березня 2023

Популярна путівка на 5 днів «Визначні місця Карпат»

Запрошуємо:

 • У подорож популярними і розкрученими та маловідомими, але привабливими куточками Карпат і Транскарпаття;
 • На відвідини термальних басейнів у Велятино, Косино та біля Ужгорода, чанів у Лумшорах, СПА в Ужку, замків у Невицькому й Чинадійовому, підйом витягом на гору Красія, дегустації  вин на Берегівщині, блюд закарпатської кухні та сиру в Перечині, екскурсії в Мукачево й Хусті, оглядини дерев’яних бойківських та лемківських церков в Маткові, Ужку, Кострині, водоспаду в Кам’янці, скельної фортеці в Уричі тощо.

 

В ціну туру ВКЛЮЧЕНО: прокат туристичного автобуса, проживання (4 ночі), послуги гіда-екскурсовода та організація туру зі сторони фірми, страхування учасників туру на час мандрівки.

 

В ціні НЕ ВРАХОВАНО: харчування, квитки для входу в туристичні об’єкти та дегустації.

 

Вартість вхідних квитків:

 • замок «Сент-Міклош»: пожертвування за власним бажанням;
 • термальний басейн «Косіно»: загальний -450 грн, учасники АТО – 300 грн, діти зростанням до 150 см. – безкоштовно, прокат шафки – 50 грн;
 • термальний басейн у Велятині (протягом 2 год.): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери від 60 років – 160 грн., діти зростанням до 140 см. – 100 грн., діти до 3-х років та учасники АТО – безкоштовно;
 • ферма зі страусами в м. Хуст: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., діти до 12 років – 20 грн.;
 • дегустація вин: загальний – 60 грн., екскурсія без вживання вина – 30 грн.;
 • замок у Мукачеві: загальний – 50 грн, студенти та пенсіонери – 40 грн, учні до 14 років – 30 грн;
 • басейн з термальними водами «Золота гора» (двогодинне перебування): загальний – 250 грн., діти на зріст до 150 см – 125 грн., діти на зріст до 110 см – безкоштовно;
 • дегустація 15 оригінальних страв закарпатців: 195 грн.;
 • підйомник на гору Красія (в обидва боки): загальний, студентський – 200 грн, пенсіонери та діти до 12 років – 140 грн;
 • карпатські чани, с. Лумшори: 140 грн, діти до 12 років – 90 грн;
 • сироварня «Перечинська мануфактура» (екскурсія та дегустація): загальний, пенсійний, студентський, учні – 65 грн;
 • відпочинок у комплексі «Ужанські купелі»: загальний, пенсійний, студентський – 180 грн., учні – 180 грн.;
 • Кам'янецький водоспад Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн, школярі – 5 грн;
 • вхід на територію наскальної фортеці «Тустань» та музею «Історія Тустані»: загальний – 60 грн, студенти, школярі, пенсіонери – 30 грн.

 

Проживання:
1-2 ніч: пропонується проживання в комфортних садибах сільського туризму Берегівщини (з усіма необхідними умовами на поверсі у 2-х, 3-х чи 4-х місних номерах);

3-4 ніч: надається проживання в Вишківських міні-готелях Великоберезнянського району (з усіма необхідними умовами на поверсі у 2-х, 3-х чи 4-х місних номерах).

 

Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 65-70 грн., обіди - 95-105 грн., вечері - 90 грн.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чинадієво

Місцева кам’яна фортеця XIV-XIX століть, просто надихає та заворожує своїх відвідувачів неймовірною атмосферою. Під час нашого туру, Ви зможете не лише оглянути її, але й почути дивовижну історію кохання, яке зародилося в цьому замку, та змінило, як долю двох закоханих, так і долю цілого народу.

 

Косино

Даний оздоровчо-рекреаційний комплекс щорічно відвідують тисячі туристів, щоб відчути лікувальну дію на організм, розміщених тут підземних вод. Відомо, що гарячі термальні води піднімаються із самого серця землі та є унікальними, як за своїм складом, так і за хімічними властивостями.

 

Велятин

Славиться новітнім відпочинковим комплексом «Теплі води», відвідувачі якого, мають можливість не лише відпочити, але й значно поліпшити стан свого здоров’я, скупавшись в місцевих лікувальних водах. Цікаво, що вода насичена великим вмістом бору і йоду, та являється в 33 рази більш мінералізованою, в порівнянні із морською. До уваги гостей пропонуються: 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, а також 6 термальних ванн з різним складом мінералів.

 

Хуст

Старовинне українське містечко (столиця Карпатської України) розмістилося під високою Замковою горою над повноводною річкою Тисою. Найважливішою історичною пам’яткою міста є живописні руїни Хустського замку, датовані ще ХІ століттям. Окрім них, рекомендуємо побачити ще й історичні місця та статуї, зведені знатним особам в місті, навідатися до старовинних храмів та костелу, побувати в місцевому музеї та відомій хустській фабриці головних уборів. А ще, при виїзді з міста знаходиться ферма з найбільшими у світі птахами – страусами, яку просто неможливо пропустити.

 

Ботар

Вже на протязі 10-ти років, тут працює виробництво традиційного угорського повидла – леквару, різними видами якого, можна поласувати, відвідавши єдиний в Україні дегустаційний зал з такими смаколиками. Цікаво, що окрім різноманітного повидла, тут можна скуштувати ще й смачні ковбасні вироби та  натуральні фруктові соки.

