Вибір найкращого варіанту туру для сходження на Говерлу (з точки зору ціни та комфорту)

Якщо ви любите екстремальний туризм, маєте спальник, карімат та інше необхідне спорядження для походів, – тоді для вас ідеальний варіант піти в гори на декілька днів з палаткою. Ви зможете відчути всю красу перебування на дикій природі, милуватись Карпатами, і, відповідно, здійснити сходження на Говерлу. В такому разі ви економите значні суми на проживанні в місцевих готелях чи садибах.

Але, якщо ви не належите до екстремальних туристів, бо звикли до цивілізації, тоді для вас найкращий варіант – одноденна екскурсія на Говерлу, або дводенний тур з підйомом на найвищу вершину Чорногори. Звичайно, можна самостійно знайти місце для проживання в Івано-Франківську, але краще було б зупинитись у Микуличині, або Ворохті. Далі ви можете самі добратись до підніжжя хребта, знайти екскурсовода та дістатись до контрольно-пропускного пункту. При цьому слід мати паспорт, узгодити свій маршрут, заплатити за перебування на території Карпатського заповідника, добратися до бази «Заросляк», взяти необхідне спорядження, і разом з гідом вже піднятися на гору. Підрахувавши вартість помешкання, доїзду, оренди спорядження, послуг гіда, вам вийде приблизно 5000 грн на два дні. В якості альтернативи можна купити готовий тур. В даному випадку – в одній із агенцій, які знаходяться у Львові. Вартість туру усюди одинакова і становить 1200 грн з особи. Сюди входить: трансфер з міста Лева, проживання у Буковелі (1 ніч), доїзд до контрольно-пропускного пункту, оформлення всіх документів, гід і на наступний день заплановане сходження. Таким чином, виходить значно дешевше, ніж організовувати тур самотужки.
Тому, не вагаючись, замовляйте поїздку зі Львова на Говерлу за один день, або зручний та комфортний тур “Яремче, Буковель та Говерла” на два дні.