березня 2023

Тур замками «Золота підкова Львівщини»

На Вас чекає:

  • мандрівка у загадкове середньовіччя з усіма його атрибутами: суворими фортечними мурами, казкової краси палацами, королівськими залами і таємничими привидами;
  • тур у три найкрасивіші замки Львівщини та одні з найкращих в Україні;
  • загадкові кам’яні брили рицарів-тамплієрів з нерозгаданим шифром, найбільші в Східній Європі збірки середньовічних портретів та дерев’яних скульптур тощо;
  • реальні історії про героїчне минуле, кохання і страждання мешканців та власників замків, легенди та привид замурованої Білої пані;
  • відреставровані інтер’єри, ліпнина, унікальні старовинні меблі, каміни та перші в Європі середньовічні… туалети!

 

У ціну входить: проїзд комфортабельним туристичним автобусом, обслуговування гіда-екскурсовода на маршруті та в музеях.

 

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

 

Вартість туру для організованих груп обговорюється окремо.

 

Ціна вхідних квитків:

  • Олеський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, діти та пенсіонери - 20 грн);
  • Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, учні та пенсіонери - 20 грн);
  • Золочівський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн., школярі та пенсіонери - 20 грн).

 

Вартість комплексного обіду в кафе біля одного із замків - 120 грн/ос.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Золочівський замок

Замок побудований у 1534 році, хоча сучасного вигляду набув у 1634 р. Впродовж довгого терміну замок служив як оборонна фортеця. Замок був добре захищений, його оточували вали з бастіонами та сухі рови. Замок реконструювали, відновили деякі зали. Велику цінність мають Великий та Китайський палаци, збудовані на території замку. На замковому подвір’ї розміщені кам’яні брили з дивними знаками, які ще досі не розгадали. По одній із версій, вони належали тамплієрам. 

Підгорецький замок

Замок збудували на замовлення гетьмана Конєцпольського. У XVIII ст. це був один із найкрасивіших замків Європи. Архітектор А. дель Аква поєднав ренесансний палац з бастіонними укріпленнями. Біля замку розмістився парк, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Через дорогу зберігся до наших днів костел Святого Йосифа. Кажуть, в замку живе привид Білої пані, яку замурували у стіну.

Олеський замок

Це один із найдавніших збережених замків в Україні (XIII-XVII ст.). Тут народився польський король Ян ІІІ Собезький. Існує багато легенд про його народження та про історію кохання дочки власника замку. Замок славиться однією з найбільших у Європі замковою колекцією середньовічної дерев’яної скульптури. В замку розташований 42-метровий внутрішній колодязь.

Підземелля ресторану «Гридниця»

Одні з небагатьох в Україні підземель, вдало відреставрованих, умебльованих і пристосованих під ресторацію. Ресторан має галерею середньовічних одягів, які можна приміряти на себе. Офіціантки одягнуті у витончені сукні XVI-XVII ст. Кухня спеціалізується на середньовічних стравах, зокрема, популярними серед туристів є качка, нафаршована чорносливом та запечена, квасолька, тушкована в сметані з домашніми ковбасками тощо.

Коментарі, відгуки, запитання