Екскурсія для школярів по Львову на 1 день

Екскурсія по Львову для школярів на 1 день включає огляд найбажаніших пам’ятки національного спадку, які гармонійно розподілені між автобусним та пішою мандрівками.

 

Піша екскурсія старовинними кварталами міста триває 2,5 год, в той час, як у збірній групі – лишень 2 год, та й коштує дорожче. Автотранспортна подорож з вокзалу триває 3-4 год (залежно від кількості охоплюваних об’єктів). Для порівняння, аналогічний трансфер у збірній групі, але з центру міста, проходить 3 год і Вас не заберуть з місця прибуття та не привезуть до місця призначення.

Автобусна екскурсія для школярів по Львову

Одна із найвідоміших подорожей містом, включає визначні місця, які обов’язково потрібно відвідати туристу. Це собор в честь Святого Юрія – головна святиня усіх православних католиків та найкраща барокова споруда в Україні; костел великомучениці Ельжбети (зараз церква Ольги та Єлизавети) – найвища святиня міста, має шпилі висотою близько 80 метрів; костел Марії-Магдалени – сьогодні це палац органної музики, що має другий за потужністю орган в Україні; монумент національному герою Степану Бандері; неприступний монастир св. Лазаря; найпопулярніший серед студентів університет «Львівська Політехніка»; Замкова гора, з якої Вам відкриється красива панорама нашого міста.

Піша екскурсія для школярів у Львові

Екскурсовод покаже Вам найкращі середньовічні квартали, всім відому площу Ринок, ратушу та навколишні об’єкти.

Ви побачите оборонні споруди, мури та арсенали; пройдетесь руським, вірменським та єврейським кварталами, оглянете витончений палац Любомирських, ренесансні кам’яниці Бандінеллі та Шольц-Вольфовичів, побачите Чорну (вона дійсно такою є) кам’яницю, ледь збережені руїни синагоги «Золоті ворота», комплекс будівель Успенської церкви, 400-літні каплиці Кампіанів та Боїмів, добре захищений Бернандинський монастир, пам’ятник королю Даниїлу Галицькому, завітаєте в Римо-католицький і Візантійсько-вірменськийі собори, Домініканський та Єзуїтський костели тощо.


Після завершення екскурсійної частини Вашої мандрівки радимо Вам завітати до майстерень шоколаду та карамелі. Вони належать до найбільш відвідуваних місць у Львові. Солодощі полюбляють як діти, так і дорослі. В майстерні шоколаду є великий магазин шоколадних фігур, цукерок та інших виробів. Також, тут є кав’ярня де можна попити кави з шоколадом чи іншого шоколадного напою. В майстерні карамелі на Ваших очах приготують справжні кольорові карамельки з натуральних інгредієнтів.

Таким чином, екскурсії для школярів є прекрасним проведенням часу, емоційно та інтелектуально збагатять учасників.