Найгарніші краєвиди та вершини, які можна побачити під час походу на Говерлу

Під час походу на Говерлу очам туристів відкриваються неймовірної краси краєвиди, серед яких можна помітити багато вершин Чорногірського та інших хребтів.

 

Мала Говерла, 1762 м н р м

Це одна з перших вершин, яка з’являється перед екскурсантами, якщо вони йтимуть зеленим маршрутом. Оскільки частина шляху пролягає через густий карпатський ліс, то спершу ніяких краєвидів не видно взагалі. При виході з лісу в зону ялівцю раптово постає на шляху менший відріг Великої Говерли.

 

Велика Козьмеска, 1572 м

Гора дещо виділяється на фоні сусідніх гір, які не набагато нижчі за неї. Вона повністю заліснена і має порівняно пологі схили. Велику Козьмеску добре видно, якщо підійматись безлісими полонинами обабіч зеленого маршруту, але для цього потрібно обернутись назад.

 

Петрос, 2020 м

Стрімкий та гордий Петрос знаходиться майже строго на захід від Говерли. До нього веде червоний туристичний маршрут.

Брескул, 1911 м

Гора розташована просто на південний схід від найвищої точки Карпат та відділена від неї глибокою сідловиною.

 

Брескулець, 1720 м

Це надзвичайно мальовничий, а тому фотогенічний відріг Брескула. Він ніби захищає мандрівників, які спускаються з найвищої точки України синім маршрутом.

 

Пожижевська, 1822 м

Знаходиться відразу за Брескулом, якщо дивитися в південно-східний бік з найвищого майданчика в Українських Карпатах.

 

Менчіль, 1588 м н р м

Різко виділяється серед інших вершин, якщо направити свій погляд у південно-західний бік. Це пов’язано не тільки з різницею висот між нею та навколишніми верхівками, але й з її крутими з усіх сторін схилами.

 

Прутський котлован

Неймовірно вражаючий, порослий хащами ялівцю вперемішку з хвойними деревами. В певних місцях синього маршруту навіть видно каскад знаменитих Прутських водоспадів.

 

Говерлянський котлован

Доволі правильної круглої форми, оточений горою Говерла та двома її відрогами. Добре проглядається з різних ділянок зеленого маршруту, оскільки певну частину шляху зелений маршрут проходить майже понад урвищем цього котловану. Також в кількох місцях між зеленою стежиною та Говерлянським котлованом знаходяться скелясті виступи, а біля них кам’яні розсипи. Туристи дуже люблять фотографуватись біля, або на цих гігантських каменюках.

 

Якщо бажаєте приєднатися до групи, щоб побачити красоти Говерли та довколишні пейзажі, рекомендуємо замовити тур на Говерлу.