березня 2023

Приватна екскурсія Львовом на автомобілі

 

Запрошуємо:

  • Здійснити комбіновану екскурсію по денному/вечірньому Львову на автомобілі і, за бажанням, пішу прогулянку Личаківським кладовищем;
  • Оглянути старовинні собори, церкви, костели, цитадель, вулиці, місця поховань та гробівці у денний, або нічний час та пізнати Львів і Личаків з невідомої сторони;
  • Почути історичні факти, легенди та цікаві історії про минуле міста Львова.

 

У вартість входить: супровід гіда-екскурсовода та екскурсійне обслуговування по маршруту, проїзд у комфортабельному автомобілі.

У вартість НЕ входять: вхідні квитки на Личаківський цвинтар (50 грн/дор, 40 грн/студ, 30 грн/дит).

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Площа Ринок

Центральна і одна з найстаріших площ міста. Місце де буває кожний гість міста. Саме звідси відправлятиметься на вечірню прогулянку трамвайчик. На площі кожен будинок є пам’яткою архітектури з своєю історією.

 

Вулиця Дорошенка

Надзвичайно красива львівська вулиця, забудована кам’яницями в стилі класицизму, історизму, функціоналізму та сецесії. Вулиця виникла на місті дороги, що колись вела від середмістя до маєтку лікаря Еразма Сикста. Один час вона носила назву Сикстуська. 

 

Монастир сестер Серця Христового

Жіночий римо-католицький монастир проіснував в цій будівлі ціле століття (1844-1944 рр). Від всього комплексу монастиря залишився лише один корпус, пам’ятка архітектури історизму, що зараз служить навчальним корпусом Львівської Політехніки.

 

Пам'ятник Степану Бандері

Львів славиться своїм повстанським та революційним духом. Не випадково найбільший пам’ятник лідеру українських націоналістів встановили саме у Львові. Монумент встановили поблизу головного вокзалу у 2007 році до 65-ї річниці створення УПА.

 

Залізничний вокзал

Це перший вокзал на території сучасної України (1861 р). Від дати відкриття вокзалу це вже друга вокзальна споруда, збудували її в 1904 році, оскільки вокзал був замалий для обслуговування достатньої кількості потягів.

 

Вулиця Городоцька

Це найдовша вулиця міста. ЇЇ довжина складає близько 7,5 км. В різні епохи існування вулиці тут жили різні верстви населення. Від початку існування вулиці тут було передмістя, згодом коли місто розросталося, велика частина вулиці стала центром.

 

Костел Ольги та Єлизавети

Найвища сакральна споруда міста, виконана в неоготичному стилі. Екстер’єр та інтер’єр споруди зачаровує. Костел побудований на пам'ять про популярну імператрицю, дружину Франка-Йосипа І, що загинула від рук анархіста.

 

Собор Святого Юра

Головна святиня греко-католиків в Україні та найкраща пам’ятка бароко у Львові. Собор занесений до спадщини Юнеско. Собор разом із церковними добудовами утворює архітектурний ансамбль в бароково-рококовому стилі.

 

Оперний театр імені Соломії Крушельницької

Своїми театрами Львів славиться віддавна. Над ними працювали видатні європейські архітектори. Оперний театр ззовні прикрашений великою кількістю скульптур та рельєфів, а всередині надзвичайно розкішний. 

 

Костел Марії Сніжної

Марійський культ у середньовічному Львові сягає своїм корінням у ХІУ ст., коли звели костел Марії Сніжної, сьогодні це Церква Матері Божої Неустанної Помочі. 

 

Вулиця Підвальна

Вулиця, що колись була оборонними валами, та захищала місто від нападників. Ця сторона Львова вважалась найбільш небезпечною, тому її укріплювали декількома мурами та ровом з водою. Один час вулиця мала назву Верхні Вали, але з часом територію засипали, забудовували будинками і перейменували на Підвальну.

 

Площа Митна

Розташована в історичному центрі міста, невелика за розміром але багата за значенням для Львів’ян. Навкруги площі простягаються мури Бернандинського монастиря, костел кларисок, музей сакральної барокової скульптури. 

 

Личаківське кладовище

Це найстаріший заміський цвинтар міста, що зберігся до сьогодні. Найстаріші збережені пам’ятники датуються кінцем ХУІІІ ст. Кладовище займає площу понад 42 гектари, на них близько 300 тисяч поховань людей різних віросповідань та національностей. Територія кладовища розділена на 86 полів, споруджено понад 2 тисячі гробівців. На могилах встановлено близько 500 фігур та рельєфів, в які скульптори вкладали зміст життя покійного. Личаківське кладовище стало місцем вічного спокою для видатних особистостей, громадських діячів та інших як відомих, так і не відомих особистостей.

Коментарі, відгуки, запитання