Екскурсія: Замки Львова і «Золотої підкови» Львівщини
Тривалість: 1 день (з 9:15 до 19:00)
Ціна 400 грн.
Високий замок у Львові і чотири на Львівщині ("Замки Мушкетерів"), шедеври середньовічного мистецтва, палацово-замкові інтер’єри, захоплюючі легенди та історичні факти, мальовничі пейзажі в одноденному турі «Золота підкова і не тільки»!
План туру: Посадка на автобус (9:15) – Свірж (відвідання замку, замкових подвір'їв, прогулянка парком) - Золочів (екскурсія по замку, Великим та Китайським палацами) - Підгірці (тур старовинним парком, довкола палацу, бастіонними терасами, підземеллями) – обід в кафе - Олесько (екскурсія замком, покоями, подвір'ям, парком) – Львів-Високий замок (панорамний огляд замкової гори з вікна автобуса) - повернення у Львів (19:00).
Періодичність:
Замки Золотої підкови (без Свіржа) - кожен день, крім понеділка.
Замки Львова і "Золотої підкови +" (включаючи Свірж) - субота (УВАГА! Групи на цей напрямок назбируються НЕ кожну суботу (!), тому уточнюйте у менеджера, або можете замовити "Золоту Підкову" без Свіржського замку!).
Ціна для дітей до 12 р. включно - 350 грн.
Пропонуємо:
Помилуватися мальовничими ландшафтами Гологір та Розточчя;
Побачити та порівняти різні за типом побудови та призначенням замки Львова і Львівської області;
Познайомитися з найбільшою у Європі замковою колекцією середньовічних дерев’яних скульптур.
У ціну входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.
Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та харчування.
Вартість туру для організованих груп обговорюється окремо.
Ціна вхідних квитків:
Олеський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн, діти та пенсіонери - 20 грн);
Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 60 грн, студенти - 30 грн, учні та пенсіонери - 20грн);
Золочівський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн., школярі та пенсіонери - 20 грн);
Свірзький замок (дорослий - 15 грн, пенсійний, студентський - 10 грн, дитячий - 5 грн).
Вартість комплексного обіду в кафе біля одного із замків - 100-120 грн/ос.
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.
Свірзький замок.
Найкраще збережений та найбільш призабутий серед романтичних замків України. Час побудови - 1484 р. Оточений мальовничим ставом та глибоким ровом, він, проте, неодноразово був взятий штурмом, оскільки знаходився на стратегічно важливому шляху з півдня та сходу до Львова. Зберігся він , однак, просто чудово, через що тут неодноразово проводили зйомки фільмів, зокрема "Д'Артаньян і три мушкетери".
Олеський замок.
Один з найдревніших замків України, який заснував могутній князь Данило Галицький. Славиться не тільки красивою архітектурою та багатою музейною експозицією з інтер’єрами середньовічних залів, а й багатою історією. В його стінах у 15 ст. був останній оборонний форпост руських бояр на галицьких землях. Тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. Тут можна насолодитися найбільшою серед замків Європи колекцією середньовічної дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георга Пінзеля та оригінальними портретами польських королів та польської і української знаті XVI-XVII століття.
Підгорецький замок.
Перша згадка про замок – у 1432р. Це один з найкращих в Європі приклад поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Будували замок для резиденції Станіслава Конецпольського, яку часто називають «Українським Версалем». До замкового ансамблю входять – палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами та ровами, бароковий костел XVIII ст., в’їзна брама та “італійський” парк зі старими липами. В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце, де можна побачити привид «білої леді».
Золочівський замок.
Це памятка історії у стилі ренесанс, що була споруджена у 1634р. Замок був королівською резиденцією. У XVII-XVIII ст. він належав шляхетним родинам Собеських і Радзивіллів. У «Великому палаці » замку міститься експозиція творів західно-європейського мистецтва, а у «Китайському палаці»- твори східного мистецтва..Цікавими є камені на подвір’ї замку. На них зображені таємничі символи, що датуються 14-15ст. Дослідили, що символи на каменях були висічені рицарями-тамплієрами.