березня 2023 / Щотижня

Одноденний тур у Карпати «Синевир-Шипіт»

На Вас чекають:

  • покриті Карпатськими пралісами хребти Верховини, численні серпантини та круті перевали;
  • бурхливі річки, каскадний водоспад Шипіт та виблискуюче неймовірною блакиттю дзеркальне плесо озера Синевир;
  • огляд цікавих пам’яток бойківської дерев’яної архітектури;
  • запаморочливо чисте гірське повітря, пахощі хвойних лісів та неймовірно гарні краєвиди полонини Боржави з висоти пташиного лету;
  • дегустація унікальних за своїм складом та лікувальним ефектом карпатських мінеральних вод.

Вартість екскурсії при бронюванні і 50%-ій передоплаті не менше, ніж за 24 год. до відправлення групи - 600 грн.


Вартість екскурсії при бронюванні і 50%-ій передоплаті менше, ніж за 24 год. до відправлення групи - 650 грн.

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним мікроавтобусом, послуги гіда-екскурсовода, страховка.

 

У вартість не входять: вхідні квитки на озеро Синевир (30 грн – дорослий та пенсійний, 15 грн – школярі та студенти), водоспад Шипіт (20 грн – дорослий; діти 7-16 р. - 10 грн, діти до 7 р. - безкоштовно), підйом на канатці на г. Маковиця (100 грн/дор і 80 грн/діти до 12 р.) і катання на плоті (за бажанням і при наявності достатнього часу - 100 грн / особа).

 

Харчування:

 

  • Сніданок в 1-й день – відбувається на Ваш смак та вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростив.
  • Обід у 1-й день – відбувається у ресторані "Газдівська хижа" села Пилипець. Меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре з м'ясом по-полонінськи, хліб, чай. Вартість 130 грн./чол.;
  • Вечеря в 1-й день – відбувається на Ваш смак та вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростив.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Водоспад Шипіт

Величний гігант Шипіт складається з декількох каскадів, по яких стікає річка Пилипець з висоти близько 18 метрів. Свій початок струмок бере на високих Боржавських полонинах. Фотографування на фоні водоспаду – улюблена справа туристів. Навкруги – ялиново-ялицево-букові ліси та безліч струмочків. Щороку влітку сюди з’їжджаються хіпі зі всієї України, щоб відсвяткувати Івана Купала за всіма карпатськими традиціями.

Озеро Синевір

Це високогірне озеро в Україні, висота близька 1000 метрів над рівнем моря. Воно оповите легендами, вода тут чиста, наче сльоза. Довкола озера ростуть недоторкані хвойні ліси. Прекрасна природа, контраст кольорів, запах карпатських трав залишать Вам калейдоскоп приємних спогадів. За легендою, якщо на березі озера закохані дадуть клятву один-одному у вірності та коханні, вона буде діяти все життя. Біля озера є колоритний ресторанчик з бойківською кухнею, де можна смачно пообідати.

Гора Гемба

Гора Гемба висотой 1491 м н.р.м. є однією з вершин живописного Боржавського хребта. Канатно-крісельна дорога перенесе Вас із поясу букових лісів на вершину величезної полонини, з якої відкриваються прекрасні краєвиди оточуючих гір, лісів, рік і полонин.

 

Мінеральні води села Сойми

Невеличке закарпатське село славиться своїми водами на всю Україну. Аналогів їй в Україні немає. Водичка добра для лікування шлунку, підшлункової залози та жовчного міхура.

Мінеральні води села Келечин

Келичинська мінеральна вода має дуже цікаве забарвлення, з джерела витікає оранжевий яскравий струмок. Це одне із найкращих сірко-водневих джерел України. 

 

Коментарі, відгуки, запитання