березня 2024 / Щотижня

Тур у Карпати на вихідні зі Львова «Гуцулка Ксеня»

На Вас чекають:

  • Вражаючі пейзажі та водоспади Прикарпаття, Горган та Чорногори;
  • Цікаві звичаї і знайомство з історією та культурою унікального в світі гуцульського етносу;
  • Найвидатніші пам’ятки Прикарпаття та Гуцульщини: музеї, церкви, костели, дерев’яна та сецесійна архітектура;
  • Можливість придбання гуцульських сувенірів, вишиванок, карпатських чаїв і сушених грибів;
  • Гуцульська забава з її запальними співанками, музикою, коломийками і танцями, майстер-класами з місцевих танців: гуцулки, решета, голубки, посвятою в гуцули, смачними та вишуканими стравами та наливками горєнської кухні.

Залишити заявку

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у зрубних котеджах зеленого туризму (Верховина), або в готелі рівня 3* (Поляниця), супровід професійного гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, медичне страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ: вхідні квитки в музеї, харчування, участь в Гуцульській забаві.

 

Вартість вхідних квитків:

- Галицький НПП (екскурсія парком, музеєм природи і центром реабілітації диких тварині: загальний, пенсійний, студентський - 50 грн., учнівський - 25 грн.;

 

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): дорослий - 120 грн, пенсійний і дитячий до 12 років (при наявності документа, який підтверджує вік дитини) – 85 грн;

 

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, дитячий - 25 грн;

 

- музей кінофільму “Тіні забутих предків”: дорослий – 25 грн., діти – 20 грн;

 

- музей “Хата-стая”: дорослий – 25 грн., дитячий – 20 грн;

 

- музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсійний – 30 грн, студентський - 20, діти – 10 грн.

 

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 215грн.

Вартість участі в забаві без вечері – 95 грн.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 бажаючих взяти в ній участь.

 

Проживання: в 2-х, 3-х та 4-х місних номерах в готелі (Поляниця), або котеджах зі зруба (Верховина) із зручностями в номерах.

 

Харчування:

 

Сніданок в 1-й день – удома перед дорогою, або приготовлена заздалегідь канапка під час руху автобуса, або купівля сухариків, горішків, батончиків тощо на заправках під час санітарних зупинок.

 

Обід в 1-й день – в ресторані-колибі “Гражда” в м. Яремче і складається з салату з капусти, червоного борщу, пюре з картоплі , курячої відбивної, хліба, узвару. Вартість - 120 грн/ос.

 

Гуцульська вечеря в 1-й день відбувається під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Вам подадуть юшку з білих грибів, бануш з бринзою, голубці зі сметаною, солодощі, настоянка з золотого кореня, чай із запашних цілющих карпатських трав. Вартість - 120 грн.

 

Сніданок на 2-й день готують господарі котеджів. Пропозиції: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, помідорів, огірків, канапки, варені на-тв 80 грн.

 

Обід на 2-й день – в ресторанному комплексі “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” з помідорів, огірків, цибулі, заправлених сметаною, гуцульський борщ з білого буряка і тушеними в сметані копченими реберцями, куліш з м'ясом, хліб, узвар. Вартість - 135 грн.

Фотографії зроблені екскурсоводами під час реальних турів.

Рогатин –  цікаве маленьке містечко, яке знаходиться на Опіллі, над річкою Гнилою  Липою. Рогатин являється батьківщиною Насті Лісовської (відомої як Роксолана). У місті є старовинна дерев’яна церква Святого Духа, яка віднесена до спадщини ЮНЕСКО, вона стоїть за свіжетесаними воротами на старому кладовищі, серед хрестів та надгробків. Побудований храм ще 1598 року на березі річки. За народними переказами, церква є відбудованим аналогом своєї попередниці, в якій правив батько Насті Лісовської і яка була спалена татарами якраз коли з-під вінця викрали Настю.

 

Яремче – мальовниче містечко в серці Карпат, у якому знаходиться більше 50 об’єктів оздоровчого зеленого туризму.  Через Яремче пролягає дорога до найвищою вершини Українських Карпат – Говерли.  У місті ви матимете змогу насолодитися природою і чистим повітрям біля гірського водоспаду Пробій, купити сувеніри  на ярмарку торгівлі та відвідати ресторан "Гуцульщина", побудованого без жодного цвяху.

 

Буковель гостинна для туристів в будь-яку пору року, це є найбільший гірськолижний курорт України. На Буковелі розгорнутий спектр умов для заняття спортом, для відпочинку та оздоровлення. По канатній дорозі Ви зможете піднятися на вершину гори, щоб подивитися на чудовий краєвид гір з висоти пташиного лету, перекусити в ресторані смачними  гуцульськими страви та випити ароматний глінтвейн.

 

Поляниця – маленьке селище біля підніжжя гори Буковель. Після заселення бажаючі зможуть прийняти участь у  гуцульській забаві, під час якої на Вас чекатимуть коломийки, гуцульські співанки, забави, майстер-класи з гуцульських танців та страви етнічної гуцульської кухні: бануш з бринзою, кремзлики, мазурки та ароматний чай з цілющих карпатських трав. Вечір незабутніх емоцій Вам подарує гуцульська капела “Довбушова тайстра”.

 

Верховина — справжня перлина гуцульського краю. Тут Ви відвідаєте концерт-музей гуцульського побуту ім. музиканта-віртуоза Романа Кумлика, який умів грати на 18 інструментах, а зараз його справу продовжує його донька Наталія. Завітаєте до музею кінофільму “Тіні забутих предків”, де зможете сфотографуватися в народних гуцульських костюмах. В останні роки селище стало відоме ще й завдяки своєму, звареному на гірській воді, неймовірно смачному живому пиву "Верховина".

 

Криворівня - улюблене місце відпочинку західно-української еліти початку XX ст. Гори оточують село амфітеатром, створюючи неймовірну красу та затишну атмосферу. Тут можна оглянути музей “Гуцульска гражда” та літературно-меморіальний музей Івана Франка, де Ви познайомитесь з місцевою культурою, звичаями та елементами тутешнього побуту.

Коментарі, відгуки, запитання
×