березня 2023

Розважальна екскурсія «Львівський гумор: від цісарів до батярів»

Запрошуємо:

• поринути у світ веселощів та розваг Львова 2-ої пол. ХIХ – 1-ої пол. ХХ століття, насолодитися неповторним львівським гумором різних соціальних прошарків і національностей, галицьким діалектом, відчути дух та атмосферу такого львівського феномену  як «батярство». • побачити унікальні своєю незвичністю пам’ятнички львівським батярам, кентавру-випивосі, пам’ятник Посмішці, п’яничці, бравому солдату Швейку, пивний пуп України, драбину в небо тощо. • в перерві між оглядинами пам’яток, жартами та  веселими історіями про львівських батярів, продегустувати пінисте пиво, або різні види настоянок з незвичної тари (за бажанням).

У вартість розважальної екскускурсії "Львів гумористичний: від цісаря до батяра" входять: послуги батяра-жартівника.

 

У вартість не входить: дегустації пива, настойок чи глінтвейну (за бажанням).

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Провівши розважальний вечір гумору з гідом-жартівником, Ви, без перебільшення, виграєте в позитивних емоціях (кажуть, одна хвилина сміху збільшує тривалість життя на 45 хвилин), знаннях про Львів та львів’ян та, навіть, у грошах (будь-які інші розваги у Львові коштують набагато дорожче, ніж наша екскурсія!).

 

Наша 2х-годинна програма розваг «Гумор по-львівськи: від цісаря до батяра» є значно більш розважальною, ніж екскурсійною. З екскурсіями її пов’язує лише дослідження світу гумору Львова середини XIX – середини XX ст. Проте, фактично, Ви майже не чуєте історичних дат, а історичні факти турбуватимуть ваш слух тільки в контексті веселих та жартівливих епізодів. Тому ця, нова на екскурсійному та розважальному ринку Львова розвага швидко завоювала популярність серед туристів і львів’ян. Щотижня кількість запитів на неї тільки зростає. Воно й не дивно, адже за дві години сміху, чи веселого настрою з нашим гідом-ведучим Ви платите відносно невеликі гроші. Звісно, під час нашої екскурсії клієнт, за попередньою домовленістю, також може здійснити дегустацію алкогольних напоїв, але тоді в тривалість екскурсії включається час його перебування у відповідних закладах. У випадку збірної групи (коли збираються зовсім різні люди) ми, як правило, не ведемо на алкогольні частування, але показуємо клієнтам, де можна відпочити після нашої розважальної прогулянки.

 

Запрошуємо Вас познайомитися з 3-ма неповторними мініатюрними скульптурами батярам, які розмістилися біля львівських кнайп. Пройти тест на знання львівської гвари та під серію анекдотів про львівських батярів посміятися разом з пам’ятником Посмішці, який є єдиним у світі та одним з найдотепніших в Україні.

 

Обов’язково відвідаємо два пам’ятника легендарному Швейку Я.Гашека та дізнаємося за що Бравий Солдат автоматично набув статусу «Почесного Львів’янина» та чим він би сподобався батярам.

 

Проведемо конкурси між учасниками шпацеру з батярським колоритом, переможці і переможені зможуть продегустувати пиво в банках у львівській кнайпі та дізнатися, в які кнайпи ходили батяри та чим вони відрізнялися від сучасних.

 

Побачимо пам’ятник захмелілому чеському батяру (ще відомий як пам’ятник П’яничці), автори якого спеціально їздили в Прагу та Пивний пуп України. Хто ще ся не вженив, під цікаві розповіді гіда-батяра отримає корисні вказівки та перепочивши на лавочці закоханих, отримає всі шанси ближчим часом ся оженити.

 

Також дізнаємося як єдиний у світі постамент Леопольду фон Захер Мазоху вписується у сучасну культуру Львова та чи є «смішними» його «витівки» з точки зору батярської культури.

Коментарі, відгуки, запитання