березня 2023

Екскурсія: Замки Львова і «Золотої підкови» Львівщини

Пропонуємо:

  • Помилуватися мальовничими ландшафтами Гологір та Розточчя;
  • Побачити та порівняти різні за типом побудови та призначенням замки Львова і Львівської області;
  • Познайомитися з найбільшою у Європі замковою колекцією середньовічних дерев’яних скульптур.

 

У ціну входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.

 

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування.

 

Вартість туру для організованих груп обговорюється окремо.

 

Ціна вхідних квитків:

  • Олеський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, діти та пенсіонери - 20 грн);
  • Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, учні та пенсіонери - 20грн);
  • Золочівський замок (загальний - 90 грн, студентський - 60 грн, учні та пенсіонери - по 20 грн).

 

Вартість комплексного обіду в кафе біля одного із замків - 120 грн/ос.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Олеський замок.

Один з найдревніших замків України, який заснував могутній князь Данило Галицький. Славиться не тільки красивою архітектурою та багатою музейною експозицією з інтер’єрами середньовічних залів, а й багатою історією. В його стінах у 15 ст. був останній оборонний форпост руських бояр на галицьких землях. Тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. Тут можна насолодитися найбільшою серед замків Європи  колекцією середньовічної дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георга Пінзеля та оригінальними портретами польських королів та польської і української знаті XVI-XVII століття.

 

Підгорецький замок.

Перша згадка про замок – у 1432р. Це один з найкращих в Європі приклад поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Будували замок для резиденції Станіслава Конецпольського, яку часто називають «Українським Версалем». До замкового ансамблю входять – палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами та ровами, бароковий костел XVIII ст., в’їзна брама та “італійський” парк зі старими липами. В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце, де можна побачити привид «білої леді».

 

Золочівський замок.

Це памятка історії у стилі ренесанс, що була споруджена у 1634р. Замок був королівською резиденцією.  У XVII-XVIII ст. він належав шляхетним родинам Собеських і Радзивіллів. У «Великому палаці » замку міститься експозиція творів західно-європейського мистецтва, а у «Китайському палаці»- твори східного мистецтва..Цікавими є камені на подвір’ї замку. На них зображені таємничі символи, що датуються 14-15ст. Дослідили, що символи на каменях були висічені рицарями-тамплієрами.

 

Коментарі, відгуки, запитання