березня 2023

Піша екскурсія «Єврейський Львів», його герої і всесвітньо відомі представники

Запрошуємо:
• Відвідати екскурсію Львовом для євреїв, зокрема найцікавіші та найбільш значущі об’єкти і пам’ятки архітектури єврейської громади у Львові і дізнатися, який вагомий слід у житті міста і світу залишив цей народ.
• Почути від нашого екскурсовода правдиві історії із життя львівських євреїв, та довідатися, які ж сумні та радісні моменти випали на їхній життєвий шлях.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Вулиця Котлярська
Шолом Алейхем – відомий класик світової літератури та єврейський письменник. Почуйте від нашого гіда по історії євреїв Львова, через що він був змушений переїхати до Львова та чим саме його вразило життя місцевих одновірців. А також, у Вас буде можливість побачити будинок, де мешкав та творив цей письменник.

 

Єврейський театр і зірка Голівуду Пол Муні (М.Вайсенфройнд)
Побувавши на нашій екскурсії «Єврейський світ Львова», Ви почуєте надзвичайно цікаву та водночас трагічну історію єврейського театру «Колізей», а також дізнаєтесь багато цікавих фактів про львів’янина Пола Муні, котрий став однією з найвизначніших зірок Голівуду.

 

Хмарочос Шпрехера
Це перший львівський хмарочос, власником якого був єврей Йона Шпрехер. Дізнайтеся від екскурсовода, чому його називали скнарою, та яким небаченим скандалом супроводжувалося будівництво цього хмарочосу.

 

Геній науки та жертва комуністів Я. Парнас і розповідь про його почуття гумору
Екскурсія про євреїв Львова розповість Вам усе найцікавіше із життя видатного ученого Якова Парнаса, дізнаєтесь, що принесло йому світову славу та чому його життя мало трагічний кінець.

 

Карл Радек - творець радянської конституції та засновник жанру політичного анекдоту в СРСР
Карл Радек являє собою складну та досить суперечливу постать, про яку не дуже люблять згадувати та говорити сучасники. Довідайтесь, чому його називають найскандальнішим львівським революціонером та чим запам’яталися його політичні анекдоти!

 

Любов українця Івана Рудницького та єврейки Іди Шпігель і династія геніїв Рудницьких
На Вас чекає зворушлива історія кохання, котра не залишить байдужим нікого. Дізнайтеся, через яке випробування довелося пройти молодій парі та на що саме вони чекали довгих десять років. Про це, та про династію геніїв Рудницьких, більш детальніше від нашого екскурсовода.

 

Єврейський квартал
Відвідайте історичну площу, на якій раніше масово проживали львівські євреї, та дізнайтеся, чим саме приваблює туристів цей квартал, та які пам’ятки архітектури зберегтися тут до наших часів.

 

Площа синагог і легенда про «Золоту Розу»
На екскурсії Єврейські пам’ятки Львова ви побачите унікальний єврейський комплекс «Площу синагог», - місце, де гідним чином представлене багате минуле та трагічні моменти історії єврейської громади Львова. А також почуєте вражаючу легенду про молоду жінку, котра ціною власної честі допомогла євреям відстояти синагогу «Турей Загав».

 

Мордехай Бубер, філософ
Під час нашої екскурсії, Ви зможете довідатися як саме, відомий єврейський філософ та мислитель Мордехай Бубер був пов’язаний з містом Лева, та як йому вдалося добитися світової слави та стати першим президентом Академії наук Ізраїлю?

 

Галицька жидівська кнайпа «Під Золотою Розою»
В атмосферу єврейських традицій допоможе поринути Галицький Ресторанчик "Під золотою розою", де вам запропонують традиційну єврейську і галицьку кухні. Перед початком трапези до вас підійде офіціант в єврейському вбранні, несучи з собою все, що необхідно для обмивання рук. Дивним є те, що меню подається без цін, про які після трапези ви зможете поторгуватися, згідно з єврейськими традиціями. На стінах ресторану висять фотографії євреїв, що прославилися на весь світ, а також вони прикрашені фресками самого Бруно Шульца. Розвагою для вас буде примірювання пейсів і капелюхів, а також жива клезмерська музика.

Коментарі, відгуки, запитання