березня 2023 / Щотижня

Тур «Карпатська елегія» сходження на Говерлу

На Вас чекає:

  • Неймовірної краси та заворожуючої величі природа Горган та Чорногори;
  • Святі та легендарні місця Карпат і Прикарпаття з нашого далекого минулого і сьогодення;
  • Дорожні серпантини, піші переходи і купання під водоспадом;
  • Ліричний настрій, а відтак і приємні спогади від побаченого, почутого, відчутого та пройденого.

 

У вартість ВХОДИТЬ: організаційне та екскурсійне обслуговування гіда-провідника і екскурсовода, проїзд комфортабельним автобусом, нічліг, страхування на період подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ та додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування, гуцульська забава.

 

Вартість вхідних квитків:

- Галицький НПП (екскурсія парком, музеєм природи і центром реабілітації диких тварині: загальний, пенсійний, студентський - 50 грн., учнівський - 25 грн.;

- еколого-пізнавальна стежина “На гору Говерлу”: дорослий, студентський, пенсійний - 50 грн, учнівський – 25 грн;

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (туди-назад): загальний – 150 грн; дитячий (до 12 р.) і пенсійний – по 100грн.

 

Додаткова інформація:

  1. Маршрут із рівнем важкості вище середньої і розрахований на фізично підготовлених людей;
  2. Участь в екскурсії осіб без попередньої підготовки, або досвіду можлива при умові відсутності проблем із серцево-судинною системою, суглобами, нещодавніх травм, в т.ч. переломів, інших серйозних проблем зі здоров’ям та заборон лікарів щодо фізичних навантажень;
  3. Під час поїздки і сходження на Говерлу категорично забороняється вживання алкоголю.

 

Взяти з собою:

  • паспорт;
  • теплий одяг, шапка тепла спортивна, зимові рукавиці (до середини червня на Чорногірському високогір’ї трапляються снігові «галявини» і дуже холодний вітер);
  • вітрозахисні і водонепроникні куртку з капюшоном, штани та взуття (улітку на Чорногорі 2 дні із трьох дощить, а стежини перетворюються у місиво);
  • у випадку відсутності водонепроникної куртки з капюшоном можна купити целофановий дощовик на ринку сувенірів біля підніжжя Говерли;
  • запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
  • наплічник;
  • аптечку з найнеобхіднішими ліками
  • воду (1–1,5 літра на особу);

 

Гуцульська забава

Унікальне концертно-застільне гуляння, під час якого Ви скуштуєте страви гуцульської кухні (юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чир тощо), побуваєте на майстер-класі гуцульських танців (гуцулка, решето, голубка), заспіваєте запальні гуцульські коломийки та пісні про Карпати під акомпанемент гуцульської капели «Довбушова тайстра» й матимете доста танців, веселощів та приємних спогадів!

 

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві –215 грн.

Вартість участі в забаві без замовлення вечері – 95 грн.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо назбирується хоча б 25 бажаючих.

 

Як альтернативу гуцульській забаві можемо запропонувати Вам простору альтанку біля готелю із застіллям з власних продуктів та шашлику на вогні! Альтанку замовляти заздалегідь!

 

Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”) в комфортних 2-, 3-, 4-місних номерах зі зручностями у номері, або в зрубних котеджах зеленого туризму смт Верховина чи с.Микуличин в комфортних 2-, 3-, 4-місних номерах зі зручностями в номері, або на поверсі.

 

Харчування:

 

Сніданок в 1-й день – взяті з дому канапка, чи перекус, під час санітарної зупинки в Івано-Франківську.

 

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” в Яремче і складається з салату з капусти, червоного борщу, картопляного пюре з курячою відбивною, хліба, узвару. Вартість - 120 грн.

 

Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість - 120 грн.

 

Сніданок в 2-й день– відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість - 80 грн.

 

Обід в 2-й день – на турбазі “Заросляк” після спуску з Говерли. Пропоноване меню: салат овочевий, бульйон з локшиною, картопля по-гуцульськи з гомілкою, хліб, узвар. Вартість  - 135 грн.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Рогатин

Невелике містечко в Західному Поділлі, на межі Івано-Франківської та Львівської областей. Відоме тим, що тут народилася майбутня дружина наймогутнішого за всю історію Туреччини султана Сулеймана І Пишного Настя Лісовська (Роксолана). Серед архітектурних шедеврів Рогатина до наших днів дійшли церква Різдва Пресвятої Богородиці XII-XVIII, готично-ренесансний костел Св. Миколая 1666 р., дерев’яна церква Святого Духа 1644-45, що стоїть на місці тієї, в котрій, за легендою, Настю Лісовську викрали татари просто з-під вінця. 

Яремче

Певно, найпопулярніший карпатський курорт до відкриття Буковелі. Став відомим ще вкінці 19-го ст. завдяки мальовничим горам, чистому повітрю та чудовому клімату. Найбільш популярними заняттями туристів у цьому місті є прогулянки горами, зокрема стежкою Довбуша, до водоспаду Пробій, на сувенірний ринок тощо. 

Буковель

Найбільш динамічно ростучий гірськолижний курорт Європи. Відомий своїми різними за довжиною витягами та різними за складністю спусків трасами. Тут створене штучне карпатське "море" шляхом насипання дамби, що перекрила шлях струмку. Найдовшою в Українських Карпатах канатно-крісельною дорогою ви зможете піднятися на вершину гори Буковель, звідки відкриваються чудові краєвиди гір, в т.ч. на Говерлу. 

Гора Говерла

Найвища вершина України, висота 2061 метр н.р.м. Назва гори походить з румунської і означає важке підняття. Хоча насправді сходження на Говерлу відноситься до категорії середньої важкості і є одним з найпопулярніших у Карпатах.

Коментарі, відгуки, запитання