березня 2023

Екскурсія замками «Срібної підкови» Львівщини

 

На Вас чекають:

  • Романтичний Свіржський замок, в якому знімали фільм «Д’Артаньян і три мушкетери»;
  • Один із найстаріших монастирів України – Святоуспенська Унівська Лавра;
  • Найбільший за площею замок Львівщини у Старому селі;
  • Городище у Звенигороді;
  • музей історії давньоруського міста Звенигорода.

 

У вартість входить: проїзд зручним автобусом єврокласу, супровід екскурсовода, екскурсійне обслуговування в замках.

 

Додатково оплачується: харчування.

 

ВАРТІСТЬ туру для організованих груп обговорюється окремо.

 

Вартість вхідних квитків:

Добровільна пожертва Свіржському замку.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Свірж

У мальовничому куточку села Свірж, на пагорбі що має назву Белз, розташувався замок. Свіржський замок оточений ставками ще здавна привертає до себе не абияку увагу. В радянські часи тут знімали фільм «Д’Артаньян і три мушкетери». Замок прикрашений цікавими барельєфами, а браму прикрашає шикарний портал з гербами та надписами.

Унівська Лавра

В селі Уневі зберігся один із найстаріших монастирів України – Святоуспенська Унівська Лавра. Цей архітектурний комплекс є однією з найбільших християнських святинь Галичини. Лавру прикрашає копія чудотворниї ікони Божої Матері, яку створили за старими фотографіями та гравюрами. При монастирі працює музей, представлена колекція старовинних розпять.

Замок у Старому селі

Старосільський замок – найбільший у Львівській області. Побудований в кінці XVI століття у стилі східноєвропейського пізнього ренесансу п’ятикутної форми. Розташований на пагорбі, з південного сходу захищений заболоченою долиною, служив князям Острозьким як оборонний замок. Руїни замку є визначною пам’яткою нерегулярних укріплень Галичини.

Звенигородський замок. Городище

Замок побудований на території давньоруського літописного міста (городища).  Звенигород заснований на просторій низовині, яку з усіх сторін обступали пагорби. По території протікає річка Білка (ліва притока Дністра). В часи розквіту міста ближні ліси вирубали і це призвело до заболочування території. Замок збудований в декілька етапів з різних матеріалів. Земляна цитадель замку збереглась непогано, вціліли всі 4 бастіони. На території зараз знаходяться декілька руїн сільськогосподарських будівель. Також ви відвідаєте музей історії давньоруського міста Звенигорода.

Коментарі, відгуки, запитання