березня 2023 / Щоденно

Розважальна екскурсія «Пивний Львів» з провідником-жартівником

Запрошуємо Вас:

  • дізнатися історію пивоваріння у Львові та побувати в місцях, де народжується унікальне живе пиво;
  • познайомитися зі справжнім львівським гумором, жартами та анекдотами про батярів під дзенькіт кухлів з львівським чи бельгійським, чеським або німецьким пивом.

У вартість екскурсії дегустації пива НЕ входять! Під час екскурсії можна як дегустувати пиво за рахунок скорочення розповіді гіда та, можливо, кількості об'єктів, що заплановані для відвідин, так і не куштувати його взагалі!

 

Сорти пива, які рекомендуємо вибрати для дегустації під час екскурсії:

 

Чеська пивоварня «Старгород»

Пиво «Десятка»

Пиво «Лагер»

 

Пивний ресторан «Королівська пивоварня»

Індійський ель

Копчене пиво

 

Театр пива «Правда»

«Львівський народний ель»

 

Ресторація «Бартоломей»

Пиво «Медове»

Пиво «Темне»

 

Пивбар «Човен»

Пиво «Ципа солодка»

Пиво «Hopfen»

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чеська пивоварня «Старгород»

Лише тут варять справжнє чеське пиво. Лише тут Ви зможете відчути насолоду від кожного зробленого ковтка. І, лише тут, у пивоварні «Старгород», у Вас буде нагода дізнатися все про старгородське пиво і, по бажанню, скуштувати три види справжнього чеського живого.

 

Пивний ресторан «Королівська пивоварня»

«Королівська пивоварня» - місце, де з давніх-давен варять королівське пиво з компонентами магії. Пиво Правди, пиво Сили, пиво Мужності, пиво Достатку та пиво Влади – п’ять видів пива, які Ви однозначно не знайдете в цілому світі.

 

Театр пива «Правда»

Про їхнє пиво говорять далеко за межами України, а смак впізнають у віддалених куточках світу. Адже, у «Правді» варять унікальне крафтове пиво, яке своїм складом здивує та закохає в себе кожного. Саме тут Ви відчуєте, яким має бути правдиве пиво і зрозумієте, чому саме воно так полюбилося не лише львів’янам.

 

Ресторація «Бартоломей»

Львівський бургомістер і літописець Бартоломей Зиморович запрошує Вас відвідати ресторацію, в якій Ви повернетесь на декілька століть назад. Ще з тих часів, коли бургумістер жив і працював у Львові, він заповів нам три сорти пива, які можна випити лише тут «За рекомендації Бартоломея».

 

«Mons Pius / Пиво&М’ясо»

Рецепти пивоваріння трьохсотлітньої давності зробили це затишне місце в одному з львівських двориків чудовим закутком для поціновувачів пива та м’яса. Цей заклад має свою давню історію, а пиво, зварене на артезіанській воді – це фірмова родзинка ресторану «Mons Pius».

 

Пивбар «Човен»

Молодий, але амбітний пивбар пропонує Вам обрати щось своє серед 16-ти видів пива. Періодично пивна карта оновлюється, але щоразу насичені смаки радують любителів якісного крафтового пива. А ще, у «Човні» викрили формулу приготування пива, якою діляться зі своїми гостями.

Коментарі, відгуки, запитання