жовтень 2022 / Щоденно

Відпочинок у Львові за хорошими цінами в турі на два дні

Запрошуємо:

– взяти найпопулярніші тури по Львову і побачити якомога більше;

– відпочити і, в той же час, дізнатися для себе багато чого нового про Львів;

– зекономити на проживанні в 3* готелі до 200 грн за номер!

 

У вартість входить: проживання в готелі 3* в самому центрі міста, трансфери та гід-екскурсовод відповідно до програми туру, мапа міста з визначними місцями, медичне страхування

  У вартість не входить: харчування, вхідні квитки   Вартість вхідних квитків: 50/30 грн на Личаківське кладовище + 5 грн у Вірменський собор + 20/10 грн в Музей-арсенал + 20/10 грн в музей етнографії та художнього промислу.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова».

Найважливіша екскурсія Львовом, завдяки якій Ви ознайомитеся із його середньовічними кварталами, соборами, монастирями, комплексом площі Ринок, оборонними спорудами, арсеналами, відвідаєте майстерні Шоколаду і карамелі. Серед об’єктів Ви побачите: вірменський, руський і єврейський квартали, Палаци Бандінеллі, Любомирських і Шольц-Вольфовичів, Латинський кафедральний і Вірменський собори, Чорну кам’яницю, комплекс Успенської церкви і каплиці Кампіанів та Боїмів, Бернардинський монастир-фортецю, Домініканський та Єзуїтський костели і монастирі, руїни синагоги «Золота роза», пам’ятник князю - королю Данилу Галицькому, королівський і міський арсенали, Порохову вежу та багато іншого.

Розширена автобусна оглядова екскурсія «Львів далекий і близький».

Дає можливість зблизька оглянути об’єкти, розташовані далеко від центру міста: перлину українського бароко і головну святиню греко-католиків собор Святого Юра, неоготичний і найвищий у Львові костел Св. Єлизавети, гору Високий Замок з фрагментом замкового муру. З вершини гори відкриється вигляд на місто з висоти пташиного лету. Кульмінацією екскурсії стає відвідування найвідомішого на Сході Європи національного музею-заповідника "Личаківський цвинтар". Це кладовище є місцем поховань багатьох всесвітньо відомих письменників, художників, громадських діячів, полководців та інших знаменитостей (І. Франко, І.Крип’якевич, В. Івасюк, І.Труш, С. Крушельницька тощо). Крім того, тут, на площі 42 га, встановлено близько 3 тисяч кам’яних надмогильних пам’ятників світового значення, витесаних відомими європейськими скульпторами (легендарні скульптури «Спляча Красуня», «Плачуча Мадонна» тощо).

Екскурсія "Підземелля Львова" 

Підземелля під середньовічним Львовом раніше були розгалуженими і, навіть, дворівневими. З нами Ви зможете спуститися до вогких підземель аптеки-музею. В аптеці-музеї та її підземеллях зібрано близько 3 тис. штанглазів для зберігання ліків, верстатів та інструментів для виготовлення витяжок, екстрактів, пілюль, аптечних ваг тощо з XV до поч. XX cт. Підземелля домініканського монастиря в XIII ст. були основою князівського палацу Лева Даниловича, про що свідчить використання відповідних будівельних технологій того часу. Зовсім недавно вчені виявили тут княжу тюрму з камерою катувань. Згідно з документальними джерелами в трапезній монастиря перебував цар Петро I в 1707 р, а в його келіях, чи навіть підземеллях переховувалась найбагатша наречена Польсько-Литовської держави княжна Гальшка Острожська. Зійшовши крутими сходинками у підземні тунелі копальні (шахти) кави Ви попадаєте зовсім в інший світ. Тут ви зустрінете гірників, що «добувають» каву (згідно з легендою кінця XVII ст львів’яни рили шахти в пошуках кавових зерен), ознайомитеся з легендарною долею запорізького козака  родом з Львівщини Ф.-Юрія Кульчицкого. Він урятував Відень від турецької облоги і навчив Європу пити каву. У Львові існує кілька підземних ресторанів, зокрема "Лівий берег", де Ви побачите підземну львівську ріку Полтву (!). І, нарешті, в підземеллях безіменної вежі збереглись залишки середньовічних захисних укріплень.

 

Екскурсія в музей зброї "Міський арсенал"

Двічі за свою історію пограбований зловмисниками, музей зброї у Львові, тим не менше, зберіг найбагтшу колекцію середньовічної зброї і обладунків в Україні. Розташований в середньовічному міському арсеналі, побудованому ще в 1571 р. і містить експонати із 30 країн світу.  

Екскурсія в музей Етнографії і народних промислів

Унікальний з багатьох сторін Музей. В ньому знаходяться зали з порцеляною, сріблом, вишивками, скульптурами тощо, а колекції середньовічних меблів і годинників на сьогоднішній день є найбільшими в Україні. Побачите багато оздоблені різьбою та виточкою крісла, дивани-скрині для посагу, письмові столи, виконані в техніці інтарсії шафи. Виставка годинників займає кілька залів. Серед них є годинники висотою в людський ріст, прикрашені фігурками ангелів, коней та позолотою, або, навпаки, невеликі за розміром для подорожей. А від розкішних, покритих сусальним золотом годинників короля-сонце Людовіка XIV та інших знатних персон Австрії, Франції, Польщі просто неможливо відірвати погляд. 

Екскурсія "Австрійський Львів" (ФАКУЛЬТАТИВНО – доплата 125 грн).

Ця екскурсія довершує враження про Львів. Проходить елітними районами центру Львова, які зберегли свою престижність ще з часів Австро-Угорської імперії, коли були побудовані. Ви ознайомитеся з найголовнішими проспектами Свободи і Шевченка, мандруватимете величними кварталами, площами та пасажами. Найголовнішими пам’ятками Австрійської епохи є будівля колишнього парламенту королівства Галіції і Лодомерії, зараз Університет ім. І.Франко, визнаний найгарнішим у Львові палац графа Потоцького (французький класицизм), костел Марії Магдалени з вежами в стилі італійського бароко, вціліле крило палацу Сапігів (французьке бароко), Картинну галерею, Бібліотеку Оссолінеум, Львівську статую «Свободи», Головпоштамт, палац-копія романо-ренесансного Палаццо Строцці з Флоренції, арсенал Сенявських, Ощадну касу, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу, єдину у Львову ширяючу статую Меркурія, найстаріший у місті готель «Жорж», легендарний «Гранд готель», 7-поверхова кам’яниця Шпрехера - перший в місті хмарочос поч. XX ст., квартал «червоних ліхтарів» XIX ст.

Коментарі, відгуки, запитання