Відпочинок в Аквапарку для школярів — хороша ідея після екскурсії Львовом!

Львівський спортивно-розважальний комплекс, аквапарк “Пляж” вважається найбільшим в Західному регіоні країни. Недарма він користується шаленою популярністю не тільки серед львів’ян, але й приїжджих, зокрема, груп дітей, котрі прибувають на шкільну екскурсію до Львова.

При вході ви зустрінете дві каси, що дуже зручно для уникнення довгих черг, бо одна приймає виключно готівку, а інша працює ще й з платіжними картками. Біля квиткових кас знаходиться таблиця з актуальними цінами, щоби клієнти ознайомились з вартістю послуг закладу.
На першому поверсі розташовані також сувенірні крамниці, де можна придбати навіть одяг для плавання, якщо ваш візит з дітьми виявиться спонтанним.
Отримавши браслет, як підтвердження оплати входу, відвідувачі потраплять у роздягальну, потім залишають особисті речі в шафках, котрі водночас слугують “сейфами” для їхнього зберігання. Браслет, виданий на касі, має чіп, який відкриває сховок.

Далі відвідувачі проходять через гендерно розділені туалети та душові. Відтак виходите до басейнів з масажними струменями води, фонтанами, стінкою для вертикального лазіння, водними гірками та серпантинами. Ними можна спуститись як самостійно (тільки гірки), так і на одно- чи двомісних колах (деякі гірки та серпантини). На кожній гірці написано, який саме метод спускання можливий. Кожен з юних туристів, крім пізнавальної екскурсії Львовом, отримає цілу масу позитиву від феєричних спусків донизу.

В аквапарку є окремо розташована дитяча зона з мілким басейном, щоб ваше чадо змогло провести час безпечно. До того ж, тут облаштували маленький басейник з гарячою водою, де діти зможуть попарити ніжки. Для зацікавлення уваги та розваг малечі створили фонтанчик у формі гриба та невеликі водяні гірки.

В іншій залі знаходиться спортивний басейн протяжністю аж 50 м! На електронному табло висвітлює температуру води в ньому – +27-28 С.

Власники аквапарку обладнали ще й зону саун з джакузі. Перед входом цю зону необхідно пройти контроль, відсканувавши браслет. Оскільки дітям сауни не рекомендуються через високу температуру, то від гідромасажних ванн вони отримають массу задоволення!
Ну, а дорослим, звичайно, слід скористатися саунами. Окрім звичних для всіх фінської та римської рекомендуємо сходити в аромалазню з приємним запахом м’яти. Відтак почуття легкості відчує абсолютно кожен! А для максимального комфорту в цій зоні приглушене світло, щоб кожен зміг релаксувати.
Перед виходом з аквапарку розташували фени для того, щоб відвідувачі змогли посушити голову.
На другому поверсі діти зможуть перекусити на фуд-корті. Меню задовольнить майже будь-які забаганки підлітків, адже тут є все, від перших страв і аж до гарячих напоїв.
Тому, якщо після екскурсії Львовом для школярів у них є ще трохи вільного часу, то вартує відпочити саме в аквапарку!