червня 2023 / Щонеділі

Тур вихідного дня в гори Карпати

Запрошуємо:

  • піднятися канатно-крісельною дорогою з комплексу «Захар Беркут» на вершину гори Високий Верх, щоб насолодитися неповторною природою карпатських гір;
  • оглянути наскельну фортецю «Тустань»,
  • що є унікальною архітектурною пам’яткою без аналогів в Україні і Європі, а також однією з найбільш мальовничих місцевостей в Карпатах.оглянути дивовижної краси водоспад Кам’янка та побачити на власні очі, в чому його унікальність;

     

 

Вартість вхідних квитків (оплачуються додатково до вартості):

  • піднятися канатно-крісельною дорогою на г. Високий Верх: 130 грн / дор., 90 грн / дит., діти до 5 років. – безкоштовно;
  • оглянути водоспад Кам'янка: 6 грн/ заг. / пенс. / студ., 4 грн / шкіл.;
  • вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музею 50 грн / дор., 25 грн / студ. / шкіл. / пенс.

Обід (не входить у вартість екскурсії - !): кафе “ОК” в с. Коростів. Кожен самостійно вибирає собі їжу і розраховується.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Крісельний підйомник у с. Волосянка. На території відомого комплексу «Захар Беркут» є канатно-крісельна дорога, піднімаючись якою на вершину г. Високий верх (1243 м) ви отримаєте справді незабутні враження. Адже перед вами постане прекрасна панорама на Сколівські Бескиди, Горгани і Полонинські Карпати.

Кам'янецький водоспад в НПП «Сколівські Бескиди» є одним з найпопулярніших серед туристів. Його недаремно називають дивом природи. Адже він представляє собою каскад водоспадів висотою 7 метрів. Альтанки і оглядові майданчики, що обладнані неподалік для туристів, допоможуть вам із захопленням насолоджуватися цією потужною водною величчю.

Місто-фортеця Тустань. Скельний комплекс Тустань – це пам'ятник природи та археології національного значення, що немає жодних аналогів в Європі. Масивні камені-пісковики становлять скелі дивовижної, незвичайної форми, які з часом змінювали свій початковий вигляд, а тепер викликають захоплені вигуки у туристів. Тустань була давньоруським оборонним комплексом, адміністративним центром, а також важливим митним пунктом. Залишки цього древнього скельного комплексу розташовані в Східних Бескидах неподалік с. Урич.

Коментарі, відгуки, запитання
×