Музей “Львів стародавній” – доречне доповнення до екскурсії містом для школярів

Гуляючи вуличками неподалік Ратуші, можна завітати в інноваційний музей історії міста Лева, розміщений у підземеллі церкви Преображення Господнього. Він користується шаленою популярністю, особливо серед учасників шкільних екскурсій Львовом.
При вході учні та вчителі побачать постер, котрий розкаже їм про експозицію музею. За допомогою схеми відвідувачі дізнаються місце розташування в приміщенні різноманітних об’єктів.
Тут школярі зустрінуть 39 фігур, зроблених із кібершкіри, тому відрізнити справжню людину від експоната можна лише по вбранні. Діти зможуть познайомитись із Данилом Галицьким, князем Левом, його дружиною та багатьма іншими історичними постатями.
Окрім цього музей славиться тим, що першим надав можливість відвідувачам відчути запах. Підійшовши до картини, будь-хто зможе не лише оглянути, а й послухати звуки і понюхати чим вона пахне! Таку технологію учні не зустрінуть у жодному іншому музеї України!
Щодо інших цікавинок, то тут розташовано 4 фігури, котрі почнуть бесіду з маленькими (і не тільки!) відвідувачами. Підходячи ближче до експоната, дитина зможе почути, що саме до неї він промовляє якісь слова.
У власності музею можна знайти, навіть, археологічні знахідки. Так, під захисним склом побачите різноманітний посуд із давнини, тогочасні знаряддя праці тощо.
Хлопчикам буде цікаво відвідати печеру, наповнену старовинною зброєю. Тут знаходиться багато засобів оборони, використовуваних стародавніми людьми для власного захисту.
У закладі також зустрінете реалістичні макети замків, серед яких Олеський, Високий тощо.
Окрім цього, візитери зможуть завдяки сучасному обладнанню прочитати історичні факти аж на 9 мовах! Учні матимуть також можливість розважитись, адже спеціально для них підготували вікторини, квести, майстер-класи зі створення мотанок, декорування зброї та багато іншого, щоб враження про музей запам’ятались надовго.
Наближаючись до виходу діти зможуть придбати собі щось в сувенірній крамниці на згадку про шкільну подорож до Львова.
Заклад стане вкрай пізнавальним для діток, до того ж у захваті будуть й дорослі. Тому відвідини музею мають бути обов’язковою частиною екскурсії Львовом!