Чому школярам після екскурсії Львовом буде цікаво відвідати Оперний театр?

Місто Лева може похвалитися багатьма визначними місцями, серед яких є знаменитий оперний театр імені Соломії Крушельницької. Багато керівників шкільних груп після приїзду до Львова на екскурсію містом намагаються потрапити туди на дитячу оперу чи балет. Цікаво, що львівська опера має репертуар, багатий на вистави, котрі захоплюють не лише дорослих, але й дітей. Афішу подій урізноманітнює цілий ряд вражаючих сценічних виступів. В першу чергу, це опери, джерелом створення яких є усна народна творчість та твори видатних майстрів пера, в тому числі, на основі різних історичних подій.
Тут дітки після шкільної екскурсії Львовом зможуть побачити у вигляді опері постановку славнозвісної казки Андерсена “Чарівне кресало”, де мужній солдат перемагає відьму, великих собак та короля, отримавши багатство і любов своєї коханої.

 

Дана опера допоможе малятам збагатити власний світогляд та отримати позитивні емоції під час та вкінці казки, у якій, звісно, добро перемагає зло.

Не менш відомою є також опера “Білосніжка і семеро гномів”, названа в честь однойменної казки та написана пером братів Грімм. Її виконують на сцені справжні професіонали! Опера підходить навіть для сімейного відпочинку і вчить добру абсолютно всіх присутніх у залі. Нікого не залишать байдужими й ліричні зустрічі Білосніжки із Принцом, кумедні гноми та ще багато цікавого.
Найменших відвідувачів запрошують до музичних забавлянок із зворушливою історією деревця, котрого від буревію врятували чарівні сили. Під час перегляду пригоди кожен глядач наповнить своє серце любов’ю та надією во ім’я добра. Окрім цього діти матимуть можливість взяти участь у виступі, а опісля детально оглянути музичні інструменти, які створюють відповідний фон мюзиклу.
Належну шану потрібно віддати й інтер’єру театру, адже там з’єднались воєдино різнобарвний мармур, позолота, скульптури тощо. Справжній захват у людей викличе дзеркальна зала із чарівними картинами і декорованими свічами.

 

Над сценою встановлено старовинний львівський герб та дивовижної форми плафон, на який варто звернути увагу.
Підбиваючи підсумки, хочеться сказати, що кращого місця для дитячого емоційно-інтелектуального відпочинку неможливо знайти, тому рекомендуємо після екскурсії Львовом для школярів купити квиточки саме в Оперний театр!