березня 2023

Новорічний тур в Карпати на Гуцульщину на 3 дні

 

На Вас чекають:

• найцікавіші та найбільш захоплюючі місця гуцульського краю: природні багатства гір, шумні водоспади, мальовничі гори та хвилясті карпатські пейзажі, що радують око кожного туриста;

• видатні історичні та архітектурні пам’ятки Гуцульщини: музеї, храми та багато іншого;

• захоплююча «Гуцульська Новорічна Забава» з танцями, піснями, іграми, дегустацією смачних автентичних страв гуцульської кухні, а також, цікавими майстер-класами та незабутньою посвятою в гуцули.

 

НОВОРІЧНА ЗАБАВА В СТАРОВИННИХ ГУЦУЛЬСЬКИХ ТРАДИЦІЯХ!

Передноворічна вечеря, зустріч Нового року і, власне, гуцульська забава проходять у ресторанно-готельному комплексі “Ґоґодзи” в с. Бережниця (за смт Верховина). Програма новорічного святкування починається орієнтовно о 21:00. Під час забави Вам запропонують:

- послухати, а відтак, приєднатися до співу народних пісень (співаночки, коломийки, пісні про Карпати) та потанцювати у супроводі місцевого гуцульського гурту “Довбушова тайстра”;

- взяти участь у конкурсах, караоке-шоу, змаганнях;

- навчальні майстер-класи (за бажанням) з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

- здійснити посвяту в гуцули;

- повноцінно відгуляти новорічну ніч під запальні гуцульські та сучасні мелодії.

Меню святкової вечері з автентичними стравами гуцульської кухні:

- холодні закуски з м’ясного та місцевих сирів (будз, бринза), олів’є, цвіклі, інші салати, студенець (гуцульський холодець), квашені огірки і помідори;

- запашна юшка з білих грибів, традиційний бануш з бринзою;

- карпатські голубці, книші з шкварками і гуслянкою;

- гуцульські вареники на пару;

- фрукти, солодке, карпатський чай.

- медовуха, шампанське, вино, мінеральна та солодка вода, весела карпатська водичка, узвар.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом з обігрівом, 2 ночівлі, Новорічне святкування (їжа, напої, в т.ч. алкогольні, музичний гурт, ведучий), вечеря 2-го дня, сніданок 2-го і 3-го дня, організаційні та екскурсійні послуги гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди.

Вартість вхідних квитків в музеї та на інші атракції, дорослі / пенсіонери / студенти / учні:

- Національний народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: 40/20/20/15 грн.;

- Писанки: 25/15/15/10;

- майстер-клас з ліжникарства: 15/15/15/10;

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: 25/25/25/20;

- “Тіні забутих предків”: 20/20/20, діти 12-17 років – 15 грн., діти 6-11 років – 10 грн.;

- “Хата-стая”: 20/20/20, діти 12-17 років – 15 грн., діти 6-11 років – 10 грн.;

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): 105/75/105, діти до 12 років – 75 грн. в обидві сторони.

- “Гуцульська ґражда”: 30/30/20/10 грн.

Поселення здійснюється в гуцульських садиби зеленого туризму м. Верховина, з 3-7-ма номерами у кожній. Номери - 2-х, або 3-х місні, вигоди на коридорі (з розрахунку: один душ і туалет на 2-3 кімнати).

Харчування:

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані м. Коломия. Вартість – 95 грн.

Вечері та сніданки – відбувається в садибах зеленого туризму м. Верховини.

Обід в 2-й день – відбувається в закладах громадського харчування курорту “Буковель” на власний смак і вибір туристів.

Обід в 3-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” м. Яремче. Вартість – 95 грн.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Коломия

Останнім часом, місто перетворилося на один із туристичних центрів Прикарпаття, адже цей куточок України, успішно поєднав у собі елементи  Покуття та Гуцульщини. Завітавши сюди, на Вас чекає неабияка кількість цінних зразків архітектури та історії, а також цікава візитівка міста - єдиний у світі музей «Писанка», побудований у формі гігантського розписного яйця.

 

Яворів

Його ще часто називають містом з королівською історією. Тут розташовано багато цікавих місць, які варто відвідати кожному туристу. Однак, особливою родзинкою Яворова є підземелля, які сягають часів королівського минулого. Також, під час нашого туру, Ви почуєте від нашого екскурсовода захоплюючу легенду про заховані тут королівські скарби.

 

Верховина

Центр гуцульської культури, оповитий різноманітними легендами, та прикрашений  багатими архітектурними і природними пам’ятками. Тут завжди знайдеться на що подивитися та куди завітати: безліч цікавих музеїв, культових споруд, катання на байдарках, рафтах, каяках, сходження на вершини гір, скелелазання, рибалка та багато чого іншого.

 

Криворівня

Це маленьке гуцульське село, ніби допомагає перенестися в іншу реальність. Цікаво, що колись відомий український дослідник Володимир Гнатюк назвав Криворівню «українськими Афінами». І справді, часто тут відпочивали і шукали натхнення такі видатні постаті, як: І. Франко, Л. Українка, В. Стефаник, М. Коцюбинський та багато інших. Тож, чом би не спробувати знайти тут своє натхнення і Вам?

 

Буковель

Кращий гірськолижний курорт України, з найбільш розвинутою інфраструктурою, в порівнянні з іншими українськими курортами. Тут функціонує аж 16 гірськолижних витягів, 63 спускові траси та безліч забав для зимового відпочинку. Однак, в наш час, Буковель вже став і всесезонним  курортом, популярним серед туристів, також і в інші пори року.

 

Яремче

Розташоване в надзвичайно мальовничій улоговині Карпат, на березі річки Прут. Тут Ви зможете: прогулятися затишним центром міста, побачити весь колорит української культури, помилуватися найповноводнішим каскадним водоспадом «Пробієм», а також відвідати місцевий сувенірний ринок та придбати собі щось на згадку.

Коментарі, відгуки, запитання