березня 2023

Підйом на Говерлу для груп учнів та студентів полегшеним маршрутом з провідником – педагогом

Запрошуємо школярів та вчителів здійснити застрахований вихід на Говерлу зеленим маршрутом у супроводі кваліфікованого гіда, котрий вміє доречно подати інформацію зі шкільної навчальної програми та додаткового матеріалу!

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чи важко піднятися на Говерлу? І як це зробити? Покорити найвищу точку України може кожен охочий. Вам не обов’язково бути альпіністом або спортсменом з багаторічним досвідом. Навіть звичайні школярі середньої школи після закінчення 9-го класу, чи студенти можуть це зробити! Єдине, що потрібно, так це набратись сміливості і рішучості, а для початку вартує познайомитись із особливостями підйому на Говерлу.
Сьогодні прокладено два офіційні маршрути, куди дозволено вести екскурсії. Їх умовно позначили як синій та зелений. Саме такими кольорами вони розмічені на карті, яку можна купити перед вилазкою на найвищу вершину нашої держави. Як правило, підіймаються на Говерлу одним маршрутом, а спускаються іншим. Це вносить різноманіття та тримає інтригу протягом усієї прогулянки.
Варто подбати про зручне взуття та комфортний одяг перед сходженням, адже воно може зайняти від двох до трьох з половиною годин. Туристичні групи, переважно, рухаються повільно, адже навколо є багато цікавого, що точно варто роздивитись. Самостійно вибиратись в гори не рекомендується, найкраще здійснювати підкорення в компанії, отримавши перед цим спеціальний пропуск, бо Говерла знаходиться в межах охоронної зони Карпатського заповідника.
Підйом на найвищу гору України здійснюється в теплі пори року. Орієнтовно планувати поїздку можна з червня по вересень. В інший час, через підвищений ризик для школярів та студентів туди пропустять лише професіоналів. В будь-якому випадку, під час відвідування таких відомих місць потрібно обов’язково користуватись послугами екскурсовода. Підкований провідник - педагог не тільки поведе за собою найлегшою стежиною, але й розкаже захопливі факти та історії. В цьому випадку підйом на Говерлу для учнів та студентів з компанією «Топ тур Львів» перетвориться на справжню пригоду, особливо, коли ви вперше в горах. Готуйтесь дивуватись неймовірним пейзажам, квітучим диким рослинам та справжнім дикорослими ягодам. На висоті від 1500 м може відчуватись певна нестача кисню. Проте панікувати не варто, бо вашому життю нічого не загрожує! Якщо все ж виникає тривога, потіште себе думкою, що щорічно на Говерлу підіймаються тисячі туристів!

Коментарі, відгуки, запитання