на 6 днів

 

Відвідайте з нами:

  • 15 міст, містечок та сіл Карпат, Закарпаття, Прикарпаття (з екскурсіями) та огляньте десятки інших з вікна автобуса;
  • 7 музеїв, 3 термальні курорти, 2 замки, канатно-крісельний підйомник, водоспад та багато чого іншого;
  • Новорічну забаву у м. Мукачево

 

 

У вартість входить: проїзд комфортним автобусом, проживання - 5 ночей, 5 сніданків, 5 вечерей, Новорічна забава (розважальна програма, іжа, напої, алкогольні напої), супровід та екскурсійне обслуговування гіда-екскурсовода під час відвідання історико-архітектурних об’єктів,  страхування на час поїздки.

 

У вартість НЕ входять: обіди, вхідні квитки на туристичні об’єкти, дегустації.

Вхідні квитки, загальний/пенсійний/студентський):

  • канатно-крісельний підйомник на гору Буковель в обидві сторони: 105/75/105, діти до 12 років – 75 грн;
  • водоспад Шипіт: 10 грн, діти до 7 р. – безкоштовно, 7-16 р. - 5 грн;
  • канатно-крісельний витяг на гору Гимба в обидві сторони: 100 грн, діти до 10 років – 60 грн;
  • дегустація вин: 60 грн, екскурсія винними підвалами без споживання – 30 грн;
  • Мукачівський замок: 40/30/30, школярі до 14 р. - 20 грн;
  • термальний басейн у Косино: загальний - 360-400 грн, учасники АТО та інваліди 1 гр. - 150 грн, діти до 150 см – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн;
  • оленяча ферма: 25/25/25, школярі - 15 грн;
  • дегустація трьох сортів сиру з вином: 50 грн, школярі – 30 грн (без вина);
  • термальний басейн „Жайворонок” у Берегово: 200 грн (оренда шафки включена в цю суму), пенсіонери - 150, діти 120-150 см – 100 грн, діти до 120 см та учасники укр.-рос. війни на Донбасі – безкоштовно;
  • термальний комплекс у Велятино на 2 години: дорослі та студенти – 200 грн, пенсіонери від 60 р. – 160 грн, діти до 140 см росту – 100 грн, малеча до 3 р. та учасники АТО – безкоштовно;
  • екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: 25 грн, діти - 15 грн;
  • музей кінофільму „Тіні забутих предків”: 20 грн, діти – 15 грн;
  • музей «Хата-стая»: дорослий та студентський – 20 грн, діти – 15 грн;
  • відвідання знаменитого ресторану „Деца у нотаря”: 5 грн;
  • музей «Гуцульська гражда»: 20/20/20 грн, діти – 10 грн;
  • Ужгородський замок: 45/45/35, школярі - 20 грн, дошкільнята – безкоштовно;

Проживання:
1-2-3 ночі: у домашніх садибах, що належать угорським сім’ям Берегівщини.

4-5 ночі: у котеджах гуцульського типу смт Верховина.

В обох випадках номери 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (1 душ і 1-2 туалети на 2-3 номери).

Харчування та його вартість:

День 1:

Сніданок у 1-й день: самостійно (канапками, або їжею, купленою під час санітарних зупинок).

Обід у 1-й день — проходить у ресторані с. Пилипець. Вартість 105 грн/ос.

Вечеря у 1-й день – у господарів. Страви в різних садибах можуть варіювати за асортиментом та способом приготування. В меню страви угорської народної кухні з домашніх продуктів: бограч, або боб-гуляш, мадярські голубці, або чірке-паприкаш, солодощі, вино/палинка, компот.

День 2:

Сніданок у 2-й день: у господарів. В меню: ковбаса, сир, угорські палянички (лангоші) з джемом, масло, хліб, кава/чай.

Обід у 2-й день — в місті Мукачево. В меню страви низинної Закарпатської кухні: салат овочевий, суп „Левеш”, картопляне пюре з печено-тушеним лоці, компот, хліб. Вартість – 95 грн.

Вечеря у 2-й день – у вигляді святкування зустрічі Нового Року (деталі нижче).

День 3:

Пізній сніданок у 3-й день: в садибах, складається зі спеціальних страв (див. нижче) і є настільки тривалим та ситним, що плавно переходить в обід.

Вечеря у 3-й день – у господарів. В меню: бограч, дісно-перкельт (свинина, тушкована по угорськи) та торгоня - домашні макарони, які не варять, а підсушують, смажать і заливають окропом), солодощі, вино або палинку та компот тощо

 

День 4:

Сніданок у 4-й день: у господарів. В меню: ковбаса, сир, омлет, масло, хліб, кава/чай.

Обід у 4-й день — в ресторані «Гостинний двір», с. Сокирниця. Меню європейське: салат овочевий, солянка, макарони, біфстроганов, компот, хліб. Вартість – 105 грн.

