січень 2022 / Щоденно

Розважальна екскурсія «Пивний Львів» з провідником-жартівником

Запрошуємо Вас:

  • дізнатися історію пивоваріння у Львові та побувати в місцях, де народжується унікальне живе пиво;
  • познайомитися зі справжнім львівським гумором, жартами та анекдотами про батярів під дзенькіт кухлів з львівським чи бельгійським, чеським або німецьким пивом.

У вартість екскурсії дегустації пива НЕ входять! Під час екскурсії можна як дегустувати пиво за рахунок скорочення розповіді гіда та, можливо, кількості об'єктів, що заплановані для відвідин, так і не куштувати його взагалі!

 

Орієнтовні ціни на пиво, один-два сорти якого можете вибрати для дегустації під час екскурсії:

 

Чеська пивоварня «Старгород»

Пиво «Десятка» - 18.00 (0,3л) / 28.00 (0,5л)

Пиво «Лагер» - 19.00 (0,3л) / 29.00 (0,5л)

Дегустація трьох видів пива – 79.00

 

Пивний ресторан «Королівська пивоварня»

Пиво Сили – 38.00 (0,3л) / 44.00 (0,5л)

Пиво Достатку – 38.00 (0,3л) / 44.00 (0,5л)

 

Театр пива «Правда»

«Львівський народний ель» - 48.00 (пляшка 0,33л) / 96.00 (пляшка 0,75л)

 

Ресторація «Бартоломей»

Пиво «Медове» - 20.00 (0,33л) / 25.00 (0,5л)

Пиво «Темне» - 20.00 (0,3л) / 25.00 (0,5л)

 

Пивбар «Човен»

Пиво «Ципа солодка» - 30.00 (0,3л) / 45.00 (0,5л)

Пиво «Hopfen» - 33.00 (0,3л) / 49.00 (0,5л

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чеська пивоварня «Старгород»

Лише тут варять справжнє чеське пиво. Лише тут Ви зможете відчути насолоду від кожного зробленого ковтка. І, лише тут, у пивоварні «Старгород», у Вас буде нагода дізнатися все про старгородське пиво і, по бажанню, скуштувати три види справжнього чеського живого.

 

Пивний ресторан «Королівська пивоварня»

«Королівська пивоварня» - місце, де з давніх-давен варять королівське пиво з компонентами магії. Пиво Правди, пиво Сили, пиво Мужності, пиво Достатку та пиво Влади – п’ять видів пива, які Ви однозначно не знайдете в цілому світі.

 

Театр пива «Правда»

Про їхнє пиво говорять далеко за межами України, а смак впізнають у віддалених куточках світу. Адже, у «Правді» варять унікальне крафтове пиво, яке своїм складом здивує та закохає в себе кожного. Саме тут Ви відчуєте, яким має бути правдиве пиво і зрозумієте, чому саме воно так полюбилося не лише львів’янам.

 

Ресторація «Бартоломей»

Львівський бургомістер і літописець Бартоломей Зиморович запрошує Вас відвідати ресторацію, в якій Ви повернетесь на декілька століть назад. Ще з тих часів, коли бургумістер жив і працював у Львові, він заповів нам три сорти пива, які можна випити лише тут «За рекомендації Бартоломея».

 

«Mons Pius / Пиво&М’ясо»

Рецепти пивоваріння трьохсотлітньої давності зробили це затишне місце в одному з львівських двориків чудовим закутком для поціновувачів пива та м’яса. Цей заклад має свою давню історію, а пиво, зварене на артезіанській воді – це фірмова родзинка ресторану «Mons Pius».

 

Пивбар «Човен»

Молодий, але амбітний пивбар пропонує Вам обрати щось своє серед 16-ти видів пива. Періодично пивна карта оновлюється, але щоразу насичені смаки радують любителів якісного крафтового пива. А ще, у «Човні» викрили формулу приготування пива, якою діляться зі своїми гостями.

Коментарі, відгуки, запитання