березня 2023

Новий автомобільний трансфер Львовом до єврейських святинь та місць пам’яті й скорботи

Запрошуємо побувати на оглядовій екскурсії автомобілем чи мікроавтобусом віддаленими від історичного центру міста об’єктами єврейської архітектурної спадщини, а також місцями, пов’язаними з розквітом та трагічною загибеллю іудейської громади Львова.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Синагога «Темпль»
Її ще часто називають першою синагогою реформістів у Львові. Споруда була однією з найбільш харизматичних та цінних архітектурних єврейських храмів. Та на жаль, зазнала сумної долі. Довідайтесь, чому!

 

Синагога «Хадашим» («Янкель Янцер Шуль»)
«Хадашим» є однією з небагатьох збережених до наших часів синагог єврейського народу. Її історія пам’ятає достатньо позитивних подій, та тим не менш, на жаль трагічних випадків на її долю, теж випало не мало.

 

Вірменський собор і всесвітньо відомі фрески Яна Генрика Розена
Це особлива туристична перлина Львова, яку обов’язково повинен відвідати кожен. Переступивши поріг цього храму, Ви поринете в захоплюючий куток Вірменії та зачаруєтесь містичною красою унікальних фресок Розена та почутою від екскурсовода історією.

 

Мікробіолог Людвіг Флек
Під час нашої екскурсії Ви поглянете ближче на життя одного із найвизначніших львівських науковців та зрозумієте, який непересічний та важливий слід був залишений ним, в інтелектуальному житті тогочасної Європи та світу.

 

Пам’ятник Яну Зегу
Це унікальний та досить незвичний пам’ятник у Львові, присвячений розробці одного сенсаційного винаходу. У Вас буде можливість на власні очі побачити цей пам’ятник та дізнатися, за що його винахідники отримали австрійський патент.

 

Леопольд Вайс (Мохамед Асад) – один із засновників держави Пакистан
Почуйте цікаву розповідь про Мохамеда Асада – засновника держави Пакистан, та дізнайтеся детальніше про дитинство, яке він провів у Львові, а також за що йому дали прізвисько «єврейський віровідступник»?

 

Ресторан Бачевських
Заклад, який покорив не лише місто Лева, а й увесь світ. У чому ж секрет його успіху, чим славиться цей ресторан, та чому особливою подією у ньому вважається сніданок? Відповіді на ці запитання Ви отримаєте під час нашого трансферу з гідом, після якого Ви також можете відвідати цей заклад!

Коментарі, відгуки, запитання