березня 2023

Кафе та кав’ярні Львова, 3 в 1: екскурсія, дегустації, розваги

Запрошуємо на:

  • захоплюючий маршрут по найкращих та найпопулярніших кавово-шоколадних закладах Львова;
  • дегустації різноманітних видів шоколаду та кави, зокрема: запаяної, палаючої, справжньої турецької, Ямайської голубої кави та багато інших;
  • цікаві розповіді про історію львівської кави, різноманітні кавові традиції, легендарні львівські кав’ярні та багато іншого.

Дегустації кави у вартість екскурсії НЕ входять!

Вартість філіжанки палаючої кави (за бажанням) – 50 грн;

Вартість чашки запаяної кави (за бажанням) – 65 грн;

Дегустація кави, приготовленої в турці (за бажанням) – 32 грн.

 

Увага! Ви можете не замовляти дегустації жодної із вищеперерахованих кав, екскурсовод завжди має що Вам розповісти! Однак, процес приготування будь-якої з них є популярною розважальною атракцією в туристичному Львові!

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Кав’ярня «Золотий дукат»

Місце, де по справжньому смачно готують львівську каву. Для Вашого задоволення заклад пропонує величезну палітру ароматів та смаків: запахи меду, карамелі, шоколаду, квітів, трав, горіхів, смаженого хліба, екзотичних фруктів. Більше 40 сортів кави.

 

«Копальня кави» і філіжанка запаяної кави

Перша в Україні кав’ярня, розташована над кавовою шахтою, в якій, за місцевою легендою добувають каву. В кав’ярні самі смажать каву, більше 30 видів. Пропонуємо продегустувати запаяну каву з апетитною карамельною скоринкою, яка не дає їй пролитися.

 

«Світ Кави»

Тут панує атмосфера кавового Львова. Безліч сортів кави із усього світу задовольнять найвибагливішого кавомана. Дуже цікавий інтер’єр, заповнений колекцією антикварних млиночків до кави. Саме тут, Ви зможете продегустувати «Ямайську голубу каву», з кавових зерен, зібраних з єдиної у світі плантації з острова Ямайки, на якій вирощують рідкісний голубий сорт кави.

 

«На бамбетлі» та дегустація справжньої турецької кави

Бамбетль - з німецької, означає лавка-ліжко. Тут готують класичну каву за турецькою технологією: в джезві на гарячому піску. Заїсти чорний напій, пропонуємо запашним австрійським яблучним штруделем.

 

«Синя пляшка» та дегустація палаючої кави

Чого варта атмосфера цієї кав’ярні! Тут дуже вдало підібраний інтер’єр, все під старовину, жоден стілець немає пари. Пропонуємо скуштувати палаючу каву: все дійство офіціант проведе перед Вами, а рецепт дізнаєтесь вже на місці.

 

Кав’ярня «Штука»

Ідеально підійде для поціновувачів справжньої львівської кави, солодощів та мистецтва. Заклад часто тішить своїх відвідувачів класичною музикою та літературними вечорами, а також, виставками картин та фоторобіт сучасних митців.

Цукерня на Стареєврейській 3

Вважається продовжувачем традицій довоєнних львівських «цукерень». Тут, можна поласувати не лише різноманітними десертами: тортами, штруделями, тістечками, приготовленими за старовинними галицькими рецептами, але й скуштувати широкий асортимент натуральної кави, чаю та гарячого шоколаду.

 

Майстерня Шоколаду

Цікаве місце, де на власні очі можна поспостерігати за процесом шоколадного виробництва. Тут, дбайливі руки майстрів створюють справжні шоколадні твори мистецтва: від різноманітних маленьких цукерок до трюфелів, марципанів та подарункових фігурок.

 

Магазин «Чоколядка»

Допоможе пригадати солодке дитинство. В цьому закладі, Ви зможете  придбати різноманітні шоколадні подарунки на будь-який смак. Деякі з них просто здивують Вас тонкістю роботи майстрів, які трудилися над їх створенням.

 

Кав’ярня «Вірменка»

Тричі обрана найкращою кав’ярнею Львова. Затишний автентичний інтер’єр, захоплююча атмосфера, та унікальна можливість обрати та почитати книжку за філіжанкою ароматної кави, - не єдині її переваги. Особливою родзинкою та незмінною традицією закладу є підвішена кава. Однак, дізнатись більше про неї, зможете вже безпосередньо під час нашої екскурсії.

 

Коментарі, відгуки, запитання