червня 2023 / Щоденно

Тур «Вихідні у Львові та по замках»

Запрошуємо:

  • насолодитися відпочинком у Львові та області, поєднаним із насиченою екскурсійною програмою;
  • отримати максимум інформації з історії та архітектури міста Лева та краю всього лиш за 2 дні;
  • провести вихідні дні в старовинній атмосфері львівських вулиць та замків, а ніч в шикарному номері готелю хорошого рівня в центрі міста.

Ціна туру включає: екскурсійне та транспортне обслуговування згідно екскурсійної програми, проживання в готелі 3*** в центрі міста;

 

В ціну туру не входять: харчування, вхідні квитки.

 

Вартість вхідних квитків:

  • Личаківський цвинтар – 50 грн/дор, 40 грн/студ, 30 грн/шк.;
  • Вірменська церква – 10 грн/дор, 2 грн/дит;
  • Латинська катедра – 10 грн/ос;
  • Олеський замок - дорослі - 150 грн, студенти - 100 грн, діти та пенсіонери - 50 грн);
  • Підгорецький замок (територія замку: дорослі - 150 грн, студенти  - 100 грн, учні та пенсіонери - 50 грн);
  • Золочівський замок (дорослі - 150 грн, студенти - 100 грн., школярі та пенсіонери - 50 грн).
Наперед просимо вибачення, що пропонуємо для перегляду фотографії, зроблені не професійним фотографом в заздалегіть постановочних ситуаціях, а екскурсоводами під час реальних турів.

Латинський катедральний собор

Головний Римо-Католицький храм України. Його можна вважати однією із візитівок міста Львова. Бароко і рококо, ренесанс і готика, модерн і еклектика – майже всі архітектурні стилі міста злились у одній будівлі. Катедра побачила майже всю історію нашого міста, адже їй шість з половиною століть!

 

Вірменський собор

У Львові свого часу жила велика кількість вірмен, тому, звісно, вони звели тут свій храм ще в далекому 1363 р. Архітектура та історія храму вражає. В комплекс входять декілька подвір’їв та унікальна дерев’яна каплиця «Голгофа» з XVIII ст.

 

Домініканський монастир

Це одна із найкращих барокових архітектурних пам’яток міста. Зараз у ньому знаходиться музей історії релігії, наповнений рідкісними експонатами. З монастирем домініканців пов’язано багато історичних подій та легенд міста Львова.

 

Площа Ринок

Найвідоміша та найстаріша площа міста, на якій кожний будинок – це унікальний палац та, водночас, пам’ятка архітектури. Тут можна гуляти цілу вічність, на кожному кроці історія, легенда, загадка і навіть містика.

 

Високий Замок

Найвища точка міста – Замкова гора, з якої Ви побачите все місто, як на долоні. Разом з екскурсоводом Ви підніметесь на вершину, почуєте історію Високого замку та помилуєтеся неповторним краєвидом.

 

Собор Святого Юра

Перлина українського бароко, головний храм греко-католиків України Собор Святого Юра, - неможливо не відвідати, будучи у Львові.

 

Личаківське кладовище

Личаківський некрополь – це музей-заповідник під відкритим небом, місце поховань видатних людей, найбагатша у Східній Європі колекція пам’яток сакральної скульптури. Екскурсовод покаже Вам місця спочинку знаменитостей, відомі світові пам’ятники, розкаже захоплюючі історії.

 

Олеський замок

Це один із найдавніших збережених замків на території України. В замку зберігається величезна колекція дерев’яної скульптури часів Відродження. Замок має надзвичайно багату та цікаву історію, з якою Ви познайомитесь під час поїздки.

 

Підгорецький замок

Неймовірно красива архітектура замку-палацу, на жаль, не до кінця відреставрованого. Бастіонні укріплення замку поєднані з ренесансним палацом. Кажуть, що на території замку мешкає привид Білої пані, дружини власника палацу, яку колись замурували тут у замковій стіні. Відбування анормальних явищ на території замку підтвердили американські фахівці з телепередачі «Ловці за привидами» та відомі екстрасенси, зокрема Олена Курилова та інші учасники програми «Битва екстрасенсів», один з випусків якої був присвячений вищезгаданій події.

 

Золочівський замок

Унікальна пам’ятка історії та оборонної архітектури, збудована у ренесансному стилі. На території замку розміщені великі кам’яні брили з нерозгаданими досі знаками, що додають містичності і так загадковому замку.

 

Вежа Корнякта

Унікальна дзвіниця, збудована у ренесансному стилі ще в кінці XVI ст. львів’янином православної віри, купцем і меценатом, греком за національністю Костянтином Корняктом. Відразу після побудови споруда стала найвищою у населеному переважно католиками тоді місті, що неабияк їх дратувало. Навіть зараз, через стільки століть, вищою від неї на території середньовічного Львова є тільки вежа ратуші.

Коментарі, відгуки, запитання
×