травень 2022 / Щотижня

Екскурсійна подорож-відпустка „Українські Карпати за тиждень!”

Запрошуємо:

 • оглянути ВСІ НАЙВІДОМІШІ історичні та природні об’єкти Карпатського регіону;
 • помилуватися карпатськими краєвидами, долинними безкрайніми виноградниками, сріблястими водоспадами, бурхливими річками та чудернацькими скелястими масивами;
 • відчути на собі оздоровлюючий ефект термальних вод та сірководневих чанів;
 • пізнати культуру, звичаї та традиції різних етносів Закарпатської та Івано-Франківської областей;
 • скуштувати домашні угорські вина та паленки, закарпатську кухню, карпатські настоянки та гуцульські і бойківські страви;
 • перейняти досвід в угорців Берегівщини, навчитися працелюбності в Бойків Міжгірщини і повеселитися та натанцюватися від душі на Гуцульській забаві!

Періодичність і початок виїздів: в теплий період року - кожні вихідні.

 

У вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), супровід гіда, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість поїздки Не входить: вхідні квиточки в туристичні об’єкти, харчування, дегустація, участь в Гуцульській забаві.

 

Вхідні квитки (вартість на особу):

 • водоспад Шипіт: дорослі - 10 грн, діти до 7 р. – безкоштовно, 7-16 р. - 5 грн;
 • канатно-крісельний витяг на гору Гимба в обидві сторони: 100 грн, діти до 10 років – 60 грн;
 • резерват бурих ведмедів: загальний (і пенсійний також) - 21 грн, студенти і школярі - 6 грн;
 • озеро Синевир: 21 грн, студенти та школярі – 6 грн;
 • етнографічний музей скансен „Старе село” і музей історії залізниці „Колочавська вузькоколійка”, філіал музею лісу і сплаву „Колочавський бокораш”: повний - 50 грн, студенти, пенсіонери - 40 грн,  школярі – 25 грн;
 • частування, народні музики і сценки з життя селян в колочавській корчмі „Старе село”. В меню: проста горянська їжа та весела карпатська водичка. Вартість: 70 грн, діти - 35 грн;
 • замок Шенборнів: 15 грн, школярі - 10 грн;
 • Мукачівський замок: загальний - 40 грн, студенти і пенсіонери - 30 грн, школярі до 14 р. - 20 грн;
 • термальний басейн „Жайворонок” у Берегово: 200 грн (оренда шафки включена в цю суму), пенсіонери - 170, діти 120-150 см – 100 грн, діти до 120 см та учасники укр.-рос. війни на Донбасі – безкоштовно;
 • дегустація вин: 60 грн, екскурсія винними підвалами без споживання – 30 грн;
 • відвідання знаменитого ресторану „Деца у нотаря”: 5 грн;
 • Ужгородський замок: 45 грн, студенти – 35, школярі - 20 грн, дошкільнята – безкоштовно;
 • термальний басейн у Косино: загальний - 360-400 грн, учасники АТО - 150 грн, діти до 150 см – безкоштовно;
 • дегустація трьох сортів сиру з вином: 50 грн, школярі – 30 грн (без вина);
 • оленяча ферма: 30 грн, школярі - 20 грн;
 • екскурсія і дегустація 4-х сортів пива в Квасах - 100 грн, екскурсія без дегустації - 20 грн;
 • екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: 25 грн, діти 20 грн;
 • музей кінофільму „Тіні забутих предків”: 20 грн, діти – 15 грн;
 • майстер-клас з лижникарства: 15 грн, учні - 10 грн;
 • музей Писанки: загальний - 25 грн, студентський і пенсійний - 15 грн, учнівський - 10 грн;
 • канатно-крісельний підйомник на гору Буковель в обидві сторони: 105 грн, пенсіонери і діти до 11 років – 75 грн;
 • скелі Довбуша: 3 грн;
 • гуцульська забава: 130 грн, участь без вечері - 70 грн з особи.

Харчування:

Сніданки: 50-55 грн з особи; обіди: 85-90 грн з особи; вечері: 70-75 грн з особи.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Замок-палац графів Шенборнів

Феєричний палац графів Шенборнів розмістився в одному з найбільш мальовничих куточків наших Карпат, урочищі Берегвар. Будівля має дуже цікавий план побудови, у ній 365 вікон, 52 кімнати та 12 входів. Зараз у палаці розміщений санаторій «Карпати». Навколо замку не менш привабливий парк з екзотичними рослинами та озером, форма берегів якого повторює обриси кордонів колись могутньої австро-угорської імперії.

