Екскурсія це не тільки відпочинок у Львові

До Львова на відпочинок я прибула в четвер, в другій половині дня.

Тому про екскурсії по місту Львову в цей день не могло бути й мови!

Дорога була важкою, в поїзді не було чим дихнути. Менеджер Оля запропонувала мені піти на екскурсію в цей же день, взяти останню екскурсію по місту, що починалася о 15:30. Але, оскільки я приїхала на два з половиною дня, то вирішила, що екскурсію по Львову брати не варто вже у перший день, бо є ще досить багато часу, щоб подивитися місто, та ще й відчувала себе втомленою. Екскурсії запланувала на другий день. До ранку, як я думала, я відновлю свої сили.

Пізніше я дуже пожалкувала що не послухала менеджера туристичної фірми Олю. Тому що, коли я поселилася у готель,зареєструвалася, прийняла душ, пообідала і вирушила погуляти в історичний центр міста – то відразу відновила сили, вдихнувши аромати кави з різних куточків історичного центру та збадьорилась веселою атмосферою середньовічного міста. Більш того,  я відчула прилив сил, почала ходити-бродити по мальовничих середньовічних вуличках і… заблукала. Ходила-ходила, і в результаті я зайшла в перше кафе що побачила, де попила смачної львівської кави. Я переконалась що львівська кава це не міф, вона тут дійсно смакує зовсім по-іншому, на багато смачніше. На десерт вирішила взяти щось справді львівське. Офіціанти мені порекомендували скуштувати ароматного штруделя. Випивши кави, я ще раз дуже пошкодувала що не взяла екскурсію по середньовічному Львову, яку мені пропонувала менеджер фірми «Топ-Тур Львів». Просиділа в тому закладі добру годину. Фактично, вечір пройшов чудово, але я відчувала що чогось недоотримала. Справді, менеджер туристичної фірми мене попереджала, що екскурсію по місту Львову варто взяти не тільки тому, щоб дізнатись його історію та побачити його неймовірну архітектуру, але і щоб почати орієнтуватися в історичному центрі міста. Адже на перший погляд вулички дуже схожі, легко переплутати з якої сторони ти зайшов. А послухавши екскурсію, стає дуже легко розпізнати на якій ти вулиці, біля якої пам’ятки ти знаходишся.

Сидячи в кафе я про балакала по телефону зі своєю подружкою, розказуючи їй про свою подорож,  а назад прийшлось шукати дорогу вже у повній темноті, хоча центр міста освітлений добре. По дорозі до готелю я знову заблукала і цим втратила півтори години часу на пошуки шляху додому. І цього всього могло не статися, якщо би я вивчила прекрасне місто Львів побувавши на екскурсії перед тим.  На наступний ранок я без вагань долучилася до групи на оглядову екскурсію по Середньовічному центру міста. Екскурсія по Львову мені дуже сподобалася, і я всім буду рекомендувати туристичну компанію «Топ-Тур Львів», яка знаходиться за адресою пл. Ринок 37.