червня 2023 / Щоденно

Сімейний відпочинок у Львові з акцентом на дітей (2 дні / 1 ніч)

Запрошуємо у сімейний тур до Львова, в якому Ваші дітки візьмуть участь в майстер-класі з виливання шоколадних плиток з левами, квесті, спеціалізованих екскурсіях та прогулянках і розвагах на свіжому повітрі львівськими парками й відвідають притулок диких тварин!

 

У вартість входить: проживання в готелі 3* неподалік центру міста, гід-екскурсовод відповідно до програми туру, медичне страхування.

 

У вартість не входить: харчування та вхідні квитки в підземелля міста.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Екскурсія "Львів для дітей з відвідуванням підземель середмістя" 

Підземелля під середньовічним Львовом раніше були розгалуженими і, навіть, дворівневими. З нами Ви зможете спуститися до вогких підземель аптеки-музею. В аптеці-музеї та її підземеллях зібрано близько 3 тис. штанглазів для зберігання ліків, верстатів та інструментів для виготовлення витяжок, екстрактів, пілюль, аптечних ваг тощо з XV до поч. XX cт. Підземелля домініканського монастиря в XIII ст. були основою князівського палацу Лева Даниловича, про що свідчить використання відповідних будівельних технологій того часу. Зовсім недавно вчені виявили тут княжу тюрму з камерою катувань. Згідно з документальними джерелами в трапезній монастиря перебував цар Петро I в 1707 р, а в його келіях, чи навіть підземеллях переховувалась найбагатша наречена Польсько-Литовської держави княжна Гальшка Острожська. Зійшовши крутими сходинками у підземні тунелі копальні (шахти) кави Ви попадаєте зовсім в інший світ. Тут ви зустрінете гірників, що «добувають» каву (згідно з легендою кінця XVII ст львів’яни рили шахти в пошуках кавових зерен), ознайомитеся з легендарною долею запорізького козака  родом з Львівщини Ф.-Юрія Кульчицкого. Він урятував Відень від турецької облоги і навчив Європу пити каву. У Львові існує кілька підземних ресторанів, зокрема "Лівий берег", де Ви побачите підземну львівську ріку Полтву (!). І, нарешті, в підземеллях безіменної вежі збереглись залишки середньовічних захисних укріплень.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що даний сімейний тур з дітьми у Львів є найбільш бюджетним та насиченим різноманітними заходами! 

Коментарі, відгуки, запитання
×