Замок „Паланок”, Мукачево

Мукачівська фортеця вважається найпотужнішою в Україні. Спорудив її князь Федір Корятович у ХІУ ст. на одинокій вулканічній горі для контролю та захисту торгових та військових шляхів. В Мукачево Ви оглянете ще чимало цікавих споруд: палац Ракоці (1663 р.), каплицю св. Мартина (ХІУ ст.), ратуша (1903 р.) та багато іншого.

Берегово

В цьому українському місці справді можна відчути себе як за кордоном. Частина людей тут не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мов. Місто славиться басейнами з термальною водою що лікує від 86 хвороб. Також в місті Ви побачите надзвичайно красиву архітектуру: готичний костел Всіх Святих (1370 р.), костел реформаторів (ХУ ст.), „Графський двір” (1629 р.) та інші.

Ужгород

Місто над Ужем є одним з найстаровинніших в Україні, адже засноване в 9 ст. У місті Ви побачите: Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), один із найстаріших замків в Україні (IX-ХVII ст.), Закарпатську обласну філармонію (колишня синагога) та інше.

Лумшори

Лумшори – бальнеологічний курорт відомий ще з ХУІІ ст. Тут переплелися райської красоти Карпати та елементи пекла – металеві чани, в яких Вас „варитимуть” у цілющій сірководневій воді. Така процедура омолоджує організм та оздоровлює опорно-руховий апарат.

Оленяча ферма, Іза

Іза – столиця лозоплетіння України. А неподалік він неї знаходиться оленяча ферма, в якій живуть понад сто північних оленів.

Синевир

Надзвичайно красиве високогірне озеро Сине вир служить візитною карткою українських Карпат. В народі його ще називають „морське око”, йому близько 10 тисяч років і в ньому водиться благородна форель.

Колочава

Це одне з найкрасивіших закарпатських сіл. Тут є 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних місць з історичним значенням. В деякі з них Ви завітаєте.

Пилипець

Тут, в одному з найкрасивіших місць Карпат, на полонині Боржава утворився водоспад – Шипіт. З ним пов’язано багато карпатських легенд та історій. З висоти понад 15 метрів скелястими каскадами спадає кришталево чиста джерельна вода.

Келечин

Село Келечин – батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина. Тут знаходяться унікальне джерело природно-газованої води „Келичин”, яку за складом відносять до нарзанів із високим вмістом заліза.

Нижнє Селище

Тут Ви продегустуєте екологічно чисті сири виготовлені за швейцарською технологією в місцевій сироварні. Процес виготовлення сирів проходить в умовах ідеальної чистоти та температурного режиму.

Велятин

Тут здавна б’ють джерела з термальною водою. Ця вода має в 33 рази вищу мінералізацію, аніж морська, містить йод та бром. Купання в такій воді лікує від багатьох хвороб, та заряджає позитивом.

Ділове

У селі Ділове – географічний центр Європи. Тут встановлений кам’яний знак з написом: „Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Верховина

На берегах  річки Чорний Черемош розкинулася столиця Гуцульщини. Тут Ви відвідаєте концерт-екскурсію в приватному гуцульському музеї побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика та зробите фото в гуцульському вбранні в музеї кінофільму „Тіні забутих предків”.

Яремне

Відомий на всю Україну кліматичний курорт щороку відвідують тисячі туристів. Місто розташоване в долині річки Прут і манить до себе водоспадом „Пробій”, відомим навіть у Києві сувенірним ринком, рельєфними горами та густими смерековими лісами довкола.

Буковель

На цьому найкращому в Україні гірськолижному курорті можна піднятися канатно-крісельною дорогою на вершину однойменної гори (1115 м), звідки Вам відкриється панорама Чорногірського хребта та Горган.

Гошів

В Карпатах на Ясній горі розмістилось відпустове місце відоме на всю Україну. Тут в Преображенській церкві (1842 р.) Василіанського монастиря (1570 р.) знаходиться чудотворна ікона Божої Матері (1737 р.).

Бубнище, Скелі Довбуша

Ботаніко-геоморфологічний резерват „Скелі Довбуша” – є пам’яткою природи державного значення.. Це група високих скель площею близько 100 га, які у ІХ-ХІІІ ст. використовувалися як сторожові украплення, а в XVIII ст. – як прихисток для опришків.

Коментарі, відгуки, запитання