березня 2023 / Щотижня

Тур вихідного дня «10 родзинок Закарпаття»

Запрошуємо на:

  • огляд видатних історичних пам’яток та мальовничих природних місцин Українських Карпат;
  • купання в басейнах та „варіння” в чанах, покращення самопочуття та відновлення здоров’я;
  • найкращі страви угорської, лемківської та бойківської кухонь;
  • дегустації екологічно-чистих сирів та кращих марочних вин;
  • три дні незабутнього відпочинку в одному з найколоритніших регіонів України;
  • знайомство з культурою, звичаями та історією п’ятьох етносів Закарпаття: угорцями, лемками, бойками, русинами, циганами;

 

Вартість враховує: проїзд комфортним автобусом, проживання (дві ночі), супровід гіда, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

Вартість НЕ враховує: вхідні квитки на туристичні об’єкти, оцінку якості вин та сирів, харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

  • територія парку та замку Шенборнів: 30 грн, учні – 20 грн;
  • Мукачівський форпост «Паланок»: дорослі - 100 грн, студенти і пенсіонери – 70, учні до 14 р. - 50 грн;
  • Ужгородська твердиня: дорослий - 100 грн, пенсійний - 75, студентський - 70 грн, дитячий - 40 грн;
  • державний природний парк „Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.
  • водограй Шипіт: 20 грн, учні 7-16 р. – 10 грн, діти до 7 р. - безкоштовно;
  • плавальний термальний критий басейн „Жайворонок” у Берегово: загальний, пенсіонери, студенти – 220 грн., діти від 120 до 150 см. – 110 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.;
  • купання в чанах з мінеральною водою: 140 грн, діти до 12 років – 90 грн;
  • прогулянка територією ресторану „Деца у нотаря”: 5 грн, діти до 12 р. - безкоштовно;
  • смакування вин: 60 грн, прослуховування розповіді винороба без споживання вина – 30 грн;
  • дегустація трьох видів сиру з вином: 100 грн, учні – 30 грн (без вина - !)
  • витяг на г. Маковиця біля м. Міжгір’я – 100 грн, діти до 12 р. - 80 грн;
  • оленячий розплідник - 30, школярі - 20 грн.

 

Харчування:

 

День 1:

Обід - в місті Мукачево. В меню страви низинної Закарпатської кухні: салат овочевий, суп „Левеш”, картопляне пюре з печено-тушеним лоці, компот, хліб. Ціна - 100 грн з особи.

Вечеря – в садибах. В меню страви угорської народної кухні з домашніх продуктів: бограч, або боб-гуляш, мадярські голубці, або чірке-паприкаш, солодощі, вино/палинка, компот. Ціна -100 грн.

 

День 2:

Сніданок – в садибах. В меню: ковбаса, сир, угорські палянички (лангоші) з джемом, масло, хліб, кава/чай. Ціна - 60 грн.

Обід – в ресторані міста Ужгород. В меню страви закарпатської та української кухні: борщ, курячий крученик з рисом, салат, компот, хліб. Ціна – 100 грн.

Вечеря – в садибах. В меню страви угорської національної кухні:  курячий бульйон з чігою, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино. Ціна - 100 грн.

 

День 3:

Сніданок – в садибах. В меню: ковбаса, сир, омлет, масло, хліб, кава/чай. Ціна - 60 грн з особи.

Обід (літній період): в бойківському ресторані біля озера Синєвир. В меню: рідке з білих грибів, м’ясо печене по-верховинськи, салат, хліб, узвар. Ціна - 100 грн з особи.

Обід (зимовий період): в бойківському ресторані м. Міжгір’я. Меню складається із страв місцевої кухні: салат овочевий, суп із білих грибів, картопляне пюре з кручениками, хліб, компот. Ціна – 120 грн/ос.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Замок-казка графів Шенборнів.

Це один із найпрекрасніших палаців країни, збудований у 1890 році з використанням готичних та романських архітектурних стилів. Замок Шернборнів відомий своєю «астрономічною» конструкцією. У замку 365 вікон, як днів у році, 52 кімнати – як тижнів та 12 входів – як місяців. В саду, що був розбитий довкола замку, до сьогоднішнього дня ростуть різні екзотичні види дерев.

 

Мукачево, замок „Паланок”.

Мукачівський замок „Паланок” збудований у ХІУ ст. литовсько-українськими князями Коріатовичами. Він є унікальною пам’яткою воєнної архітектури на території України. Паланок є, по суті, фортецею, що містить три замки, кожен з яких захищений стінами наступного. Тому і назви замків відповідні: Високий, Середній, Низький. Побудували твердиню для контролю та охорони військових та торгових шляхів, що вели із Закарпаття до Львова та Галича. Певно найдраматичнішою сторінкою історії замку були події 1685-1688 рр, коли його піддали нещадному бомбардуванню і тримали в облозі австрійські війська.

 

Берегове

Місто, де частина жителів не розуміє ні української, ні російської, ні англійської мов, столиця угорської України. У м. Берегово ми Вам обов’язково покажемо костел реформаторів (ХУ ст.), готичний костел Всіх Святих (1370 р.), садиба князя Бетлені (1629 р.), будинок імперського суду (1908 р.), казино „Золота пава”. Але найбільш відомим місто зробили басейни з унікальною термальною водою, яка лікує від 86 хвороб.

 

Ужгород

В цьому місті, яке розкинулось по обидва боки річки Уж, Ви прогуляєтеся історичною вулицею – Корзо, відвідаєте відомий Кафедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.), оглянете один з найстаріших в Україні замків (ХІУ-XVII ст.) та багато чого іншого.

 

Лумшори

Бальнеологічний курорт Лумшори відомий ще з ХУІІ ст. Він розташовується біля підніжжя найбільшої полонини українських Карпат – Руна. Саме тут, у Лумшорах,  місцевими жителями була започаткована ідея „варити” туристів та хворих у величезних металевих чанах з мінеральною сірководневою водою на повільному вогні.

 

Синевир

Озеро Синевир, як і гора Говерла, вважається візитівкою українських Карпат. Озеро високогірне, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Площа озера невелика, залежно від наповненості водою становить 4-7 га. Озеро справляє ефект на відвідувачів завдяки тому, що вода, залежно від положення сонця на небі відблискує насичено-синім (якщо сонце в зеніті), смарагдово-зеленим (коли плесо відбиває довколишні хвойні ліси при косо направлених сонячних променях), або сріблястим кольором (перед заходом сонця).

 

Пилипець

Тут одне з найкрасивіших місць українських Карпат – полонина Боржава і один з найвищих водоспадів – Шипіт. З висоти 15 метрів скелястими каскадами водоспад скидає кришталево чисту і завжди холодну воду. Відпочинок тут допомагає відволіктися від цивілізації та наповнює життєвою енергією.

Коментарі, відгуки, запитання