березня 2023 / Щотижня

Костюмована шоу – екскурсія «Львів крізь віки»

Запрошуємо:
• Відпочити на театралізованій екскурсії Львовом, яка познайомить Вас з життям середньовічного міста та його представників;
• Поринути у світ розваг на екскурсії по Львову з історичними персонажами.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Львівські історичні персонажі на театралізованій екскурсії «Середньовічний Львів» запрошують Вас разом із ними перескочити в часі й прогулятися столітніми вуличками Львова.

У центральній частині міста, на площі Ринок, Вас радо зустріне бургомістр – господар львівської Ратуші. Саме він, як ніхто інший розповість Вам пізнавальні тутешні історії, які відбувалися на центральній площі Львова сотні років тому.

 

Пірнувши в низку середньовічних вуличок міста Ви натрапите на веселого танцюючого єврея Мойшу. Цей чоловік покаже Вам свій єврейський квартал, де розташувалося кафе без цін, львівських драконів на фасадах вікових будинків, і розкаже Вам, хто саме навчив львів’ян бути такими добрими торговцями.

 

Проходячи повз одну з церков на Вашому шляху зустрінеться барон злидарів, який просто так Вас не відпустить. Адже, головному серед жебраків аж кортить особисто показати Вам свої маєтки та поділитися знаним у його оточенні секретом – як у Львові можна отримати «ліцензію» на жебракування і стати мільйонером не заплативши й копійчини податку. Для сучасників це як казка по-львівськи!

 

Після розповідей барона Ви познайомитеся із львівським монахом, який під хвилюючі мелодії поведе Вас історією вузьких провулків. Під час повільної безтурботної прогулянки він розповість Вам про свою нелегку, але надзвичайно цікаву стародавню професію літописця. А ще поділиться з Вами легендарними іменами тих, завдяки кому у Львові таке надзвичайно добре пиво.

 

Та вашій приємній зустрічі завадить потішний львівський батяр. Він одразу дасть бувалому монаху слово, що проведе для Вас культурно-духовну екскурсію. Та юний батяр має свій погляд на те, якою повинна бути «культурно-духовна програма»… Ви почуєте кумедні життєві історії, дізнаєтесь про специфіку батярської мови, жваві танці й культуру жартів львівських розбишак. А згодом, чисто випадково, до Вашої компанії приєднається його добряче захмелілий кум. З уст двох справжніх батярів поллється жартівлива львівська пісня у весь голос. Саме в цей момент Ви у повній мірі відчуєте, що таке запальний батярський дух!

 

Також, ми пропонуємо нашим клієнтам вистави під середньовічними мурами від Львівського театру історичної мініатюри.

Коментарі, відгуки, запитання