березня 2023 / Щоденно

Цікава екскурсія «Легенди містичного Львова»

Запрошуємо:

  • Прогулятися найбільш загадковими околицями закутками середньовічного міста та ознайомитися з його незвичними та містичними історіями.
  • Відкрити для себе Львів із зовсім незвіданої сторони, де легенди та жахи стають реальністю, та швидко руйнується грань між реальним та потойбічним.
  • Отримати масу незабутніх вражень, та відчути незвичайну енергетику від побаченого та почутого під час нашої містичної мандрівки Львовом.

 

Вхідні квитки відсутні.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Легенда про годинникаря бернардинської вежі

Ця легенда розповідає, чому стрілка годинника на вежі завжди показує час на 5 хвилин раніше. Адже це має під собою історичне підґрунтя, і саме завдяки цьому, колись було врятовано Львів.

 

Переказ про огняний образ Яна з Дуклі

Згідно переказу, огняний образ Яна з Дуклі врятував колись поляків від військ Богдана Хмельницького. Дізнайтеся від екскурсовода в чому ж суть порятунку Львова від з’явлення вогняного образу.

 

Трагічна історія про невинно страчених українців-русинів

Ця напівлегенда та, водночас, правдива містична розповідь говорить про загибель мирних українців-русинів Львова від рук польських жовнірів. Проте, отримати відповіді на питання - чим закінчилася ця моторошна історія, та чи вдалося комусь із них врятуватись, зможете уже під час екскурсії.

 

Містична страта «чорного монаха»

Почуйте легенду про монаха, котрий продав свою душу дияволу та довідайтесь, тунелями якого підземелля блукає його привид.

 

Моторошні оповідки про львівського ката

Наш екскурсовод розповість Вам усі страшні та цікаві історії, пов’язані із міським катом - паном Малодобрим, та ознайомить з деталями його досить специфічної професії.

 

Геройська смерть Івана Підкови

Згідно з цією легендою, Іван Підкова загинув на ешафоті, встеленому персидськими килимами. Тож дізнайтесь, завдяки яким своїм діянням він удостоївся такої смерті.

 

 

Потаємний хід каплиці Боїмів

Давній переказ твердить, що під каплицею знаходиться потаємний хід, який веде під вулицю Галицьку, та яким часто користувалася родина Боїмів. Однак, тільки наш екскурсовод відкриє Вам таємницю, куди саме можна потрапити цим ходом.

 

Невмируще кохання львівських Ромео та Джульєти

Це розповідь про італійця Мікелліні та українку Пелагію, котрі щиро полюбили один одного, та так і не змогли бути разом. Дізнайтеся, чому саме ця легенда лягла в основу п’єси Шекспіра, та як душі цих закоханих об’єдналися після смерті.

 

Легенда про чорну труну, що літає

Згідно з цією містичною оповідкою, у львівській ратуші опівночі з’являвся привид у вигляді чорної труни. Ніхто не міг пояснити, чому він постійно там з’являється, та одного разу все ж таки цю таємницю було розгадано.

 

Таємниця львівських левів

Леви вважаються давніми символами міста, і кожен із них має свою історію та призначення. Цього разу, ми почуємо багато цікавого про них та розгадаємо загадку – куди ж поділися перші кам’яні львівські леви?

 

Вражаюча розповідь про чудотворну ікону Матері Божої Ласкавої

Ця безцінна реліквія є іконою-покровителькою міста Лева. Відвідавши нашу екскурсію, у Вас буде чудова нагода почути чому її так ревно вшановують люди, та дізнатися, яке велике чудо вона здійснила для Львова.

 

Фатальна любов

На Вас чекає вражаюча історія любовного трикутника - італійця Убальдіні, львівської красуні Ганни Вільчківни та поляка Єльонека. А як саме закінчилася ця романтична розповідь, та яка трагедія чекала на одного із закоханих, почуйте вже від нашого екскурсовода.

 

Легенда про Тимпфа

Ця розповідь повідає, яку ж ідею для виготовлення монет придумав цей фальшивомонетник і чи вдалося йому втілити свій план у реальність.

 

Повір’я Вірменського кладовища

Це вражаюче повір’я, не залишить нікого байдужим, та розповість про особливий зміст витертого напису на могильних плитах під ногами перехожих, і повідає, що ж станеться, якщо він повністю зникне.

 

Містична статуя слави на фасаді Оперного театру

Дізнайтеся, який секрет приховує ця статуя та чому її можна із впевненістю назвати унікальною у всій Європі.

 

Переказ про стрільця, що збив королівський капелюх

Ця легенда розкаже, чому стрілець цілився у капелюх шведського короля Карла XII, та який кінець мала ця історія.

 

Історія про найважчий дзвін Львова

Під час екскурсії містом, перед Вами розкриються цікаві факти, чому не дзвонить найважчий дзвін Львова - «Кирило».

Коментарі, відгуки, запитання