Одноденна екскурсійна подорож по замках «Золотої підкови» Львівської області з можливістю оцінити велич оборонно-житлових архітектурних пам’яток, що гармонійно вписуються в красу Гологір.
9:00 - виїзд зі Львова – Золочів (екскурсія в замок, Великий ренесансний та Китайський палаци) – Підгірці (прогулянка довкола палацу, на замкове подвір’я, тераси та в підземелля) – середньовічний обід ресторані «Гридниця» (тільки за умови попереднього замовлення!) - Олесько (огляд експозиції середньовічних картин, ікон, дерев’яних скульптур, зброї, підземель та знарядь тортур (за бажанням і додаткову оплату)) – повернення у Львів о 18:00.
Ціна для дітей віком до 12 р. включно - 450 грн.
На Вас чекає:
мандрівка у загадкове середньовіччя з усіма його атрибутами: суворими фортечними мурами, казкової краси палацами, королівськими залами і таємничими привидами;
тур у три найкрасивіші замки Львівщини та одні з найкращих в Україні;
загадкові кам’яні брили рицарів-тамплієрів з нерозгаданим шифром, найбільші в Східній Європі збірки середньовічних портретів та дерев’яних скульптур тощо;
реальні історії про героїчне минуле, кохання і страждання мешканців та власників замків, легенди та привид замурованої Білої пані;
відреставровані інтер’єри, ліпнина, унікальні старовинні меблі, каміни та перші в Європі середньовічні… туалети!
У ціну входить: проїзд комфортабельним туристичним автобусом, обслуговування гіда-екскурсовода на маршруті та в музеях.
Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.
Вартість туру для організованих груп обговорюється окремо.
Ціна вхідних квитків:
Олеський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, діти та пенсіонери - 20 грн);
Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, учні та пенсіонери - 20 грн);
Золочівський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн., школярі та пенсіонери - 20 грн).
Вартість комплексного обіду в кафе біля одного із замків - 120 грн/ос.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.
Золочівський замок
Замок побудований у 1534 році, хоча сучасного вигляду набув у 1634 р. Впродовж довгого терміну замок служив як оборонна фортеця. Замок був добре захищений, його оточували вали з бастіонами та сухі рови. Замок реконструювали, відновили деякі зали. Велику цінність мають Великий та Китайський палаци, збудовані на території замку. На замковому подвір’ї розміщені кам’яні брили з дивними знаками, які ще досі не розгадали. По одній із версій, вони належали тамплієрам.
Підгорецький замок
Замок збудували на замовлення гетьмана Конєцпольського. У XVIII ст. це був один із найкрасивіших замків Європи. Архітектор А. дель Аква поєднав ренесансний палац з бастіонними укріпленнями. Біля замку розмістився парк, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Через дорогу зберігся до наших днів костел Святого Йосифа. Кажуть, в замку живе привид Білої пані, яку замурували у стіну.
Олеський замок
Це один із найдавніших збережених замків в Україні (XIII-XVII ст.). Тут народився польський король Ян ІІІ Собезький. Існує багато легенд про його народження та про історію кохання дочки власника замку. Замок славиться однією з найбільших у Європі замковою колекцією середньовічної дерев’яної скульптури. В замку розташований 42-метровий внутрішній колодязь.
Підземелля ресторану «Гридниця»
Одні з небагатьох в Україні підземель, вдало відреставрованих, умебльованих і пристосованих під ресторацію. Ресторан має галерею середньовічних одягів, які можна приміряти на себе. Офіціантки одягнуті у витончені сукні XVI-XVII ст. Кухня спеціалізується на середньовічних стравах, зокрема, популярними серед туристів є качка, нафаршована чорносливом та запечена, квасолька, тушкована в сметані з домашніми ковбасками тощо.