березня 2023

Тур на два дні: «Цвітіння сакури, термали і чани Закарпаття»

Запрошуємо:

  • насолодитися купанням у цілющих термальних басейнах і відчути неземне задоволення під час варіння в чанах на лоні карпатської природи;
  • розслабитися й пізнати смак різних видів напою богів, які Ви матимете змогу скуштувати особисто.

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування туристичних об'єктів,: страхування у терміни подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичні об'єкти, харчування, дегустація вина та меду.

 

Проживання: у двомісних і тримісних покоях у затишних садибах зеленого туризму Берегівського району. Поселення проводиться з урахуванням Ваших побажань.

 

Ціна вхідних квитків та дегустацій:

- Комплекс басейнів у Косино з гарячими водами: популярний – 360-400 грн, учасники війни на Донбасі та інваліди 1 гр. – 150 грн, дітки зростом до 1,5 м – безкоштовно, оренда камери для зберігання речей – 50 грн;

- Дегустація 7-ми видів вин – 60 грн/ос (за бажанням);

- Ужгородський замок: повний – 45 грн, студенти вузів – 35, учні шкіл – 20 грн, дошкільнята – безкоштовно;

- відпочинок у чанах з підігрітою мінеральною водою в с.Лумшори: популярний – 140 грн, діти до 12 р. – 90 грн.

 

Харчування:

 

ДЕНЬ 1 (сніданок): пропонуємо Вам підготувати в дорогу легку провізію або поснідати перед початком туру самостійно.

ДЕНЬ 1 (обід): обідня зупинка передбачена в затишному кафе «Вулик» у Чинадієво. Меню закладу пропонує асортимент страв лемківсько-мукачівської кухні: салат «Овочеве асорті», «Підбивані лопатки» (зупа зі стручкової квасолі підбита сметаною), картопляне пюре під шишками в соусі з грибів, компот і хліб.

ДЕНЬ 1 (вечеря): після поселення у садибах Вам будуть запропоновані страви національної угорської кухні: усім відомий бограч-гуляш, дісно-перкельт (тушкована свинина), торгоня (макарони домашнього приготування, які підсушують, смажать і заливають окропом), вино чи палинку, компот.

 

ДЕНЬ 2 (сніданок): ранкове меню у садибах пропонує: сир, ковбаса, хліб, масло, лангош (смажені бруски хліба) і, звичайно, кава чи чай на Ваш вибір.

ДЕНЬ 2 (обід): передбачений в кафе міста Ужгород.

Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Чинадієво

Перша точка нашої подорожі - одне з найказковіших місць Закарпаття, невелике селище Чинадієво неподалік від Ужгорода. Замок Сент-Міклош, який ще часто називають замком Любові, був свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі, і готовий відчинити перед вами двері своїх секретів.

 

Відпочинковий комплекс «Косино»

Тут Ви точно дізнаєтесь, як поєднати корисне з приємним. Термальні джерела у цьому місці по-справжньому цілющі як для тіла, так і для душі.

 

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегово - це багато сонця, винограду та вина. Місце, де сонячна енергія та вулканічні породи, на яких розкинулися виноградники, дадуть вам змогу продегустувати неповторні творіння виноробства.

 

Ужгород

Місто Ужгород назване на честь річки Уж, яке вважають столицею Закарпаття. Це місто, де гармонійно поєднані між собою колорит і затишок, тому тут буде комфортно будь-кому. А, щоб на власні очі побачити цвітіння сакури, яку ще називають японською вишнею, вам не обов'язково летіти в Японію. Альтернативою є Ужгород, де сакури постають у всій своїй красі з другої половини квітня до перших днів травня.

 

Лумшори

Невелике село в глибинці Карпатських гір, яке стало відомим завдяки чанам уздовж гірської річки Турички. Бальнеологічний курорт Лумшори - це місце, де варіння у величезних металевих чанах посеред неповторно красивої природи довкола можна назвати райською насолодою.

Коментарі, відгуки, запитання