березня 2023

Новорічна подорож по Закарпаттю в турі на 3 дні

 

На Вас чекає:

 • Угорська Новорічна Забава, котра включає: національну передноворічну вечерю, випивку, музику від місцевої естрадної групи, танці, веселощі та море радощів;
 • оригінальний післяноворічний сніданок, який, за місцевим повір’ям, приносить радість та щастя на весь рік;
 • багато цікавих кам’яних та дерев’яних історико-архітектурних перлин м. Мукачево, Ужгорода, Берегово, с. Карпати, а також відпочинок в цілющих мінеральних джерелах.

 

У вартість входить: оренда туристичного автобусу, 2 нічліги, Новорічне святкування (їда, напої, з них навіть алкогольні (!), розваги), перша вечеря й сніданки (на 2-ий та 3-ій дні), організація подорожі зі сторони фірми та екскурсовода, страхування.

 

У вартість не входить: вхідні квитки, дегустації та обіди (від 95 до 115 грн кожен)

 

Передбачена система знижок для дітей:

- Безкоштовний тур для дітей до 3 років, при умові супроводу 2-х дорослих (дитя може сидіти на руках, на колінах, або між дорослими) та спання дитини на одному ліжку з дорослими;
- Якщо дитина до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, претендує на окреме місце в автобусі, але спить разом з батьками на одному ліжку, то тоді від загальної вартості туру віднімається 650 грн. І, навпаки, якщо дитинка їде без окремого місця, але спить на окремому ліжечку, то знижка становитиме 850 грн;
- На дитину 3-12 рр. вигода становитиме 350 грн.

 

НОВОРІЧНА ПРОГРАМА!

Цього року Новорічне свято проходитиме в ресторані “Імперіал” (с. Матійове Берегівського району). Старт Новорічного шоу - 21:00. Подвійне святкування зустрічі Нового року: 24:00 – українського, 01:00 – закарпатського. Для гостей старатиметься музична група “Negy reszeges”,.

 

На новорічну вечерю подаватимуть:

 • Різноманітні м’ясні страви;
 • Салати на стартер;
 • Угорські перші страви;
 • Національну страву етнічних угорців - дісно-перкельт (тушковане м’яса свинини і червоного перцю) та 2 види місцевих макаронів (нокедлі і торгоня);
 • Солодощі, десерти, фрукти;
 • Вино, домашня горілка - паленка, водичка.

 

Вхідні квитки (загальний / пенсійний / студентський / учнівський), грн:

 • Палацово-парковий комплекс Шенборнів-Бухгаймів: 15/15/15/10;
 • Гарячі джерела в с. Косино: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
 • Мукачівський замок: 40/30/30/20 (діти до 14 років)
 • Тематичний ресторан “Деца у нотаря” – 5/5/5/0 (діти до 120 см);
 • Ужгородський замок: 45/45/35/20;
 • водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. - безкоштовно;
 • Канатно-крісельний витяг на гору Гимба: загальний - 100 грн, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.

 

Дегустація вин: 60 грн/ос, екскурсія без дегустації – 30 грн/ос.

 

Нічліги, вечері та сніданки відбуваються в 2-х і 3-х місних номерах в приватному секторі угорських сіл Берегівського району. Вигоди: один душ і туалет на 2-3 кімнати.

 

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Санаторій «Карпати»

Одне з найпопулярніших оздоровчих місць Закарпаття, розташоване з 1946 року в одному із найкрасивіших замків України – палаці графів Шенборнів, збудованому наприкінці ХІХ ст. Даний палац, часто зветься «астрономічним», оскільки налічує 365 вікон, 52 кімнати та 12 входів. Однак з чим це пов’язано, дізнаєтесь безпосередньо під час нашого туру.

 

Мукачево

Місто славиться величним та неприступним замком «Паланок» – однією з найцінніших історичних та воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття. Цікаво, що Мукачівська фортеця входить до переліку п'яти фортець Європи, які ніколи не були взяті штурмом. Також, в наш час, тут розташований філіал Закарпатського краєзнавчого музею.

 

Ужгород

Головними пам’ятками цього міста вважаються: колишній родинний маєток італійських аристократів - Ужгородський замок, Музей архітектури і побуту, розташований під відкритим небом, Кафедральний собор, найбільша в Європі липова алея, історична вулиця Корзо та багато іншого.

 

Берегове

Розташоване біля кордону з Угорщиною та відоме своєю старовинною архітектурою, угорською кухнею та термальними водами, що піднімаються з глибини 1600 метрів, та є головною родзинкою міста. По своєму складу, аналоги таких вод, можна знайти  лише у чотирьох куточках світу.

 

Іза

Це закарпатське село часто називають столицею лозоплетіння та сувенірів. Сьогодні тут, на центральній вулиці села, кожен знайде для себе щось цікаве: різноманітні кошики, стільці, крісла, великий асортимент шкатулок, ваз, глечиків та інших сувенірних подарунків, виготовлених із лози.

Оленяча ферма

Це один із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття, оскільки, така ферма, є єдиним місцем в Україні, де розводять один з підвидів плямистих оленів - маньчжурський. Знаходиться вона недалеко від районного центру - міста Хуст.

 

Пилипець

Це високогірне закарпатське село, що розташоване на висоті 700-750 метрів над рівнем моря, просто зачаровує своїх відвідувачів чарівними гірськими краєвидами. Тут знаходиться популярний гірськолижний курорт  з трасами різного рівня складності, загальною довжиною більше ніж 20 тис. метрів.

Коментарі, відгуки, запитання