Якщо ви плануєте зустріти Новий рік у веселій та колоритній атмосфері, то одним з найкращих варіантів буде замовити один з наших новорічних турів на Закарпаття.
Проте, варто відзначити, що ми пропонуємо туристу організацію проживання виключно при умові бронювання туру, окремо поселеннями не займаємось!
Новий рік в Ужгороді
Ужгород закликає туристів зі всієї країни у всі пори року, взимку ж він зачаровує по особливому. Саме тому радимо залишити нам організацію вашого новорічного святкування, та відправитись в тур “Новий рік в Ужгороді та термальні купання”.
Тут ви матимете змогу не лише добре зігрітись у термальних басейнах, відвідати дегустацію закарпатських вин, але й дізнатись про місто все найцікавіше. А також зустріти новорічну ніч у самому серці Закарпаття, тобто в Ужгороді.
Місто розташоване на річці Уж, тож не складно здогадатись звідки і пішла назва. Завдяки цьому тут є щонайменше шість набережних. Наша ж порада побувати хоч на одній, головній – набережній Незалежності. Радимо прогулятись липовою алеєю, яка розміщена вздовж річки. Cвітло ліхтарів відбивається у воді та створює казкову новорічну атмосферу. До того ж, кругом знаходиться безліч різноманітних закладів та архітектурні витвори мистецтва. Крім того, біля набережної Незалежності росте величезний чотирьохсотлітній ясен, котрий містяни зуміли зберегти та продовжують дбайливо доглядати.
Ужгород має ще одну цікавинку, оминути яку просто неможливо. По всьому місту розміщені міні скульптурки, кожна з яких оригінальна, присвячена якійсь особі чи події. Можна влаштувати цілий тур у пошуках цих маленьких витворів мистецтва. Першою такою скульптуркою був Миколайчик, а вже згодом один за одним почали створювати все нові і нові статуї. Їх висота приблизно 15 см, кожна має власну цікаву історію. Тут ви знайдете скульптурку телевізора котрий транслює “Лебедине озеро”, статую Свободи, пароплав “Карпатія”, який брав участь у порятунку пасажирів знаменитого “Титаніка”, пам’ятник фокуснику Гаррі Гудіні, Амадею Моцарту та багато інших, які потрібно обов’язково побачити на власні очі та послухати історію виникнення кожної.
Принада міста – це, звичайно, Ужгородський замок. Оборонні мури вражають своїми масштабами та розповідають нам про тогочасні битви та реалії життя.
Всередині палацу знаходиться величезна кількість різноманітних музеїв.
Тут можна побачити абсолютно все: від пристроїв для приготування кави до предметів катування, давнього вбрання, меблів, зброї чи експонатів тварин.
Тож, цікаво буде навіть найвибагливішому туристу.
Новий рік в Мукачево
Пропонуємо зустріти Новий рік у славетному місті Мукачево в нашому турі “Новий рік в Мукачево та термальні купання”.
Відвідайте захопливу екскурсію та послухайте цікаві історії та легенди, пов’язані з містом та його мешканцями.
Принадою міста є славетний замок “Паланок”. Погодьтесь, назва цікава і дещо не зрозуміла. Насправді все просто: так в давні часи називали частокіл, котрим було обнесено рів навколо споруди. Пройшло багато часу, а назва так і залишилась – “Паланок”.
Цікавим є розміщення замку. Він стоїть на горі вулканічного походження. Таким чином, замок розташований на підвищенні, хоч саме місто на рівнині.
Не тільки цей, але й будь-який тур Закарпаттям не обходиться звичайно без відвідин знаменитого водоспаду Шипіт. Більшість туристів мчать побачити його влітку, проте вони забувають, що взимку, коли довкола все вкрите снігом, водограй виглядає зовсім по-іншому. Особливо, якщо вода замерзне і вам випаде можливість побачити своєрідну скульптуру з льоду, – завмерзлий водоспад. Видовище по правді вражаюче! Якщо ж бажаєте поглянути на Закарпаття з висоти пташиного лету, тоді вам припаде до душі підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, звідки оглянете вражаючу панораму карпатських гір та полонин.
Новий рік в Закарпатській області
Закарпаття – це не лише Мукачево та Ужгород. Край багатий маловідомими, та не менш цікавими локаціями, які ми пропонуємо побачити у турі “Новорічний відпочинок у Закарпатті”. Тут вам випаде можливість зустріти Новий рік в одному з мальовничих містечок: Виноградів, або Берегове та пізнати таємничі закутки цього миловидного краю.
Родзинкою даного туру є загадковий палац Шенборнів. З вигляду він схожий на дім принцеси чи резиденцію якого-небудь короля. Таку функцію він дійсно виконував, а ще був мисливським будиночком графів Шенборнів. Знаходячись поруч з палацом турист наче поринає у якусь казку, або фільм про яку-небудь пані з багатої сім’ї, котра потім потрапляє у всілякі романтичні сюжети зі щасливим завершенням. Цікаво, що навіть кількість вікон, кімнат та дверей мають астрономічне значення. Про ці та інші секрети палацу обов’язково детально розповість гід на екскурсії.
Але який же це відпочинок, якщо немає змоги по-справжньому порелаксувати? Найкращим рішенням на низьку температуру на дворі у Новорічні свята є купання у термальних водах Закарпаття. В даному турі ви відвідаєте термальні води Косино. Тут розташовано найбільші в Україні джакузі-фонтани, а ще низка басейнів та саун. Одним словом, обіцяємо, ніхто не замерзне!
А, щоб на душі було тепліше, ситніше та веселіше, ви ще й відвідаєте винні погреби Берегівщини. Завдяки великій кількості сонця та вулканічним породам, на місці яких росте виноград, вино отримує дуже насичений та витончений смак.
Жодне святкування на Закарпатті не проходить без традиційних страв, тож у новорічну ніч стіл буде всіяний різноманітними делікатесами від яких просто будуть розбігатись очі, та не переживайте, зможете скуштувати все.
Закарпаття – край, що поєднує в собі гірські ландшафти, величні замки, безліч річок та потоків, старовинні міста, незвичні діалекти, унікальний колорит, автентичну кухню. Ні для кого не секрет, що це чудове місце для відпочинку на вихідні. Але не менш вдалим рішенням буде приїхати сюди і на новорічні свята. Чому, розповімо далі.
Специфіка регіону зумовлена історико-етнографічними особливостями. Варто відзначити, що край суттєво відрізняється від міст Галичини чи Поділля. Закарпаття тривалий час піддавалося впливу інших держав: Угорщини та Чехословаччини. Це можна прослідкувати як в архітектурних стилях місцевості, так і самому населенні. Йдеться про діалекти, характерні даному регіону. Місцеві вживають, як багато запозичених слів із інших мов, як от угорської, так і мають власні інтерпретації нам з Вами знайомих слів. На Закарпатті часто можна почути: се, кіть, сись, чулувік, туй, гія, моюй, малинько, боло. Часто їх значення зрозуміло з самого речення, а іноді приходиться просити перекладача.
Про унікальність краю свідчить також і власна автентична кухня, що потішить Вас традиційними Закарпатськими делікатесами, яких складно, а то й неможливо знайти у ресторанах вашого міста. Тут Ви зможете скуштувати як знаменитий банош чи бограч, так і менш відомі страви, такі як: лангоші, рокот-крумплі, гомбовці, кнедлики, лечо.
Тож радимо провести ці новорічні свята у наших турах по Закарпаттю і все у Вас буде, як кажуть місцеві: “фосо”!