червня 2023 / Щотижня

Тур «Карпатський трамвай – Скелі Довбуша»

 

Запрошуємо:

  • оглянути пам’ятку природи «Скелі Довбуша»: гігантські кам’яні брили чудернацької форми висотою до 70 м, потаємні ходи, рукотворні печери, скельні сходинки та схованки, колодязь, залишки валів;
  • насолодитися мальовничими краєвидами Горган і Бескид з вікна Карпатського трамваю;
  • пройтися до невисоких, але бурхливих мізунських водоспадів-порогів та скупатися під ними в теплу пору року;
  • помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері «Цариці Карпат» в Гошівському Монастирі.

 

Комплексний обід о 14.00 в кафе «Vigoda»:  салат з молодої капусти, на-перше: грибна зупа, на-друге – картопля по-селянськи, м'ясо по-домашньому, хліб, узвар, або чай. Вартість – 90 грн/ос.

 

У вартість екскурсійної поїздки ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним туристичним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування та страхування на час подорожі.

 

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки та трансфер туди-назад на скельний комплекс біля с. Бубнище, подорож вузькоколійною залізницею, харчування та місцеві наливки.

 

Вартість вхідних квитків:
- Скелі Довбуша та трансфер на пазіках до масиву і назад: 70грн./дор,35 грн/діти до 12 р.;
- Карпатський трамвай: 200 грн/дор.; 100грн/діти 6-16 р; безкоштовно - діти до 6-ти років на колінах у дорослих.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша — скельно-печерний комплекс, геологічна пам’ятка природи. Входить у перелік «Визначні місця Карпат та Західної України». Кам’яний лабіринт із скелястих пісковиків висотою до 80 м, шириною 200 м і довжиною 1 км є тим чудом природи, яке приваблює в Карпати безліч туристів. Знаходиться неподалік курорту Моршин, між селами Бубнище і Поляниця Болехівської міськради Івано-Франківської області та с.Труханів Сколівського району Львівської області. За історичними переказами тут таборувалися опришки, зокрема й сам Олекса Довбуш. В різні часи тут було язичницьке святилище, городище, фортеця, схованка для опришків. З вершини скелястого комплексу видно далекі села Козаківка, Сукіль і Буковець, печери, зелені листяні та смарагдові хвойні ліси на десятки кілометрів. Все це створює атмосферу, яку словами не передаси – тут треба просто побувати!

Карпатський трамвай

Маршрут трамвайчика (фактично, це - поїзд на вузькоколійці) стартує в смт Вигода Долинського району і пролягає вздовж ріки Мізунка, повторюючи її серпантин, іноді так близько до краю берега, що здається, зараз ніби пірне у воду. Усю подорож вас супроводжуватимуть чисте карпатське повітря, зелені мальовничі краєвиди Сколівських Бескидів та Горган, розповіді про історію вузькоколійної залізниці в горах, місцеві легенди і запальні горянські пісні.

Мізунські водоспади

Мізунський водоспад складається з трьох каскадів загальною висотою близько 3 метри, над ними є старий міст,  з якому зручно споглядати всю красу. Природа тут милує око: сила води, височінь Карпат, зелень лісу. А як на мить закрити очі, почуєш мелодію Карпат: гомін смерек, сплеск води, спів пташок…

Гошів

Греко-Католицька святиня, Гошівський Монастир, знаходиться на Ясній Горі у Карпатах. Завдяки Чудотворній Іконі Божої Матері, котра є копією ікони Ченстоховської Божої Матері, сюди з’їжджаються туристи і паломники з усієї України (і не тільки). Історія Монастиря, який пережив другу світову та радянський режим, була аж до Незалежності дуже важкою. Загалом, відомо про понад 100 чудотворних зцілень Іконою Гошівської Божої Матері.

Коментарі, відгуки, запитання
×