березня 2024 / Щотижня

Екскурсійна подорож-відпустка „Українські Карпати за тиждень!”

Запрошуємо:

  • оглянути ВСІ НАЙВІДОМІШІ історичні та природні об’єкти Карпатського регіону;
  • помилуватися карпатськими краєвидами, долинними безкрайніми виноградниками, сріблястими водоспадами, бурхливими річками та чудернацькими скелястими масивами;
  • відчути на собі оздоровлюючий ефект термальних вод та сірководневих чанів;
  • пізнати культуру, звичаї та традиції різних етносів Закарпатської та Івано-Франківської областей;
  • скуштувати домашні угорські вина та паленки, закарпатську кухню, карпатські настоянки та гуцульські і бойківські страви;
  • перейняти досвід в угорців Берегівщини, навчитися працелюбності в Бойків Міжгірщини і повеселитися та натанцюватися від душі на Гуцульській забаві!
Залишити заявку

Періодичність і початок виїздів: в теплий період року - кожні вихідні.

 

У вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (6 ночей), супровід гіда, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість поїздки Не входить: вхідні квиточки в туристичні об’єкти, харчування, дегустація, участь в Гуцульській забаві.

 

Вхідні квитки (вартість на особу):

 

- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 140 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони;
- реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн;
- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 90 грн/ос., пенсіонери, студенти - 60 грн/ос., школярі – 45 грн/ос.;
- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 100 грн./ос., діти - 45 грн/ос.;
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн., школярі - 15 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, пенсіонери, студенти – 220 грн., діти від 120 до 150 см. – 110 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн..
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно;
- дегустація сиру: загальний – 75 грн.,
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.;
- екскурсія та дегустація п’яти сортів  пива у Квасах: загальний, пенсійний — 75 грн./особа.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 35 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., учнівський - 25 грн./особа;
- майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний, дитячий - 30 грн.,
- музей писанки: загальний і пенсійний – 30 грн., студентський – 20 грн., учнівський – 15 грн;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 150 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 100 грн. в обидві сторони;
- Вхідний квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 10 грн.;
- Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 70 грн., діти до 12р. - 35 грн, діти до 6 р. - безкоштовно.

Харчування:

Орієнтовна вартість: обіди - 110-120 грн, сніданки, 65-70 грн, вечері - 95-110 грн.

Фотографії зроблені екскурсоводами під час реальних турів.

Замок-палац графів Шенборнів

Феєричний палац графів Шенборнів розмістився в одному з найбільш мальовничих куточків наших Карпат, урочищі Берегвар. Будівля має дуже цікавий план побудови, у ній 365 вікон, 52 кімнати та 12 входів. Зараз у палаці розміщений санаторій «Карпати». Навколо замку не менш привабливий парк з екзотичними рослинами та озером, форма берегів якого повторює обриси кордонів колись могутньої австро-угорської імперії.

Замок „Паланок”, Мукачево

Мукачівська фортеця вважається найпотужнішою в Україні. Спорудив її князь Федір Корятович у ХІУ ст. на одинокій вулканічній горі для контролю та захисту торгових та військових шляхів. В Мукачево Ви оглянете ще чимало цікавих споруд: палац Ракоці (1663 р.), каплицю св. Мартина (ХІУ ст.), ратуша (1903 р.) та багато іншого.

Берегово

В цьому українському місці справді можна відчути себе як за кордоном. Частина людей тут не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мов. Місто славиться басейнами з термальною водою що лікує від 86 хвороб. Також в місті Ви побачите надзвичайно красиву архітектуру: готичний костел Всіх Святих (1370 р.), костел реформаторів (ХУ ст.), „Графський двір” (1629 р.) та інші.

Ужгород

Місто над Ужем є одним з найстаровинніших в Україні, адже засноване в 9 ст. У місті Ви побачите: Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), один із найстаріших замків в Україні (IX-ХVII ст.), Закарпатську обласну філармонію (колишня синагога) та інше.

Лумшори

Лумшори – бальнеологічний курорт відомий ще з ХУІІ ст. Тут переплелися райської красоти Карпати та елементи пекла – металеві чани, в яких Вас „варитимуть” у цілющій сірководневій воді. Така процедура омолоджує організм та оздоровлює опорно-руховий апарат.

Оленяча ферма, Іза

Іза – столиця лозоплетіння України. А неподалік він неї знаходиться оленяча ферма, в якій живуть понад сто північних оленів.

Синевир

Надзвичайно красиве високогірне озеро Сине вир служить візитною карткою українських Карпат. В народі його ще називають „морське око”, йому близько 10 тисяч років і в ньому водиться благородна форель.

Колочава

Це одне з найкрасивіших закарпатських сіл. Тут є 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних місць з історичним значенням. В деякі з них Ви завітаєте.

Пилипець

Тут, в одному з найкрасивіших місць Карпат, на полонині Боржава утворився водоспад – Шипіт. З ним пов’язано багато карпатських легенд та історій. З висоти понад 15 метрів скелястими каскадами спадає кришталево чиста джерельна вода.

Келечин

Село Келечин – батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина. Тут знаходяться унікальне джерело природно-газованої води „Келичин”, яку за складом відносять до нарзанів із високим вмістом заліза.

Нижнє Селище

Тут Ви продегустуєте екологічно чисті сири виготовлені за швейцарською технологією в місцевій сироварні. Процес виготовлення сирів проходить в умовах ідеальної чистоти та температурного режиму.

Велятин

Тут здавна б’ють джерела з термальною водою. Ця вода має в 33 рази вищу мінералізацію, аніж морська, містить йод та бром. Купання в такій воді лікує від багатьох хвороб, та заряджає позитивом.

Ділове

У селі Ділове – географічний центр Європи. Тут встановлений кам’яний знак з написом: „Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Верховина

На берегах  річки Чорний Черемош розкинулася столиця Гуцульщини. Тут Ви відвідаєте концерт-екскурсію в приватному гуцульському музеї побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика та зробите фото в гуцульському вбранні в музеї кінофільму „Тіні забутих предків”.

Яремне

Відомий на всю Україну кліматичний курорт щороку відвідують тисячі туристів. Місто розташоване в долині річки Прут і манить до себе водоспадом „Пробій”, відомим навіть у Києві сувенірним ринком, рельєфними горами та густими смерековими лісами довкола.

Буковель

На цьому найкращому в Україні гірськолижному курорті можна піднятися канатно-крісельною дорогою на вершину однойменної гори (1115 м), звідки Вам відкриється панорама Чорногірського хребта та Горган.

Гошів

В Карпатах на Ясній горі розмістилось відпустове місце відоме на всю Україну. Тут в Преображенській церкві (1842 р.) Василіанського монастиря (1570 р.) знаходиться чудотворна ікона Божої Матері (1737 р.).

Бубнище, Скелі Довбуша

Ботаніко-геоморфологічний резерват „Скелі Довбуша” – є пам’яткою природи державного значення.. Це група високих скель площею близько 100 га, які у ІХ-ХІІІ ст. використовувалися як сторожові украплення, а в XVIII ст. – як прихисток для опришків.

Коментарі, відгуки, запитання
×