березня 2023 / Щотижня

Релакс-тур «Термальне Закарпаття» на 2 дні

 

   Запрошуємо:

  • оздоровитися та омолодитися в унікальних за мірками України чанах та термальних басейнах під час туру;
  • побачити як дуже відомі, так і маловідвідувані архітектурні перлини Закарпаття;
  • очистити тіло лікувальними водами, судини хорошими берегівськими винами, а душу – позитивними емоціями!

 

У вартість поїздки включено: переміщення згідно маршруту оснащеним кондиціонером та пічкою автобусом єврокласу, нічліг, супровід гіда, проведення екскурсії, медичне страхування на період подорожі.

Туристи додатково оплачують: вхідні квиточки на туристичні об’єкти, харчування, дегустації медів та вин.

Вартість входу, або участі:

- замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;

- комплекс термальних басейнів “Косино”: типовий квиток  - 450 грн. з особи, діти зростом до 1,5 метра – безкоштовно;

- купіль в чавунних чанах в с. Лумшори: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 160 грн., діти до 12 років – 100 грн.;

- оцінка вин за смаковими якостями: 70 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 35 грн./особа;

- оригінальний ресторан “Деца у нотаря”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;

- Ужгородський замок: загальний - 100 грн., пенсійний – 75 грн., студентський – 70 грн., учнівський – 40 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;

Для розселення на нічліг передбачені комфортні дво- і тримісних кімнати з вигодами на коридорі, або в середині у приватних будинках зеленого туризму Берегівщини. Якщо є побажання стосовно поселення, вони враховуються.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – не передбачений у конкретному закладі, тому  пропонується перекус під час санітарної зупинки, або в момент руху автобуса.

Обід у 1-й день – передбачений в кафе “Вулик” в Чинадієво. Там вам запропонують три місцеві страви: стартер (асорті з овочів), “підбивані лопатки” (суп зі стручкової квасолі), пюре з бараболі під шишками в грибному соусі, компот та хліб. Вартість - 115 грн. з особи.

Вечеря у 1-й день – запланована в садибах, де й ночуватимете. Страви в різних садибах можуть варіювати за асортиментом та способом приготування. Там вам запропонують бограч, дісно-перкельт (свинину, тушковану по угорськи),  та торгоню - домашні макарони, які не варять, а підсушують, смажать і заливають окропом), солодощі, вино або палинку та компот тощо. Вартість - 110 грн. з особи.

Ранковий перекус на 2-й день – в садибах. Вам запропонують каву, або чай, хліб, масло, ковбасу, сир, а також смажений хліб  лангош, який ще називають угорською піцою. Вартість - 60 грн. з особи.

Обід в 2-й день – запланований в ресторані “Честер” м. Ужгорода. Пропозиція меню: суп левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський", хліб та чай. Вартість -110 грн. з особи.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чинадієво

Селище Чинадієво знаходиться за 12 км від Мукачево, в мальовничих передгір’ях Вулканічних гір. Тут був побудований невеликий, але досить неприступний середньовічний замок Сент-Міклош. Він є пам’яткою архітектури 14-19 ст. Із Чинадіївським замком пов’язана давня історія кохання двох національних героїв угорського народу: княгині Ілони Зріні та графа Імре Текелі, тому Сент-Міклош називають ще “Замком кохання”. Для закоханих тут  проводять весільні церемонії.

Косино

Комплекс “Термальні води Косино” славетний не тільки лікувальними властивостями своїх вод, але й різноманітними за призначенням та розвагами басейнами та саунами. Тут знаходяться найбільші в України фонтани-джакузі висотою 15,5 метрів. Для дітей тут особливий відпочинок, у зв’язку з великою кількістю розваг. А ще на території комплексу Ви побачите аква-бар із найдовшою барною стійкою в Україні (27 метрів).

 

Берегівський район

Місто Берегове вважається столицею угорців Закарпаття. Поблизу міста Берегове є масив горбів і схилів, які отримали назву Берегівське вулканічне низькогір’я. Саме завдяки родючим ґрунтам вулканічного походження, сприятливих для вирощування винограду, і найбільшій у Закарпатті кількості сонячних днів вина з околиць Берегова мають особливий смак та аромат.

 

Ужгород

Обласний центр Закарпаття - найменший в Україні. Але Ужгород має дуже давню історію і був столицею слов’янського князя Лаборця. Туристів, перш за все, приваблюють Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.) - найвідоміший храм міста, римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), у якому збереглись до сьогодні унікальний іконостас та кольорові мозаїчні вікна та, звичайно ж, середньовічний замок. Споруджений у 14 ст., він належить до найстаріших замків України.

Лумшори

Лумшори - це не лише село на березі річки. Це стародавній бальнеологічний курорт, який відомий ще з 17 ст. Тут у величезних металевих чанах відбуваються купання у мінеральній сірководневій воді. Таке купання корисне для людей із проблемами шкіри та опорно-рухового апарату. Для кращого оздоровчого ефекту пропонують занурення у холодну воду відразу після чану. Всі ці процедури не лише дарують  яскраві емоції, а й омолоджують організм.

Коментарі, відгуки, запитання