березня 2023

Організація подорожі на Говерлу для колективів та груп на 1 чи 2 дні

Запрошуємо в екскурсійний тур на Говерлу організовані групи співробітників, студентів чи школярів на 1 чи 2 дні

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Піднятися на гору можна кількома маршрутами. Протяжність кожного приблизно 4 км. Для когось сходження на Говерлу – це така собі прогулянка, а для когось – справжнє випробування. Отже, якщо вам за 40 і ви не маєте спортивної підготовки, або якщо у вас надмірна вага, чи проблеми з серцем, то до підйому треба ставитися з обережністю.
По-перше, у вас повинно бути зручне взуття й одяг. Для туристичної поїздки в Карпати передбачливо одягайте спортивний костюм, з футболкою під ним. Навіть улітку бажано, аби у вас була своя непродувна кофта, або тепла толстовка у наплічнику. На вершині, коли сонце ховається за хмари, то стає відразу холодно. Тому візьміть щось на голову. На певній висоті ви скажете собі «дякую» за кмітливість. З взуття найліпше вибрати старі добрі кросівки. Старі у прямому розумінні, адже доведеться ходити по нерівній місцевості, а вбивати там обновки не краща ідея. Також настійно радимо придбати дощовик. Купити його можна біля підніжжя гори, але чому б не взяти той, який лежить удома без діла.
По-друге, у кожного повинен бути невеликий рюкзак з провізією. А також трекові палички і вони вам дуже стануть в пригоді, їх можна замінити на дерев’яні. Якщо ви будете здійснювати сходження на Говерлу в спекотну погоду, доведеться взяти з собою воду, чи якісь напої, з розрахунку 1,5 л на особу. Підйом і спуск триватимуть не одну годину. Краще підніматися на Говерлу тим, хто має туристичний досвід, бо там траплялися смертельні випадки. Тому слід бути обережними! При наближення грози припинити сходження! Звичайно, вам треба взяти з собою ліки першої необхідності, бинти, зеленка тощо. Більшість з тих, хто був на Говерлі, кажуть , що спускатися набагато важче, ніж підніматися.
Звичайно, втома від пішої прогулянки під гору дасть про себе знати, але вигляд, який відкривається з кам’яної вершини змусить вас забути про все. Там не забутьте купити собі медаль з гордим написом «за сходження на найвищу точку України»!

Коментарі, відгуки, запитання