Вечеря у 4-й день – у господарів. Меню: кулеша, полита підливкою з свіжиною, деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав.

День 5:

Сніданок у 5-й день: у господарів. Меню: омлет, налисники з сиром та чорницями, канапки з сиром, чай/кава.

Обід у 5-й день — в ресторані “Згарда”, с. Верхній Ясенів. Меню: салат “Новорічний” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ з білого буряка, картопля варена з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа..

Вечеря у 5-й день – у господарів. Складається з салату з квашеної капусти, кулеші, гречки з кручеником, квашеного огірка, хліба, узвару.

День 6:

Сніданок у 6-й день — в господарів. Меню: налисники з сиром, канапки маслом, ковбасою, сиром, чай/кава, хліб.

Обід 6 день — в кафе “Турист”, м. Яремча. Включає: салат, суп із білих грибів, картопляне пюре, або рис, котлета, хліб, чай/кава. Вартість 95 грн./особа.

Новорічне святкування проводиться у два етапи:

1          Музично-танцювальна програма. Відбувається у ресторані “Анастасія” міста Мукачево. Початок – приблизно о 22:00. Веде програму естрадний оркестр “Руснаки” та DJ Цімбор. Ви пізнаєте культуру закарпатців та угорців, місцеві народні танці та чардаш. І, звичайно, сучасні танці! На Вас також чекають конкурси на винахідливість та кмітливість, забава і, навіть, лотарея. О 24:00 за Київським часом зустрінете український Новий рік, а о 01:00 – закарпатський.

Святкова вечеря:

  • Холодні закуски, м’ясні рулети, відбивні, котлети;
  • Салати і мариновані овочі;
  • Бульйон на домашньому півникові та чізі – угорській вермішелі;
  • Традиційна угорська тушкована свинина з червоним перцем (дісно-перкельт) та два різновиди місцевих макаронів (нокедлі і торгоня);
  • Домашні солодощі;
  • Вино, паленка, водичка.

2          Щасливий сніданок. Готується один-єдиний раз в році саме в найперший його ранок! Усі, хто спробує його справи, будуть щасливими і здоровими весь Новий рік! Меню: дрібно порізана домашня ковбаса, м’ясо та квашена капуста, тушковані в сметані з червоним перцем (коргельлевш), домашня ковбаса з легені, печінки, шкварок (гурка), картопляне пюре, спеціальний овочевий салад (чоломад).

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Рогатин

Невеличке галицьке містечко, батьківщина Роксолани – Насті Лісовської. В місті можна побачити одну з найдавніших дерев’яних архітектурних пам’яток краю – храм св. Духа (1598 р.), занесений до світового спадку ЮНЕСКО. Зараз у приміщенні церкви розташований краєзнавчий музей. Тут побачите єдиний на всю Галичину п’ятиярусний іконостас 1650 року.

Коломия

Одне з найкрасивіших міст Західної України, батьківщина пісень-коломийок. Візитка Коломиї – музей писанкарства (єдиний в світі!) у формі найбільшого яйця світу та має в експозиції 12 К експонатів. У місті багато цікавих об’єктів. Другим відомим об’єктом є національний музей народного мистецтва Гуцулії та Покуття. Також збереглася одна з найстаріших в Україна деревляна церква Благовіщення (1587 року). На центральній прощі Ринок розмістилась ратуша кінця 19 ст.

Буковель

Найвідоміший гірськолижний курорт в Україні, проте і влітку тут безліч туристів. на канатно-крісельному підйомнику підійметеся на вершину однойменної гори (1115 м), з якої відкривається панорама Горган та Чорногірського хребта.

Яремче

Оточене стрімкими горами, які ніби виростають з-під землі, адже буквально кілька кілометрів неподалік – рівнина. Чудова річка не тече, а рве крізь скелі, утворюючи пороги і водоспад. Чарівна місце, що й казати!

Верховина

Верховина – етнографічний центр Гуцульського краю. Колишня назва – Жаб’є. Перейменований у радянські часи. Центр деревообробної промисловості та місце, що користується шаленою популярністю у туристів через велику кількість автентичних музеїв, гарні краєвиди, чисте повітря та релаксовий спокій.

Ділове

Це місце – гордість українців, адже вважається географічним центром Європи! Воно включене у всі туристичні маршрути, котрі проходять із Закарпаття на Івано-Франківщину.

Косино

Відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований на самісінькому україно-угорському кордоні. Має більше десятка басейнів та саун та інші цікавинки.

Ужгород

Сивий Ужгород має 1000-літню історію. І хоч не так багато старовинних об’єктів вціліло до сьогоднішнього дня, але він все ще має чим чарувати: неприступний замок, храми, найдовша в Європі алея лип, цвітіння сакур і, звичайно, спокійна річка Уж.

Мукачево

Місто, багате своєю історією та архітектурою. Під час екскурсійної подорожі Ви дізнаєтеся, чим саме воно так приваблює туристів.

Коментарі, відгуки, запитання
×