 

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегово вже на протязі довгого часу славляться на весь світ своїми винами, виготовленими з найсмачніших сортів винограду. Тому, під час нашого туру, у Вас буде можливість не лише насолодитися різними сортами вин, але й відкрити для себе нові смаки цього п’янкого напитку.

 

Мукачево

Місто славиться могутнім замком «Паланок» – однією з найцінніших історичних та воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття. Цікаво, що Мукачівська фортеця входить до переліку п'яти фортець Європи, які ніколи не були взяті штурмом. В наш час, тут розміщений філіал Закарпатського краєзнавчого музею.

 

Барвінок

Тут знаходиться оздоровчий комплекс «Золота гора», з території якого, відкривається божественна панорама Ужгороду та Середньодунайської низовини. Гостям пропонуються 5 сучасно облаштованих термальних басейнів (вода 29 та 39 градусів), розміщених, як в приміщенні, так і на свіжому повітрі. Слід зауважити, що місцева вода, нічим не поступається термальним водам в самих кращих курортах Франції, Чехії та Німеччини.

 

Невицьке

Тут, у невеличкому селі розмістився справжній середньовічний замок з однойменною назвою – Невицький, до якого так часто люблять навідуватися  туристи. І незважаючи на те, що з часу його заснування минуло вже більше семи століть, на сьогодні він й досі дивує усіх своєю архітектурою та історією.

 

Перечин-Підкова

Для того, щоб краще пізнати багатогранні смаки Закарпаття, запрошуємо Вас відвідати колоритну перечинську корчму «Підкова», в якій пройде дуже смачна та цікава вечеря-дегустація найкращих страв закарпатської кухні, а також, весела гра та спів місцевих музикантів (гудаків), що її супроводжуватимуть.

Пропоноване меню:
- шовдарь (копчений свинячий окіст);
- попрігашка (три різновиди сала), керезет (сирна намазанка);
- пікниця (домашня ковбаса);
- квашенина (парадички-помідори, вогурки, гливи, капуста);
- заправлена пасоля (суп із квасолі, підбиваний зі сметаною);
- банош (страва з кукурудзяної муки, сметани та шкварок), страпачки із грибних омачків (картопляні галушки із грибною підливкою);
- печені на вогньові кромплі (запечена картопля);
- колочена пасоля (квасоля із засмажкою);
- свіжина по-домашньому, гурка (ковбаса із начинкою);
- палачінка з лекваром (млинець із повидлом);
- сливовиця (весела закарпатська водичка), хліб, узвар.

 

Вишка

Серед живописної природи Карпат розмістився популярний гірськолижний курорт «Красія», відомий найдовшим в Україні спуском, протяжністю 3500 м та оснащений двома новітніми підйомниками, що допомагають туристам  піднятися на вершину однойменної гори (1036 м).

Лумшори

Це карпатське село, розташоване в глибинці гір, часто манить до себе туристів хорошою можливістю скупатися в величезних чавунних ємностях – чанах, розміщених під відкритим небом. Вода для купання, вдосталь насичена сірководнем та різноманітними мінералами, тому й володіє хорошим лікувальним ефектом.

 

Курорт «Воєводино»

Ідеальне місце, як для сімейного, так і для індивідуального відпочинку, розміщене в неймовірно красивій місцевості серед лісу та гір. Усіх гостей приємно потішить міст 4-х євангелістів, прекрасний парк з екзотичними та місцевими рослинами, а також гладь озера на фоні гір.

 

Перечин

Побувавши тут, слід обов’язково навідатися до місцевої сироварні «Перечинська мануфактура», де працює виробництво смачних сортів натурального сиру з коров’ячого молока.

 

Кострина

Село розміщене в красивій місцевості на берегах річки Уж, біля підніжжя гори Красія. Головним його надбанням, являється старовинна дерев’яна церква Покрови Богородиці (1645 р.), зведена на Львівщині, та вже готовою перевезена сюди.

 

Ужок

Село розташоване неподалік від мальовничого Ужокського перевалу, та здавна славиться своїми лікувальними водами. Тому, на території оздоровчого комплексу «Ужанські купелі», усім відвідувачам пропонуються широкі можливості для оздоровлення та відпочинку в трьох чанах з мінеральною водою, турецькому хамамі, руській лазні, фінській та японській лазнях. Цікаво, що на території цього села, знаходиться ще й одна з найбільш оригінальних будівель народної архітектури бойківського стилю – церква святого Михайла (1745 р.), що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Матків

Село славиться особливою пам'яткою бойківської архітектури та монументального мистецтва, так званою Дмитрівською церквою, побудованою у 1838 році. Цікаво, що з 2013 року даний храм був занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

 

Кам’янецький водоспад

Найбільш відомий водоспад Львівщини та один з найбільш доступніших в Карпатах, розташований на території Сколівських Бескид посеред красивої природи. Висота падіння води складає – 7 м. Водоспад прекрасний в будь-яку пору року, тому туристи так часто навідуються до нього.

 

Урич

Тустань - особлива археологічна та природна пам’ятка, яку можна угледіти неподалік цього села. Вона являє собою залишки середньовічної наскельної фортеці (ІХ-ХVІ ст.), збереженої до наших часів у вигляді скелястої гряди каменів-пісковиків, аналогів яких, Ви не знайдете у цілій Європі.

Коментарі, відгуки, запитання